Erkek arkadaşıma ısrar ettim ve beni kırmadı, anüsünü kontrol ettim parmağımla hoşuna gitmedi.

siz olsanız kabul eder misiniz böyle birşeyi. biseksüel ya da gay olma ihtimali nedir?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun gay olmakla ilgisi yok. Karşı cinsle ilişki heteroseksüel olur :) bir erkekle yapmaya ikna edersen şüphe et. Ayrıca doktor muayenesi gibi mi kontrol ettin? Eğer seks sırasında anal olarak erkek arkadaşını uyarabilirsen daha çok zevk alır. Bu da prostatla ilgili fiziksel bir gerçek. Bunu detaylarını internet'te araştırıp bulabilirsin ya da herhangi bir doktordan kolayca öğrenebilirsin. Eğer erkek arkadaşını muayene ettiysen muhtemelen çok rahatsız etmişsindir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• O anki ruh haline bağlı, herkes asla yaptırmam diyecektir ama belli olmaz o an... Ayrıca biseksüel veya gay olma ihtimali olduğunu nerden çıkardın?

1|0
    0|0
  • konu bu değil aslında anladığıma göre .farklı fanteziler denemişsiniz .erkek arkadaşının bunu kabul etmesinin başka tarafı varmıdiye merak ediyosun .gay ya da biseksüel değildir .

0|0
    0|0
  • Niye böyle bir şeyi denedin.

0|0
    0|1
  • gerek yok sonra kötü şeyler olur birde. ne gerek varki :D

0|0
    0|0
  • parmakla değilde dilini kullansaydın fena olurdu :)

0|0
    0|0
  • hoşuna giderse şüpelenme gerekiyor?

sendeki beyni kuşa taksak terk değil gözü kapalı uçar

2|0
    0|0
  • bu ne ya? Erkek adam kendine kendine dokundurur nu?

0|0
    0|0
  • ya erkek adam dötünün deligini parmaklattırırmı ya ahahahahaha, ya ben kalçamı okşamasına bile gıcık oluyorum yapma diyorumsevişirken bide dötü parmaklatcaz olacak iş degil :S

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye değişir. şahsen ben gay veya biseks değilim ama sevgilinle yaptığın seyi partnerlerime ben de yaptırırım ve hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • eğer iş oraya gelmişse durum vahim. ama seni tebrik ederim. işi garantiye almışsın. oğlak burcu musun sen :)

0|0
    0|0
  • Vallaha kötü oldum şimdi. 19 yıl korumuşum orayı kızamı elletcem ? kendim ellemiyorum arkadaş. bilemiyorum senin çocuğu ama neyse birşey demiyorum arkadaş kötü oldum

0|0
    0|0
  • bu bana teklif edildi, kabul ettim, uyguladık, sonuç; tavsiye ederim.

1|0
    1|0
  • tövbestafirullah yapma öyle şeyler

2|0
    1|0
  • zaten bir ellenmedik ora kalmıştı bir de onu elletelim

0|0
    0|0
  • yok ya ne alakası var ben de kolonoskopiye girdim geçen sene gay mi oluyorum şimdi

0|0
    0|0
  • Ben kabul etmem böyle bir şeyi

0|0
    0|0
  • edilecek bir şey değil ki.

0|0
    0|0
  • sevisirken esimin zaman zaman beni parmaklaması hosuma gider.

0|0
    0|0
  • G*t g*t neyi anlamıyorsunuz mk. :) Güzel işte elle dur sende :)

0|0
    0|0
  • etmezdim. sen ısrar etmişsin zaten adam niye gay veya biseksüel olsun. zaten o g noktasını uyarmak istiyorsan testislerinin altındaki noktaya baskı yaparakta yapabilirdin. yazık olmuş çocuğa

0|0
    0|0
  • ben olsam ben de seni kontrol ederdim :)

0|0
    0|0
  • neden yaptığını sorarım önce o yaptırsın bakayım benimki bir kontrol etsin sonra o yapar

0|0
    0|0
  • 8 yıllık evliyim böyle bir şey görmedim lan :D

2|0
    0|0
  • Amacin bunu mu kontrol etmek eger amaci seninle eglenmekse kabul edebilir ancak seven vede normal bir erkek bunu kabul etmez

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• şüphelendin mi den böyle bişi yptın? hem ne gibi farklılık vardı?

0|1
    0|0
  • yuh yani kizim sen naptin niye öyle birsey yapiyorsun bazi erkekler var hosuna gider bazilarinin hosuna gitmez seninkinin hosuna gitmemis normal bir ERKEK zaten sevmez öyle seyleri yaptirmazda

0|1
    0|0
  • elleyince hoşlanır erkekler

0|1
    0|0
  • neresi tam olarak ya?yumurtalık mı nee?

0|1
    1|1
  • delik kontrolü yaptı iyi iy :D

0|2
    1|0
  • ben sevgilime takılırım hep popon çok güzel diye elemek istiyorum diye bazen elimi atarım oraya oda o elimi ters çevirirp aynen bana iade eder

0|2
    1|0
  • Anüs ne biri bana anlatabilir mi :) Ne oluyor orası ellenince

0|2
    2|1
    • anüs insanın zıçmak için kullandığı çıkış noktasıdır. sevişirken eşinin vücudunda dolaşması her erkeğin hoşuna gider ama bazı yerler huylandırır.

• töbe ya rabbim sana geliyorum

2|1
    1|0
Yükleniyor...