Saçma sapan tiplerden mi hoşlanıyoruz?

Ben böyle kırk yıl düşünsem aklıma gelmeyecek birinden hoşlanıyorum.Ama aşk da değil hoşlantıdan da az :D

Neredeyse tek bir şey hissedebildiğim insan o.

Platonik de değil garip bir şey.Kıza karşı hiç bir cinsel çekim hissetmiyorum.Sadece sarılmak,en fazla yanağından öpmek istiyorum. Valla çözemedim durumu

Şimdi bir denyo gelir der gay misin diye. :s

Değilim millet sormayın gerek yok.Konu cinselliğe sapmasın.Ama gay olmadığımdan eminim..

Zamanla kütük gibi olmuşuz "ya la"(burayı çok severim :S ) duygusuz...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin beğendiği tiplerden hoşlanmam ben mesela..Çirkindir adam ama bişeyden yakalamışımdır frekansı gülüşü olabilir çenesini kaşıması olabilir herşey olabilir bilmiyorum onu yakalamışsam yeter..Öyle herkesin ayılıp bayıldığı yüzü vücudu güzel ama boş yavan tiplerden hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yav he duygusuz cool erkek ayağı.

0|0
    0|0
  • bence karşı cinsten hoşlanır gibi bir hoşlanma değil bu. ona karşı sempati duyuyosun, için ısınıyo. genelde erkekler kendi cinslerine sarılmak öpmek istemezler, karşı cins olduğu için işin işine bunlar da giriyo. diye düşündüm.

0|0
    0|0
    • aynen bak sempati duyuyorum.Peki bu nasıl giderilmelidir?Kızla ilişki ne duruma getirilmelidir sence?Genelde evet kimseye sarılmak istemem yani :) Böyle yanadığından öpmek.Standardtlarda dudağa yapışacaksın en kötü :)

• bence sempati duymanın sebebini düşün. ileriye gitmeyecekse gidermene de gerek yok bence.çevrende bir şeyler hissettiğin insanların olması iyi oluyor

• ben bu kızla sanırım tek bir şey hissettiğim kişi olduğu için ilişki kurmaya çalıştım.İyi ki de yapmamışım.Onu uzaktan sevmek güzel.En iyisi ben bele kuvvet ilişkilerine devam edeyim bir süre daha

• ne güzel işte herkes cinsellik düşünüyo kız sanslı demekkii :)) saçma sapan insanlar sempatik bence hemde daha dobra oluyolaar :D

0|0
    0|0
    • kız da biraz kızlara göre cinsellik düşünen bir tip.Ama utangaç.Hem cinselliğin kötü olduğunu söylemedim.O kıza karşı pek hissedemiyorum dedim.Yoksa ohoo belime kuvvet :S

• demekki insan her hatasında bişey öğreniyo olgunlaşıyoo kız adına sevindim valla ne diyiim :))

• seni arkadaşlara ekliyorum biraz mesajdan ayrıntılı konuşalım

• Sarışın seviyorum saçma mı acaba :D

0|0
    0|0
    • niye saçma olsun ki? Gayet normal.Benim dediğim hiç aklına gelmeyecek birisi gibi düşün.Ben sarı da sevebilirim kumral da esmer de.Bu anormal değil

• saçma sapan insanlardan hoşlanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşını cok belli ediyosun evlat

1|0
    0|0
  • istediğin ilişkiye en yakın kızı bilinçaltın seçiyor :) ondan sonra onu düşündüğünde ya da gördüğünde kalp ritmin değişiyor.Sende bunu aşk sanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • ilk görünüşte aşka inanmam döner tekrar bakarım :DA:DAS

aşık olacağım insanı kendim seçerim bu sayede acı çekmem ipsiz sapsız insanlara da aşık olmam sen de benim gibi yap ;)

0|0
    0|0
    • senin dediğin aşk değil.Çünkü duygular seçilemez.Sen aşık olduğunu düşünüyorsundur emin ol.Umarım bir gün olabilirsin

Yükleniyor...