Tek Gecelik İlişkiye Bakış Açınız...

Cinsellik bölümünde sorulan ergen sorularına biraz ara verelim... biraz daha olgun yaşımıza uygun bakalım işe... Baylar/bayanlar tek gecelik ilişkiye bakış açınız... gizli cevap yazacklar yazmasın lazım değil...

gece klubünde, sokakta, elit bir ortamda vs vs tanıdığınız bay/bayanla geceyi geçirmek !

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• saçma, gereksiz, ayıp. cevaplarımı sen mi şikayet ediyordun

0|0
    0|2
    • evet seni gördüğüm her yerde şikayet ettim ve edecem yakında bann yersin sanırım... siteye insanlar eğlenmek için geliyor senin somurtkan suratını ve saçma sapan yorumlarına maruz kalmak için değil...

• sen bu kafayla yaşamaya devam et ! ve lütfen burayı kirletme başka yerlerde somurtmaya devam et !

• inşallah canım ya tabii

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu yaz hep öyle geldi geçti zaten gayet doğal bir şey buna karşı olanları anlamıyorum ne varmış yani bir gece kulübunde tanıştığım bir insanı illa tanımam gerekmiyor ilişkimi yaşarım iki tarafta alacağını alır yoluna devam eder.Bunda yanlış olan ne? İlk bakışta aşk oluyor da,ilk bakışta sex neden olmasın:)) biraz da kişiden kişiye kaynaklanabiliyor bazı konuları bazı detayları aşmak gerekiyor..saygılar..

0|1
    1|0
  • herkes bunu yapıyo zaten

0|1
    0|0
  • Puanlaadım +5

0|1
    0|0
  • bu ergen değil çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...