Arkadaşım Bana güvenmiyor mu ?

Arkadaşlar. Arkadaşım Gay Büyük bir ihtimallede pasif. Ama bana bunu söylemiyor bana güvenmiyor mu 14 yıllık arkadaşız neden söylemiyor olabilir._?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen nasıl anladın gay olduğunu? pasif olduğunu? Ters tepki vermenden çekiniyordur.

0|0
    0|0
    • Araştırdım. ' yıldır araştırıyorum harketleri konuşmaları tepkilere nelere daha çok yoğunlaştığı burdan anladım artık eminim. Ne tepkisi vericem ya 14 yıllık kardeşim gibi

• Yani başka söylediği biri varsa demekki sana güvenemiyor diyecektim ama bilemezsin tabi... Yapılacak tek şey oluruna bırakmak herhalde,sorun güvense bile bunu değiştiremezsin..

• Değiştirmek gibide bir düşüncem yok her neyse

Kızlar Ne Diyor 6

• belkide karakteri eziktir. gay falan değildir.

0|0
    0|0
  • sence bunu rahat rahat söyleyebilse normal mi olur? toplumumuz zaten böyle şeylere kapalı, hem senin tepkinden korkuyordur belki, bir de onun bu durumunu farkettiğini belli etme bence utanabilir diye düşünüyorum, zamanla söyler, söylemezse de ısrar etmemelisin bence..

0|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum zaten dediklerin gibi

• Eşcinsel olduğunu söylemekte utanıyor olabilir.Ona karşı bir şey mi hissediyorsun?Eğer hissediyorsan sen açıl ona.

Not: Erkekler Pasif ne demek?

0|0
    0|0
    • kadın görevini gören demek

• O zaman söylememesi daha doğru değil mi?

• Tartışılır.

• nasıl anladın ? usulca parmaklarını göğsünde gezdirip gözleriyle buğulu buğulu bakıp duckface mi yaptı ?

0|0
    1|0
    • Kardeşim gibi artık iç içeyiz sürekli anlıyo insan. Sen mesela Takı kursuna gidip kadın kısmı cumaya gidermi diyen kaç erkek gördün?

• Nerden bu kanıya vardın

0|0
    0|0
  • senin tepki göstereceğini düşünüyor büyük ihtimal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• neden söylesin ki?

0|0
    0|1
    • Doğru sende söylemezdin zatn.

• aşık olduğu kişi sen olduğun için olabilir.

0|0
    1|1
  • üstüne gitme utanıyodur

0|0
    0|0
    • Haha:D Sen de iyi biliyorsun bu işleri.

• sen biraz cesaret ver yadırgamadığını normal karşıladığını filan söyle etraftan örnekler ver cesaretlendir

• Gerek yok kendine kalmış bişey istemezse söylemez ne bilim :D

Yükleniyor...