Kızlık zarım yırtıldı mı?

Ergenlik döneminde vajınama baskı yaparak yastıkla sürtünürken bir iki damla kan geldi sizce nedendir? Adet dönemi değildi. Buna doktor nasıl bakar muayene nasıldır ultrason mu?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Ultrasonla değil muayene.Direkt vajinal girişten bakılıyor.Basit bir muayene korkma.Zaten bakiresindir içine birşey girmemiş sonuçta.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı muayenesi direkt olarak vajinaya göz ile bakılarak yapılır. Dilerseniz size yardımcı olacak bir jinekologun mail adresini verebilirim.

0|0
    0|0
    • Sıradan bir doktor da bunu anlayabilir.

• hemoroid var bende kan wc de gelmişti o zamanda bu yüzden kabızlık ta geldi sanırım :S ondan olurmu sende mastürbasyondan sonra wc de kan geldi

• Olabilir de nereden geldiğini bilmiyorsan ben nasıl bilebilirim ki.

• Muayene lateks eldiven, gerekirse yardımcı alet ve gözle yapılır.

0|0
    0|0
  • ergenlik dönemindemi:D yaş 25-29 yazıyo, geç kalmadın mı ergenliğe girmeye:D

0|1
    0|0
    • o zman 13 - 14 yaşındaydım

• yani bu saatten sonra değişen bişey olacağını sanmıyorum ama git bir jinekoloğa, en azından aklına takılmaz artık

• Soran, saçmalama lütfen. Niye ölecekmişsin? Evleneceğin adama ne yaptığını söylersin olur biter. Sana güvenmeyen bir insanla nasıl evlenmeyi düşünüyorsun? İnsan eşine dürüst olmayacak da kime olacak?

• MR ceker:) merak ettiğim sen yastıkla napıyon oyle:)

0|0
    0|0
  • bakiresin hala .sıkıntı yapma .

1|0
    0|0
    • hemoroid var bende kan wc de gelmişti o zamanda bu yüzden kabızlık ta geldi sanırım :S ondan olurmu sende mastürbasyondan sonra wc de kan gelmişdi

• kabızlıktan bahsediyosun .zorlanmadan dolayı kan gelse analdan kan gelmesi gerekirdi .

masturbasyondan sonra kan gelse vajinandan gelmesi gerekirdi .çok farklı bahsettiklerin .

• Jinekolog'a gitmelisin bence

0|0
    0|0
  • Ultrasonla belli olmaz o çünkü ultrasonda görünmez. O gelen kan büyük ihtimalle zarın ya da vajinanın zedelenmesinden kaynaklıdır. Zar onunla bozulacak bir yapıda değildir. Aynaya bakıp parmaklarınla aralasan görürsün zaten. Çok derinde değildir.

0|0
    0|0
    • çok üzülüyorum ölürüm biterim yaa

• hemoroid var bende kan wc de gelmişti o zamanda bu yüzden kabızlık ta geldi sanırım :S astürbasyondan sonra wc de kan gelmişdi.

• O zaman büyük ihtimalle hemoroidin kanıdır o. Zarın yerinde duruyordur.

• açık pembe mi rengi

0|0
    0|0
    • evet sadece 1 damla falan çok korkuyorum

• kabızlık vardı hemorid için giitim, eskiden kan gelmişti wc de dedim ama korkuyorum kızlık zarı olablirmi parmagım girdi sanırım dedim. O sekilde kolay olmaz dedi

• hiçbişey anlamadım eklesene

• sanmam yastığın cürümü ne. açıp bakarlar muhtemelen.

0|0
    0|0
  • ultrason yok bir parmak atıyor ayırıyor akıyor. Altına ayna koyarak kendinde kontrol edebilirsin. ortasında beyaz bir parça varsa sıkıntı yok. Ama kara bir delik gözüküyorsa içini doldur gitsin.

0|0
    0|0
  • içine bişey sokmadıysan kızlık zarında bozulma olmaz

çünkü kızlık zarı vajina nın 2 cm içindedir

sürtünme yolu ile bozulması imkansız

bozulurken acı verir ve 2 damla kan gelmez

ama yine de bir jinekoloğa görün derim

0|0
    0|0
    • hemoroid var bende kan wc de gelmişti o zamanda, bu yüzden kabızlık tan geldi sanırım :S mastürbasyondan sonra wc de kan geldi

• tamam işte endişelenme artık

kızlık zarın taş gibi kaya gibi yerinde duruyor :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sorudan sonra, artık erkekler namusun ''hymen'' de saklı olmadığını, bir kaç damla kanın bir kadını haksız bir şekilde ne kadar sıkıntıya soktuğunu görürler inşallah.

Soran, lütfen kendini üzmekten vazgeç. Eğer şüphelendiğin gibi yırtılma durumu varsa; seni gerçekten seven adam sözüne inanacaktır.

0|0
    0|0
    • hemoroid var bende kan wc de gelmişti o zamanda bu yüzden kabızlık ta geldi sanırım :S ondan olurmu sende mastürbasyondan sonra wc de kan geldi

• sence ihtimal var mıbozulmaya

• Hiç bir bilgim yok maalesef. Sadece, bozulmamış olmasını temenni edebilirim.

• Yastıktan hamile bile olabilirsin korkmaya devam et :)

1|0
    1|0
  • ee git jinekolğa o zaman

0|0
    0|0
    • gittim devlet hastanesi muayene etmedi, hemoroid var bende kan wc de gelmişti o zamanda bu yüzden kabızlık ta geldi sanırım :S

• ee olsun jin . niye gitmedin ki , görseydi dr

Yükleniyor...