Sizce beni seviyor mu??

Sevgilimle farkli sehirlerdeyiz ayda bir veya iki kere gorusuyoruz 3 aylik bir iliskimiz var bir kere telefonda bir dahaki geldigimde birlikte olalim mi diye sordu istemiyorum diyince tamam dedi hic ustelemedi ve sadece bir kere fiziksel yakinlasmamiz oldu gecen gece bana yine birlikte olmak istedigini soyledi bakire oldugumu da biliyor bozayim mi diye sordu ben gercekten cok seviyorum birlikte olmayi bende istiyorum ama daha sonra beni birakip gitmesinden de korkuyorum bidr beni seviyor mu sevmiyor mu aklim karisti bana yardim edin ne dusunuyorsunuz

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Ay çok kısa bir süre biraz zaman geçsin birbirinizi daha iyi tanıyın , sonra birlikte olabilirsiniz , aklından böyle sorular kalktıntan sonra.

0|0
    0|0
    • Boyle birsey istedi diye sevmiyor diye dusunmek dogru mu peki sence?

• Hayır tabiki dogru degil . Aksine saçma , Yıl olmuş 2013...

• Haklisin tamam tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi böyle birşey istedi diye beni sevmiyor diyemezsin ,olabilir ama diyemezsin bunu zamanla anlarsın. 2013 deyiz böyle birşey istemesi doğal birşey bence.(zamanla anlarsın sorunu). Fakat sevmiyorda olabilir ona da hazırlıklı ol.

0|0
    0|0
  • vallaha o kendi insanlıgına kalmış eger seviyosa birlikte olmak istemesi normal ama seni kullanmak istiyosa oda onun adamlıgına kalmış kalbin ne diyosa sende onu yap

0|0
    0|0
  • link com/p/beeuCak5gU/ benim manita nasıl sdfghjhgfdsa

0|0
    0|0
  • Onun amacı seninle birlikte olmak bnce sadece bunu istiyo seninle sadece ilişki için konuşmak istiyo bir hata yapma ilerde pisman olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aklın varsa ne yapıp yapmıcağını biliyosundur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...