Cinsellik sorularına verilen iki yüzlü cevaplar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Herkese merhaba,

Siteye ilk üye olduğumuz zamanlardan bu yana enteresan sorular ve bu sorulara verilen iki yüzlü cevaplara sıkça rastlıyoruz.

Bir örnek verecek olursak iki farklı kişinin sorusuna iki farklı cevap;

Soru - Sevgilim/Eşim hergün seks yapmak istemiyor, sebebi nedir?

Cevap 1 - Özele gel, sevişecek erkek gör

Soru - Sadık evlenecek erkek bulamıyorum

Cevap 2 - Çok sadık bir erkeğim

Bir başka örnek;

Soru - En büyük fanteziniz nedir?

Cevap 1 - Aynı anda iki erkekle sevişmek

Soru - Evlenirsem eşimin mutluluğu için onu paylaşabilirim, bunu isteyen kadın var mı?

Cevap 2 - Ahlaksız, şerefsiz, Allah belanı versin

Siz cinsel tercihleriniz, eğilimlerinizde ne derece dürüstsünüz, buna benzer karşılaştığınız iki yüzlü diyaloglar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Moderatöre not: Soruyu cinselliğe taşımayın, olay kişilikle ilgili :D

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• ne bekliyordunuz ki:)

0|1
    0|0
    • Mesela "Siteden kimi tanımak isterdiniz sorusuna" "Dananın Kuyruğu" diyen Smyrna'nın gönderdiğim daveti geri çevirmemesini :D

• Hayır yani takip isteğinden de anlamıyor ki :D Kapalı arkadaşlık taleplerine :D

• tövbe tövbe bir de get yav ne biçim bişisin sen o.o

Kızlar Ne Diyor 8

• dişlerle ilgili sorduğum soruya bile "al benimkini ağzına geçer " diye cevap geldi.ortalık pis abaza kaynıyor.

1|2
    0|0
  • herkez dışarda yapacağını yapıyor buraya gelince ahlak manyağı kesiliyorlar belkide burada vicdanlarını rahatlatıyorlar ve bu soruyu soran kişiye görede değişiyor mesela soruyu bayan sorduysa ve erkeğin amacı kız ayarlamaksa ona olumlu cevap veriyor onu etkilemeye çalışıyor ama soruyu soran erkekse demediğini bırakmıyor tam bir ahlak bekcisi oluyor...

0|1
    0|0
    • Bir de beklediği cevabı alamayınca cevap verene kaşar/p**evenk diyenler var...

• tabiki herkes zaten beklediği cevabı vermesi lazım yoksa ondan kötüsü olmaz ama asıl kendisi o şekildedir

• "Soru - Evlenirsem eşimin mutluluğu için onu paylaşabilirim, bunu isteyen kadın var mı?" gibi benzer bir soruya cevabım bu oldu. Kim ne derse desin. Ben cevabımı verir geçerim.

link

0|1
    0|0
  • insanlar burada olmadıkları insanlar gibi davranıyorlar. Çünkü burada çoğu kişi birbirini tanımıyor ve bu da kişide özgüven patlaması yaratıyor haliyle. Kendi haline bırak dedi doktor :)

0|1
    0|0
  • belki ekmek çıkar diye düşünüyorlardır. istemedikleri ne malum bu yazdıklarını?

bi de artık sıkıldık ergen sorularından taşak geçiyoruz paso.

0|1
    0|0
  • Örneklere bakıyorumda bunu yazan kişinin ruh hali oldukca karışık olmalı :D

0|1
    0|0
  • dağlara taşlara.

0|1
    0|1
  • cinsellik kategorisine atmışlar bile soruyu :D

evet böyle cevap verenler var bence bunların geneli "azmış olan üyeler" diğerleri öyle cevap vermez eminim.

0|1
    0|0
    • Yahu herkes azabilir, bunda bir sorun yok, mesele iki yüzlü olmak :D

• Cevap 1 - Özele gel, sevişecek erkek gör

Cevap 2 - Çok sadık bir erkeğim

bu iki cevaba göre azmış sayılmaz mı bunlar? :D azınca işte duruma göre cevap veriyorlar bence öyle yani... :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bu cinsellik kategorisi almış başını gidiyor geçen fark ettiim adam bir soru soruyor bir bayan cevap veriyor o cevabın altına hep aynı adamlar sürekli yazıyorlar ve genellikle aynı kişiler...

0|1
    0|0
  • İyi bir iz sürme olmuş tebrikler öncelikle.Bunun nedeni sanal çevrelere kandini beğendirme isteğidir bence.Birinden destek görmek ister ilgili kişi,ama o kişi muhafazakardır o yüzden küfür bile edebilecek sertlikte yanıtlar verir.Ama diğer bir karşıt çevreye de kendini iddialı göstermek ister.

Tamamen sanal flört amaçlı bencde :)

0|1
    0|0
  • her yerde ve ehr zaman doğruyu güzeli söylüyorum. yanlışa yanlıştır diyebilmeliyiz her zaman.

0|1
    0|0
  • İyi tespitler yapmışsın.

0|2
    0|0
    • Hayır abi madem istiyorsun o soruda da söyle, diğer soruda da... Fikrin sabit olsun demiyorum ama ne bileyim birazcık olsun istikrarlı olun :D değil mi ama :D

• Öyle kardeşim.

• sapıklar var soruda baksana sil şunları mod bey :/

• Oraya sıkıntısını yazan kendi görüşüm salak kardeşim doktorlar var mail at mesleğinin adamı var iken ne gerek var saçma kişilere

0|1
    0|0
  • katılıyorum size iki yüzlülük hoş bir şey degil bir kişinin reeli neyse sanalıda aynı olmalı

0|0
    0|0
  • ben bişey düşünemiyorum ne sorabiliyorum nede cevap verebiliyorum levelim yetmiyomuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...