Bakire bir kızı nasıl boşaltabilirim, ne yapmam lazım?

Bakire bir kızı boşaltmak zor diyor arkadaşım çünkü içine giremiyosun dedi. Sizce nasıl boşalır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yoo zor değil bakireler mastürbasyon yapmıyolar mı sanki güzel bi oral sexle defalarca boşalabilir

• çok teşekkür

Kızlar Ne Diyor 3

• parmak sokta gitsin bekareti ! oral yap ve parmaklarınla okşa ıslandır kayganlaştır vajinasını

• okey teşekkür

• bozma rahat bırak kızı ..

• bozayım diyosun d

• parmak sok bi yandada klitorü dudaginin arasina al hafifce

• öğrette öğrensinler çocuklar engel kardeş...:)))

• parmak nasıl sokacanki bakire kıza

• uzun bir ön sevişme ve ateşli bir oral sexle defalarca boşaltabililirsin

• kız arkadaşının hassas yerlerini keşfedememiş daha bir dakika bile sürmüyor sarsılması

• kafama takıldı birden dedi bakire kızlar boşalması çok zor dedi sevgilisi bakireymiş kankimin çenem yoruluyor oral yapmaktan kız olmasa oarmaklarımı ve penisimi kullancam dedi kız olduğu için oral yapmaktan çenem arıyor dedi o zaman ön sevişmeyi uzun tutmalı oral uzun süre yapmalı bu arada yorum için teşekkür

Erkekler Ne Diyor 9

• oral devam

• french kiss,oral,baby oil ile uzun masaj ...anal da olabilir ...ama yavaşşş...:)))

• bu yaşa geldin bunu bilmiorsan... bildiğin gibi yapp :)))

• Oral yap hatuna..

• ne işin var bakire kızla kanına giriyon kızın bırak evlendiği zaman yaparsın

• zaten bozmamki o istedi ben yapmadım çünkü belki ilerde ayrılacağız

• bırak boşalmasın yaa, baktı ki içine bişey girmeden de boşalabiliyo, daha hayatta vermez o kız.

• elinle klitorisini hızlı ve sık aralıklarla okşa. bakire kıza parmak sokulmaz. kendi istemedikçe...

• ön sevişmeyi uzun tut öpmediğin yalamadığın okşamadığın sıkmadığın yer kalmasın sonra mümkün olduğu kadar içinde kal ritmi yavaş başla sonra yavaş yavaş artır böyle yaparsan kasılmalarını hissedeceksin :)

• birşey demez d

• kankan duymasın manitasına at dediğinii :)

• kanka 4 sefer boşaltmış hatun boğazını yalamış bunun iyice baktım izler vardı boğazlı kazak giymiş bana diyo 4 sefer boşaltım çenemi hisetmiyodum ter içinde kaldım diyo ama çok sağlam manita yaptı i*ne 175 cm boylarında sarışın bildiğin at d

• Öncekileri Göster
  • Klitoris odaklı oral seks faydalı olabilir

• joker tecrübe konuşuyor daha öncede defalarca kızlarla oldumda bu bakire değerleri gibi değil aynen kızın tepkilerine göre devam ederim

• rica ederim de.. bunu nasıl yapacağını biliyor musun? kiltoris aynı zamanda çok hassas bir organdır acı da verebilirsin. nazik olacaksın, yukuşak olacaksın. yvaş olacaksın. hızlı olacaksın.

işin özü kızın tepkilerini izleyerek devam et. o sana sinyalleri verecektir.

• teşekkür

Yükleniyor...