Yalnız kalmak istemenin nesi anlaşılmaz

uzun bir dönem hayatımda bir bayan olsun istemiyorum bunun nesi anlaşılmıyoda gay lafları çıkartıyo bayanlar?

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• Ağzı olan konuşur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• sanane onlardan.

0|0
    0|0
  • Kadinlarin cok azi boyle dusunur ama erkekelrin cogu gay lafini yuzune vurur, yanlis dusunuyosun bence

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar illa bir erkeğin bir kızla çıkması gerektiğini düşünüyolar genelde böyle düşünenlerin karakterleri de pek sağlam olmuyo.

0|1
    0|0
  • biriyle beraber olmaya alışmış insanlar yalnızlığın değerini pek bilmez, bu yüzden olabilir. kadın varken olum yalnızlık mı çekilir gibisinden düşünceler basit insanların düşünceleridir. buna kalıp bulamayınca seni kalıba sokar, adını da gay koyarlar. takmaaaaaa.

0|0
    0|0
  • Herkes herşeyi söylüyor sen kendini biliyorsan takma canım :))

0|0
    0|0
  • Dar düşünceli insanlar tabii ki bunu garip karşılayacaktır. Seni güvende hissettirmeyen hayatında bir bayan olmamasını istemen değil, onların bunu garip karşılaması, bunu da sakın unutma. :)

0|0
    0|0
  • Çok kötü çok kötü. Herkesin yalnız kalmaya ihtiyacı olduğu bir dönem olur. O bayanları hayatından çıkart.

0|0
    0|0
  • aaa çok ayıp, uzun bir dönem hayatında bir bay istemeyen kızlara erkekler lez lafları çıkartıyor mu hiç

0|0
    0|0
  • bende istemiyorum 10 yıl blki dha fazla boşver tkma onlr laylamlık arayanlr

0|0
    0|0
  • herkes sürekli birşey söyler zaten s*ktir et

0|0
    0|0
  • O lafları daha çok erkekler çıkartmaz mı? Kadınlar daha anlayışlı davranır sanki.

0|0
    0|1
    • Karıştırıyorsun, erkeklerin mantığı ters yönde. %95'imiz o vermediyse başkası verir diyor.

• senin salak insanlarla ne isin var?:D

0|0
    0|0
  • gay sin gay olmuşsun gayyy gaayyy

0|0
    1|2
  • bencede ama bende yanlıs anlıyrm:)

0|0
    0|0
    • yanlıs anlicak ne olabilirki üzücü bir deneyim yaşadım . bunun üstüne birtane daha istemiyorm

Erkekler Ne Diyor 15

• Aga o foto neydi ya öyle :D döüş kılı yahuşmuş ama :D

Boşver kızlar ulaşamadıgına top der salla gitsin.

cut

0|0
    0|0
  • Yakisikli olmanin dezavantajlari

0|0
    0|0
  • Genelde erkek arkadaşından gelir bu tip sözler...

0|0
    0|0
  • kızlarla çıkmakta keramet olsaydı evliya olmuştuk şimdiye kadar, bir süre sonra yanlız kalmak insana daha iyi geliyo

0|0
    0|0
  • Kızlar hepsi daima kaltaktır bana göre hepsi kendi çıkarlarını düşünen yakışıklı erkek avında olan kaltaklar asla önem verme.

0|0
    0|0
  • Gaylikle ne alakası var ? Ki öyle bile olsa saygı duymak çok mu zor ? Aynı şeyleri düşünüyoruz dostum,ben de uzun süre kimseyi istemiyorum SoloTürk misali iyi böyle.

0|0
    0|0
  • gaysındır ondan

0|0
    0|3
  • Benm kafadansın kardeşim...

0|1
    0|0
  • Erkekler kızlara ulaşamayınca arkasından konuşuyo ya. Aynı hesap :D

0|0
    0|0
  • boşver hacı aldırma öylelerine

0|0
    0|0
  • bakma sen onlra emın ol biz 1 seyıden anlamyosak 100 seyden de onlar anlmyolr

0|0
    0|0
  • Kardesim sen aldirma keyfine bak.seni cok iyi anliyorum

0|0
    0|0
  • Boşver ya freestyle kuntakinte ol başkan ak git :))

0|0
    0|0
  • Ben yalnız kalmaktan şikayetciyim sen yalnız kalmakmı istiyosun gel rolleri değişelim ?

0|0
    0|0
  • birader ben seni ayakta alkışlıyorum.cidden bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...