Galiba erkek arkadaşım biseksüel

Bu konu hangi kategoriye açılır bilemedim mazur görünüz. Her konuda çok harıika olan ilişkimizde 3üncü yılımızı doldurmak üzereyken bir aydır garip şeyler yaşıyoruz. Önce ben erkek arkadaşımın ara ara biseksüel ve gay p*rnoları izlediğini gördüm (chrome geçmişinden) üstüne durmadım. Bu ama biraz etrafa dikkat etmeme neden oldu. Bir erkek arkadaşı var ve aşırı samimiler ve bence biraz fazla samimi. Birgün sevgilime gelen mesajı okudum o arkadaşından gelmiş "ne kadar sıcak o öyle :)" yazıyordu. Erkek arkadaşım da "hep senin yüzünden" gibi bir cevap atmış. Herkesin anladığı üzere ben de anladım durumu. Ve erkek arkadaşıma söyledim durumu açıklamak yerine mesajlarına baktığım pcyi kurcaladığım için bana çok kızdı. Bana karşı alakasız biri diyemem ama şu sıralar ilgisi alakası aşırı abarttı birşeyleri örtpas mı etmeye çalışıyor bu salak? hayır yani onun tercihi beni ilgilendirmez biseksüelse biseksüel benimleyken ne yaptığı önemli yani

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden de biseksüel sevgilin olmuş. Onunla olan ilişkinle, şimdiki sevgilinle olan ilişkini karşılaştır. Gerçi bu sevgilinle beraberliğiniz 3 sene. Oldukça uzun zaman. Bakın ben size başka bir şey yazayım. Erkeklerin çoğu bu tür p*rnolar izler bu normal. O tür ilişkileri düşünerek tahrik olan erkekler de vardır. Belki eyleme de dökerler. Bu tür davranışlar çok sınjırlı ise ve süreklilik arzetmiyorsa, sevgiline biseksüel denemez. Bu yzdıklarım ışığında sevgilinle görüşmelisin. Belkide sadece fantazi olarakda bunarı düşünüyor olabilir.

1|1
    0|0
    • biliyorum çoğu erkekte böyle fantezilerin olduğunu ama saklaması çok saçma benden. Risk alıp açık konuşmak en iyisi

• evet. Ozri kabahatinden buyuk ciddi yardima ihtiyacim var galiba konu acip sorucam lanet olsunki kimseye anlatamiyorum bu sorunu =(

• Arzu ederseniz bana arkadaşlık gönderin. Mesaj ile size yardımcı olayım..

Erkekler Ne Diyor 13

• Şimdi sanırım yaşı ufak daha arkadaşının bu yüzden bazı şeyleri merak ediyor. Tam anlamıyla biseksüel olabilmesi için aklı olgunluğa ermiş ve bazı şeyleri yaşamanın artık ona zevk vermediği kanaatinde olması gerekli. Ama seninkinde böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü yaşı çok genç. Kadınlarla bile doğru düzgün ilişkisi olmamıştır.

Uzman.tv'den edindiğim bilgilere dayanarak yakaladığın tarayıcı geçmişi sadece merak için girilmiş olabilir. Ayrıca mast. gizli fantezilerin açığa çıktığı bir olay. Yaşıda genç olduğundan bu tarz fanteziler kurması psikolojik olarak hoş görülebilir. Tavsiyem erkek arkadaşınla sakin birşekilde bu konuyu konuşman...

1|1
    0|0
    • 26 yaşında gayet olgun bir yaş bence. Tavsiyen için teşekkürler aldıığım en normal yorumdu

• 26 yaşında ise durum fena ama hemen ön yargıyla yaklaşma yinede onunla konuş.

• Ben de biseksüelim ama sevgilinin yaptigi kesinlikle yanlıs seninle birlikte sonucda. Benim de bir kız arkadasim var ben böyle gizli kapaklı iliskilerden nefret ediyorum o iliskiler nedeniyle asagida üye gibilerin de diline düşüyor biseksüellik. Açik acik konuş ayrilmayacak olsan bile ayrilmakla tehdit et ki dili çözülsün. Benim de sevgilim biliyor biseksüel oldugumu ve hic sorun yasamiyoruz. Anlayisli birisin sen o cocukta seni seviyor bence. Bu ikilemden onu kurtaracak sensin. Gercekten ayrılıpta pisman olmayin

1|0
    0|0
    • Sen aşmışsın bazı şeyleri ne güzel kıskandım sizi valla :)

• seninkisi yarı ib ne sayılır o zaman bırak kendine adam gibi normal birini bul:)) ne yaptıgı ilgilendirmezmiş:)) ileride sen nbu adamdan cocuk yapabilirmisin yaptıgın cocuklar malum adama baba dediğinde ne hissedicen gec bunları doganın dengesine ters seyler bunlar

1|0
    1|1
  • ((: ALLAH kolaylık versin biz kız bulamayız adam hem kız hem erkek idare ediyor..

2|1
    0|0
  • ilginç bir durum..çbir yandan dedim kiş ciddi vir mesaj olmasa yapar bir açıklama derki yaa bu sudur güler geçer..ama asabileşmesi ni anlamadım..yinede peşin hükümlü olma..araştır

1|0
    0|0
    • haklısın dimi en çokta o şüphe yaratıyor. İşte benim gerizekalı sevgilim

• benden saklaması sinir bozucu daha önce de biseksüel bir erkekle çıkmışlığım oldu benim. Kendi kendine abartıyor durumunu

• vallahi ne diyeyim , içinde olan bilir , senin için öylr olma ihtimali bir sıkıntı yaratmıyorsa bişey diyemem ama sorun çıkar ilerde bilemedim yani nediyim

• Bunları ona söyle.

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun sevgiline virüs bulasmıs dahada düzelmez :):):)::)

1|0
    1|1
  • biseksüel bir adamla bir arada yapacağına inanmıyorum. ne yani evlenince senle yatacak sorna kalkıp başka bir adamla yatacak. miden kaldırıyormu

0|0
    1|1
  • düz olanını bul sen :)

0|0
    1|1
  • Formattan aşağısı kurtarmaz :)

0|0
    1|1
  • 3unuz farklı bir grup olursunuz

0|0
    1|1
  • tamm ıste kız bır erkek daha gelır fena mı olur senın ıcın fantazı işte :)

0|0
    0|0
    • bak boyle düşünmemiştim hiç. Hep iki erkeğin öpüşmesi bana çok fantezik gelmiştir. Bu bir tarafa arkadaşım dalga mı geçiyosun sen ya ben burda panik olmuşum zaten neler diyo bir de '-.-

• olayların ıyı tarafına bakıyorum senı aldatmaz da belkı bı kızla :D

• Galiba değil :) erkek arkadaşın nurtopu gibi bir biseksüel olmuş :)

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• gaydır belkide :) şaka maka bir yana ahlaki kuralı aşan birşey bence çünki o izlediği tamamiyle " uydurulmuş , yapay " birşeydir. İzlemesi için tut elinden ve konuş onunla. Bak sevgilim o izlediğine merakın varsa ben giderim bilmiş ol gibi gibi :)

0|0
    0|2
    • bir gay 3 sene bir kıza katlanır mı. Gay olmadığına eminim ben cinsel açıdan bilhassa

• sorduk ya işte canım. Gerizekalı çocuk korktu bana kızdı =D

• ozaman gaydır büyük ihtimal belki korkuyor ve çekiniyordur. Erkeklerle arası nasıl? Kızlarla arası nasıl? Nasıl denelinir bilmiyorum ama bir netten araştır ve dene istersen? Gay olupta gizleyen çok kişi var. Bazı insanlarda mesela çok seçici oldukları için zaman zaman acaba ben homomuyum düşüncesine bile kapılıyor. Kimileri evli barklı iken eşini kendi çinsi ile aldatıyor. O izlediğide aldtamya geçiyor ama senin iicn önemli olan şuan o gayları neden izliyor olması. Bol şans :)

Yükleniyor...