Erkekler için evlenecekleri bayanın bakire ya da bakir olması önemli mi ?

erkekler evleneceğiniz bayanın bakire olmasını mı yoksa daha önce ilişkiye girmiş olmasını tercih edersiniz ? aynı soru bayanlar içinde geçerli

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklere sormana gerek yok tatlım. Ben sana hemen söyleyeyim:

………. Erkekler bir kızla çıkmaya başladıklarında onu yatağa atabilmek için ne taklalar atarlar, ne diller dökerler. Her yolu denerler. "Bu devirde bekaretin ne önemi var filan " derler. "Seni seviyorum, nasılsa evlenmeyecek miyiz?" derler. Bu laflara kanmayıp da evlenmeden olmaz derse kız, bu sefer de ben erkeğim cinsel ihtiyaçlarım var deyip terk ederler. Eğer kız bu laflara kanar da beraber olursa, bir süre sonra ben bakire kızla evleneceğim deyip gene terk keder. Gidip bakire bir kızla evlenirler.

Hem aman bakire olsun, tecrübesiz olsun derler, öyle kızlarla evlenmek isterler. Evlendikten sonra da "karım iyi sevişemiyor, seks bilmiyor, yatakta şöyle kötü böyle kötü" derler ve kendilerinde hak görüp dışarıda "tecrübeli" kadınlarla yatarlar.

O yüzden ben diyorum ki: "Ben illa bakire kız isterim diyen erkeklerden uzak durun. Onlarla evlenmeyin. Çünkü evlendikten sonra sizden bıkıp tecrübeli kadın peşinde koşmaya başlayacaklarına kalıbımı basarım.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim için önemli. Ben bütün ömrüm boyunca elime geçen fırsatları değerlendirsem, şu an yaşımla yşımın çarpımı kadar çocuğum olmuş olabilirdi belki. Ama yapmadım. Çünkü birisi beni sevdiğinde sırf ona ait olabilmek için herşeyimle. Ben öyleysem, öylesini istemek hakkım.

0|0
    0|0
  • yıl 2013

millet marsta tavla oynuyo!

hala din

bekaret

1|0
    0|1
  • Yapılmış hatalar olabilir kabul ederim ama onun dışında bakire olması şarttır. Yalnız bedenen değil tabi.

3|0
    0|0
  • bu konuda yalan sölemedikçe benim açımdan sorun sevdiysem kendime uygun gördüysem bekaret dert değil sonuçta benimde geçmişte yaşadıklarım oldu bu yüzdne suçlanamayacağım gibi kimseyide suçlayamam

0|0
    0|0
  • bakire olursa başka olur, eğer değilse durumuna yapısına karakterine göre değerlendirir yine olur.

Ama özellikle tercih edersem tabiki bakireden yana olur tercihim.

Cut.

0|0
    0|0
  • bakir biri için bakire olması elbet önemli ama ilişkiye girmiş birininde tutup bakire kız istemesi saçma bence

1|0
    0|1
  • sevsin sadık olsun yeter ve bakire değilim diye önüne gelenle yatmış olmasın

1|0
    0|0
  • Ben kız bulamıyorum bakiresimi kaldı

0|1
    0|0
  • Şimdi burda kavga çıkartacaksın

0|0
    1|0
  • mümkünse bakire olmasın,bakire olanıla herşeyi yaptımda noldu

0|0
    1|2
  • Tabiki önemli bakire olmayan biriyle evlenmek çiğnenmiş bir lokmayı yemek gîbi birşey bence

0|0
    1|0
  • bakire olmasını tercih ederim çünkü sonuçta bakire değilse birinyle sevişmiş koynuna girmiş ve ilişki yaşamıştır sonuçta ben evime beyaz gelinlikle gelin getireceğim yani eşim olacak kişiyi ondan dolayı iilk koynuna giren ben olmak isterim siz bakire değilmisiniz

1|0
    1|0
    • ben bakireyim

• yani hani peze... olalım hanfendi yakışırmı bize :-)

• yok :D

• insan olsun. çok para harcatmasın. hanım hanım ev işi yapsın akşam da kocasına hizmet etsin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• El surulmemis erkek olsun:D:D

0|1
    0|0
  • ben kimseyle ilişkiye girmediğim için benim gibi temiz insan isterim..eğerki bnde haltlar yediysem karşımdaki kişi bakir olmak zorunda değil.ama önem veririm..neden başkasını koklamış birde beni kokluyor çekemem bunu...

1|0
    0|0
  • el değmemiş bakireler canıdır , oral analcılar değil :))

0|4
    0|0
  • değil hatta ben kızdada erkekdede tecrübe iyidir diyorum

2|2
    1|2
  • ben bakireysem , kocamda bakir olmalı , hiç olmasa bakir olmadığını söylemeli...

0|2
    0|1
Yükleniyor...