Karanlıkta ilişkiye girmek geç boşalma nedeni olabilir mi?

karanlıkta ilişkiye girince erkek arkadaşım aydınlık ortama göre daha geç boşalıyor..böyle bişey var mıgerçekten? ben öyle hissediyorum öyle düşüünoyrum yanlışmıyım?

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• ışığın ayarı hatuna göre ayarlanır bence.

çok güzelse aydınlıktan, çok çirkinse zifiri karanlığa doğru gider...

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• kısmen olabilir. neden dersen sevişirken nasıl uyarı noktalarını artırmak için sadece genital organları kullanmanın yanında meme emmek öpüşmek yalaşmak oluyorsa. görsellikte bu etkidedir. görmek de zevk almaya azmaya etkendir. karanlıkta görsellikten mahrum kalıyor. yani olayın bir yanı eksik.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşında öyle bir durum olabilir ama genel kural olduğunu sanmam. ben karanlıkta ilişkiyi sevmem, aydınlıkta daha iyi hissederim. sevgiline özel bir durum gibi. sadece aydınlık karanlık değil, belki genel olarak boşalmayla ilgili sorunu vardır.

0|0
    0|0
  • karanlikta görsel zevk olmadigi icin hisleriyle devam ediyor o yüzden olabilir.

aydinlik ortamda daha cok görsel zevk oldugu icin erken bosaliyor olabilir.

0|0
    0|0
  • erkeğin erken boşalması çoğunlukla psikolojik nedenlere bağlıdır.

karanlıkta daha rahat sevişiyordur-kendine güveni daha fazladır ve geç boşalıyordur.

senin içinde geç boşalmasının avantaj olması gerekir değil mi?

0|0
    0|0
  • mum işiğinda daha güzel bence...:))

0|1
    0|0
  • karanlıkta sizin vicudunuzu sadece hissediyo

aydınlıkta ise hem hissediyor hemde görüyor bu yüzden daha çok tahrik olup boşalabilir

0|0
    0|0
  • benim için fark eder. görsellik önemli çünkü.

0|0
    0|0
  • aynen doğrudur...

0|0
    0|0
  • güzel bir noktaya değinmiş olabilirsin bence bu süylediğinin doğruluk payı var.

0|0
    0|0
  • güzelliğine dayanamıyordur

0|0
    0|0
  • hangisi daha iyi senin için panpa :D

0|0
    0|0
  • karanlıkta tutturamıyordur o yeri D:

0|0
    0|0
  • vay anasını

0|0
    0|0
  • Karanlık aydınlık fark etmez yeterki istekli bayan olsun

0|0
    0|0
  • Seni görmeden yaptığı için rahat oluyor yani tahrik olmuyor.Birlikte olma esnasında kadının vücudunu görmek o vücudun zevkten aldığı kıvranmalar çıkardığı sesler erkeği tahrik eder. Daha çabuk boışalmasına da sebep olur. Karanlıkta sadece ses duyar. Tabi yatak tecrübeside buna etkendir. Yaşı 20 olan birinin 1 saat boşalmadan yapmasını bekleyemezsin.

1|0
    0|0
  • Az önce sorduydun.Cevaplardan birine yönelmişsin.Evet karanlıkta öyle.

0|0
    0|0
  • yatakta tecrübeli olmaya bağlı bir şey bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok enteresan ama benim de bir kaç erkek arkadaşımda bu durumu ben de farketmiştim. Valla nedenini bilmiyorum ama bazı erkekler karanlıkta çok daha iyi sevişiyorlar. Eğer sevgilin böyle bir erkekse ve sen de durumdan memnunsan fazla kurcalama derim ben. Tadını çıkar

Yok eğer geç boşalmasından şikayetçiysen de ışıkları kapama.

Karar senin yani

0|1
    0|0
    • Ozele bakar misin

• karanlıkta tahrikin şiddeti azalıyor. görsel duyular daha az etkileniyor sonuçta. ışıkları açınca boğa gibi saldırma oluyordur. o yüzden erken boşalma olabilir diye düşünüyorum.

• ya ben anlamıyorum ya da anlatamıyorum galiba. Sebebi neyse ne. Önemli olan sonuçtur. Eğer karanlıkta daha mutlu oluyorsa insanlar ışığı kısar, yok aydınlıkta daha mutlu oluyorsa ışığı açar. Bu konuları çok mıncıklamak fayda değil zarar verir. Önemli olan YAŞAMAKTIR.

• vaginayı görmemesi karanlıkta bu etkiyi yapabilir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...