Sorum erkeklere..neden..???

yaşantınızı istediğiniz gibi yapırsunuz çıktığınız her kızla bişeler yaşıyorsunuzda ..evliliğe geldimi neden temiz kız bakire istiyosunuzz..?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• yoo, ben her kızla çıkmıyorum. birşeyler yaşamıyorum. ben bakirim, dinim bunu emrettiği için böyleyim. eşime saklıyorum kendimi. bakire birini istiyorsam bende bakir olmalıyım. bedenen, ruhen, aklen...

2|1
    0|2
    • ah keşke hekez senin gibi olsa ya da düşünse ..bazı erkekle var her boku yapıyo kendi temizmiş gibi temiz arıyo

• Deger bilmek ve degerinin bilinmesi guzel ALLAH sizlerden de razi olsun...

• Tesekkurler... Bende ayni dileklerle...

Erkekler Ne Diyor 24

• yok beee vallahi öyle değilim birini seveyim evlenmeden sahip olmak istemem ona..

0|1
    0|0
  • valla ben öyle bişi yapmam

ALLAH C.C. DAN KORKARIM

bizimde kardeşimiz ablamız var onlarında başına gelmesini istemediğim

için yapmam

1|1
    0|0
  • bakirelerde sütten çıkmış ak kaşık sanki oral anal sürtünme ıvır zıvır tuaf ilişkiler bir sağlam o soğan zarı kalmış insanın beyni kalbi bakire olacak

0|0
    0|0
  • geçmişten gelen bir şey tabi bende savunmuyorum da kız yapmamalı .. erkek geçmişten beri large dediğimiz ortamda büyümüş .. Öyle yapıyor da

0|0
    0|0
  • çıktığımız kızlar bizimle cinsellik yaşamazsa zaten onunla evleniriz sorun bizde değil sizde az sabırlı olsanız mükafatını alacaksınız ama sizde sabır hak getire ;)

0|1
    0|1
    • sen niye sabretmiyon.

• geneli haklı göstermiş oluyorsun ama.

• KADIN İFFETİNİ O ANLIK KORUYAMADI DİYE SENİN DE O PİSLİĞİ YAPMAN GEREKMEZ. O KORUYAMADI SEN KORU.

• kızı erkek sevse bıle cabuk kolay bır sekılde onu elde ederse o kız zaten bıtmıstır artık gozunde

0|0
    0|0
  • Temiz olmayan kızında,kendi temiz olmayıp temiz kız arayan erkeğin de köküne kibrit suyu.

2|1
    0|0
  • Hayatım boyunca bir sevgilim oldu onunla cinsel anlamda en ufak birşey bile yaşamadım kendimi eşime kadınıma saklıyorum inanmayanlar olacak dalga geçenler olacak ama hiç umurumda değil

1|0
    0|0
    • inşalah sanada senin gibi biri çıkar karşınaa

• Noluyor lan evde çay içiyordum benım ne suçum var

0|1
    0|0
  • Ben masumum kardeş

0|1
    0|0
  • düşün sen erkeksin ve eşin yan komşunla ilişkiye girmiş. bunu da biliyorsun. yan komşun senle her göz göze geldiğinde ne düşünürsün? hele bir de sırıtarak günaydın komşu derse.

0|0
    0|0
  • Ben tarif ettiğin erkeklerden değilim ama ona ne diyeceksin ?

0|0
    0|0
  • Tek Tabancayim...

0|0
    0|0
  • hep sorun erkektemi yani kızın gönlü varsa yapmasın o işi

0|0
    0|1
  • Bakire temizlik saflıktır birde akıllılık demektir

0|0
    0|0
  • Adam olup neler görüleceğini de gördük

0|0
    0|0
  • Sahsen oyle bir derdim yok hem daha once bakire olmayan bir kizla evlenmistim..

0|0
    0|0
  • ne bu arkadaş hep genelleme

0|0
    0|0
  • bakire olmayanlar evde kalmıyor ya onlarda evlendiğine göre sorunyok :D

0|0
    0|1
  • çünkü biz Amerikan veya rus toplumu değiliz

biz Türk toplumuyuz geleneklerimize ve dinimize bağlıyız

0|0
    0|0
  • O erkekler nah çekilesi erkeklerdir.

1|1
    0|0
  • kızlarda gelmesin sevişmek istemesin zorla yapacak halimiz yok ya alan razı veren razıysa sorun yok

0|0
    0|1
  • eğer her şeyin ilkini benle yaşadıysa onunla evlenirim hee ama zaten şeyse kullanır atarım

0|0
    1|2
  • Milletin altına yatan kızla mı evlenek? Öyle olsa orosp.larda çok güzel onlarla evlenmek daha mantıklı. Senin şuan bunu sormandakş amaç kendini sınırlandırılmış hissetmen ama merak etme Arkadanda olur o işler ;)

0|0
    0|1
    • her kızla yatan bir erkekle de evlenmek istemiyordur belki senin eşin.

• Erkeğin değil kızın koruması gereken bişeyler var. Kaç yasına gelmişin anlattırma bana böyle şeyleri . Biriyle yatınca erkekden giden birşey olmaz ama kız çok sey kaybeder

Kızlar Ne Diyor 5

• helal beeeee :)

0|1
    0|1
  • Her erkek ama bu dusuncede degil

0|0
    0|0
  • Hadi cevaplayin...

Beyler...;))

0|1
    0|0
    • hadi.. hadi açıklayın.

link :))

• Mahcup ediyorsunu efendim. İnşallah ahlaklı güzel evlatlar yetiştirirsiniz. Allah sizin gibi annelerden razı olsun. ayaklarının altı öpülesi insanlarınız. SAygım var sizlere.

• bilmukabil efendim. evinizde, yuvanızda mutuluklar diliyorum.

• helalllll :)

0|1
    0|0
  • işte büyük paradoks dedikleri olsa bu gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...