Sizi anlık mı tahrik ediyor yoksa hep mi böyle istiyorsunuz?

p*rnodaki kadınlar göğüslerine silikon poplara destek yaptıriolar normalde zayıf veya bu kadar ince belli insanlarda bu kadar göğüs popo olmaz sizi anlık mı tahrik ediyor yoksa hep mi böyle istiosunuz seviyosunuz yani sevgilinizin de eşinizin de bu tip vücutta olmasını istermesiniz yoksa daha normal standartlarda mı tercih ediyosunuz sadece cinsellik için mi bu yapmacıklar size çekici geliyor yoksa genel mi ?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle ne olursa olsun doğal halinizi koruyun. estetikle dünyanın en güzel kadını haline bile gelseniz doğal durmayacağı için bizi iter(makyaj bile itiyor). gözden düşersiniz. ikincisi nice zayıf hatunlar biliyorum çok abartılı göğüs ölçüleri olan. yani estetik takviyeleri olmadan da zayıf ve iri göğüslü kızlar olabilir. son olarak da çok abartılı hatlar çekicidir diye birşey yok. küçücük ama estetik duran bir göğüs bazen herşeyden daha çekici olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Benim sürekli tahrik olduğum şeyle herkesde tahrik olmasın..

Meme dediğin eli avucu doldursun kafi (dik olması gerektiğini söylemiyorum bile)

0|0
    0|0
  • İşin mantığına inip bunları düşünmüyoruz o an yapmacıkmış vs.. Eşim küçük gögüslü diye mutsuz olcak değilim ayrıca. Anlık zevkler onlar.

0|0
    0|0
  • bak ciddi söylüyorum;

ben hiç sevmem açıkçası yakışmıyor çoğuna, sevgilim doğal olsun isterim ama Mevla nasıl yarattıysa öyle kabullenirim çünkü ona aşığımdır. Daha fazla anlatmama gerek var mı?

1|0
    0|0
  • Açıkçası beni tahrik etmiyor kalıp gibi olması... p*rno dediğiniz şeyin cinsellikle alakası yoktur... doğal olması en iyisi...

0|0
    0|1
  • inan bana sırf bu yüzden sevmem p*rno çok sahte çok yapmacık kadın olarak görmediğim kadınlar var ha erotik film oky ama p*rno sevmem normal de asla öyle bir hatunu da takmam koluma her şey sahte yapmacık hoş değil

0|0
    0|0
  • Olsa fena olmaz ama doğalsa.

0|0
    0|1
  • onlar hakketen abartı ve amele işi yapıyorlar sanat olmalı herşeyde sanatın varlığı olursa daha keyif alınır doğallık tercihimdir

1|0
    0|0
  • bazı p*rnolarda kadınlara bakıyorum popo su fazla büyük göğüsleri de aynı şekilde fazla büyük erkeğin işini görür ama :D güzel olan bu değil.normal bir kadın bedeni en iyisi bence.

0|0
    0|0
  • su balonu gibi olmasında nası olursa olsun :)))

0|0
    0|0
  • p*rnodaki kızların yüzleri ve fizikleri çok güzel ama göğüsleri çok büyük itici geliyor

0|0
    0|0
  • Anlik cunku abarti olculerde buyutuyolar gorsellik onemli yani birazda naturel olmak lazim yaa

0|0
    0|0
  • P*rnodaki amaç sadece cinsel yön. kendinizle kıyaslamanıza gerek yok.

0|0
    0|0
  • ben her şeyin küçüğünü severim.

ayrıca kadın memedir.

görüşüm bu.

0|0
    0|0
  • balon gibi olması iğrenç bir görüntü böyk

0|0
    0|0
  • beni tahrik etmiyor ve itici de geliyor ama hemcinslerim bayılıyor nedendir bilmem

0|0
    0|0
  • p*rno filmlerine normal insanları çıkartsalar p*rno sektörü büyümezdi, ama ilişki için o kadar detaya girmenize gerek yok

0|0
    0|0
  • ben filmlerdeki olup bitene aldanıp da gerçek hayattaki arzularımı tercihlerimi düzenleyemem...

0|0
    0|0
  • Aletta Ocean gibi olsa yeter :)

0|1
    1|0
  • sevgilimde böyle olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler her yaşta çocuktur. Oynayacak balonlar lazımdır onlara. Bu nedendendir ki organik veya sentetik fark etmez :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka zayıfm göğülerim gayet büyük olmucak birşey değil.

1|5
    2|0
Yükleniyor...