İlişki anında partnerinizden tiksinirseniz, o kişiyle birlikte olmaya devam edebilir misiniz?

Biriyle tanıştım hoş sohbet muhabbet falan derken birbirimizden hoşlandık görüşme kararı aldık bir araya geldik buraya kadar herşey iyi aynı gece beraber kaldık seviştik ettik bu arada kız bakire sonra hiç bir baskı ve zorlama olmaksızın herhangi bir vaat verilmemesine rağmen birlikte olduk (kızın isteği ile) ama ben o birliktelikte resmen tiksindim + iğrendim (detaya girmek istemiyorum) önceden bilenemez müneccim değilim nede olsa ertesi gün kendisine birbirimize uygun olmadığımızı ilişkiye devam etmek istemediğimi söyledim. Sonra olabildiğince basit ve seviyesiz tepkiler aldım şimdi bayanlara ve baylara soruyorum siz aynı şekilde böylesine tiksinme ve iğrenme durumu yaşasanız o kişiyle birlikte olmaya devam edebilirmisiniz ? Lütfen objektif değerlendirelim.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• tiksinme mevzusu çoğu zaman insanın elinde olmayan bir durum. ve ben bunun bilinç altında bir takım bağıntıları olduğunu düşünüyorum. karşındaki insanın senin umduğun şekilde tepkiler vermemesine de çok şaşırmamak lazım. toplumsal değerlerimizin insanlarda oluşturduğu değer yargıları bayanların özellikle cinsellik konusunda fazla hassas olmasına neden olabiliyor. bu anlamda bence bunun üzerinde çok durma ve karşındakini yargılama. ancak burada asıl üzerinde durulması gereken mevzu senin tiksintinin altında yatan sebepler. bu sorun ilerki zamanlarda çok daha ciddi ilişkilerinde problem oluşturabilir. bence sen kıızın verdiği tepkilerden çok kendi bilinçdışı tepkilerine odaklan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen o kişiyle beraber olmadan tiksinmedin de beraber olup bekaretini aldıktan sonra emeline kavuşunca mı tiksindin? Amacım beraber olmak kızlık bozmak sonrada bahaneyle şutlamak desen daha dürüstçe olurdu. Şuanda yaptığın sadece günah çıkarmak ama unutma günah alanların illa ki günahı acı acı çıkar. Senin de eşin olacak kızın olacak ve yaşayacağın acıları unutma. İnşallah eşinden kızından bunların acısı kat kat çıkar. Bir kızı kandırmak işini gördükten sonra soğudum bahanesiyle başından atmak neymiş anlarsın. Unutma affedilmeyecek tek şey kul hakkıdır. Kendine haklı yol bulmak içinde zorlamadım etmedim isteğiyle oldu deme boşuna. Adam değilsin adamım diye gezme.

1|0
    0|1
  • arkadaşım detaya girmek istemiyorum dediğin detay tam yorum yapabilmemize araç olur. seni uzaklaştıran tiksindiren nedir bilemiyorum. bir çok nedenden tiksinebilirsin. doğal.

örneğin, çok pis biridir tiksinebilirsin. ama böylesi bir durumda ilişkiye girmek de erkek açısından seviyesizlik. pis iken bile bile ilişkiye gir sonraa tiksindim de. bu saçma olur. titiz insan seçici insan gördüğü an hiç ilişki yaşamadan çeker gider.

başka bir şey var ve bu ilişki anında açığa çıkmışsa onun ne olduğunu bilmiyoruz. sonuçta seni tiksindirmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...