Yalnızlık lezbiyenlerin laneti midir ? :(

gizli lezbiyenim, mesleğim gereği (hemşire) cevreme lezbiyen oldugumu belirtemiyorum. yalnızlıktan ve erkeklerin sürekli arkadaslık teklifi yollamasından bıktım. sizce nasıl lezbiyen bir sevgili bulabilirm :/

0|0
4|23

En İyi Kız Görüşü

• bence en iyisi internet ortamı zaten sevgili sitelerine üye olmadan önce sadece cinsiyetini değil aradığın kişinin cinsiyetini de soruyor,küçük şehirdeysen biraz zor,büyük şehirdeysen şansın artabilir

0|0
    0|0
    • istanbulda sansım cok yüksek sanırım :D

• var tabiki. onlara özel partiler bile var yani :D ama cekiniyorum ne bileyim :S

• çekinecek ne var herkesin hisleri ve düşünceleri farklı sadece kendine güven ve "ben kızlardan hoşlanıyorum" de bunda ayıp hiçbir şey yok ilgi göreceğinden eminim erkeklerin bile tekliflerinden bıktıysan :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Zor iş... Böyle sosyal paylaşım yerlerinde bulabilirsin belki... Arzuları sen gibi olanlar illaki vardır..

0|0
    0|0
    • denedim . %99u bayan kılıklı erkek :D

• yazarken buda aklıma geldi.. zor iş i o nedenle ekledim :) var olanlarda hep bu nedenle çekiniyolardır belkide

• yeni tanıştığın ya da sizinle aynı görüşte düşünceleri olan bir kadınla duygularını paylaşabilrsin .daha çok dul kadınlar sex ve tatmin olmaya istekli olurlae .bole bir kadına duygularını açabilirsin .başbaşa yalnız olarak sohbet edebileceğin bir kadınla tanışabilirsin .duygularını anlat ve sex e istekli ve ihtiyacın olduğunu belirt .senin gibi cinsel arzuları olan bir kadın muhakkak istekli davranabilir .küçük dokunuşlarla kendini belirteblirsin .

0|0
    0|0
  • yorumların bazıları iğrenç ! bilgisi olan cevap versin beğenmeyen başka soruya...

0|0
    0|0
  • Var öyle bir tanıdığım. Hem de çapkın. Aranızı yapiim desem sadık kalmaz.

0|0
    0|0
    • çapkınlık yapacak okadar kızı nereden buluyor :D bunu öğrensen yeter :D

• etrafındaki kızları bir şekil de ayartıyor. Bir de acayip girişken.

• bu soruyu cinsellik kategorsisinde sor eminimki ilk 15 dk içinde bir çok davet alırsın şansını denersin:))

0|0
    0|0
  • yalnıs; yalnızlık büyük dehaların lanetidir. bende de pasif eğilimler var.. çok şükür ki bunu dışarı vurabildiğim 2 arkadaşım var.. zamanla farklı çevrelerde kendini özgürce lanse edebildikce bu yalnızlıgı yenersın

0|0
    0|0
  • Çok bilgim olmasa da internette çeşitli topluluklarınızın olduğunu duydum, bizim okulda kulüpleri bile var :) Biraz araştır, yalnız kalmazsın.

0|0
    0|0
    • ben neden duymadım bunu.. aoww siz gizli gizli bizim toplululukların dedikodusunu mu yapıyorsunuz :D

• Dedikodu değil ya, geçen sene kurulmuştu kulüp. İnsanlar ister istemez haberdar oldu, bulunduğun yere göre sıkıntı yaşamadan takılabilirsin.

• Siteler var ordan bir kız ayarlaya bilirsin kendine istersen site verebilirim.

0|0
    0|0
  • peki lezbiyenliğinden memnunmusun yoksa karşı cinse ilgi duymak istermiydin illaki karşı cins daha keyif verir

0|0
    1|0
    • halimden memnunum sadece yalnız olmak sıkıcı

• bence karşı cinse bir ilgi duysan onun lezzeti lezbiyenliğin lezzetinden daha keyif verici olurdu emin ol

• herkesin gizli olmak istediği bir işi seçmişin tabikide zor olacak aramaya devam :))

0|0
    0|0
    • hiç bu yönden bakmamışştım. FBI gibiyim havaya girdim :D

• benimde bir kız arkadaşım vardı, kendisi lezdi ama sonra bıraktı, sende kendini bu konuda yokla bir derim, işin hormonal değilde pisikolojik tarafına eğil, çünkü pisikoloji hormonları etkileyebilyr, erkeklere sıcak bakmaya çalış,

• lezbiyen bir hemşire güzeeeeeelll yeni filmim için ilham geldi

0|1
    0|0
  • bence cinsiyetini erkeğe değiştir o zaman rahat rahat yoluna bakarsın :D

0|0
    0|0
    • onu yapmak kolay değil :D

• tanrı aşkına dostum senin sorunu ne lanet olası pislik :D

• hey bana bak dostum senin o kocaman beyaz kıçını patlatmadan hemen defol burdan. puuuhhh. (sağ omuz üzerinden yere tükürür) :D

• daha önce nasıl bulduysan öyle bulabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Faceden sahte bir hesapla bulabilirsin lez sayfalarinda cok

0|0
    0|0
  • Hos geldin harun abi.

0|0
    0|0
  • lezbiyen siteleri var ordan bulabilirsin ama dikkat et yarısı taravesti :D

0|0
    0|0
    • diğer yarısı da bayan profilli erkek:D

• allah seni ne yapmasın . boyun posun devrilsn :D:D

• :D töbede manyak :D boyuma posuma kurban ol tühh emi nasıl meddua kız o tamam hoşlanmıyosunda erkeklerden ne sucum var vicdansız :D

• sadece gülüyorum :) not ( kavimleri bir oku sen sonra bu işi düşün bir :)

0|0
    0|0
  • o kadar kızla takılırsan olacağı buydu.

0|0
    0|0
    • :D evet buda lezbiyen olmam için bir sebepti :D

• bak güzel bir kızsan dön. boşver kızları gel bak. ha çirkinsen yolun açık olsun. en doğru kararı vermişsin.

• burda var lezbiyen

0|0
    0|0
  • çok iğrençsiniz

0|0
    0|0
  • böğğğğğğğyy lezbiyen :P

0|0
    0|0
  • voleybol, basketbol gibi sporları yapan kızlar genelde lezbiyen oluyor. spor salonlarına gidersen tanışırsın mutlaka biriyle.

0|0
    0|0
    • ee ne dicem merhaba lezbiyen misiniz ? mi

• bu erkekler çok çakal :D kızların aklına böyle seyler gelmedğinden yalnız kalıyoruz :D

• çakal değil hikaye okuyoruz o kadar :D ayrıca siz kadınlar istediğinizde şeytana üstad dedirtirsiniz :D

• Lezbiyen olmassan lanet kalkar ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• lezbiyenlik hormonal bir durum değildir tercihi bir durumdur. yani kızlara ilgi duymak senin için hormonal bir gereklilik değil tercih meselesi. ve kendine hayatına boyle bir zorululuk katmak istemiyorsan, tercihini değiştirip normal olana yani erkeklere yönelmek de senin elinde diye düşünüyorum. tabi karar senin

0|0
    0|0
    • bunu denedim fakat gercekten onlara cinsel anlamda bir çekim hissedemiyorum.

• valla ne yalan söyliyim bence de erkekler pek çekici değil. kadın vücudu daha estetik gerçekten daha güzel. he ama flörtüm gibi kaslı yapılı bir adam da acayip çekiyor valla :D

• Bulabilirsin,bitek sen değilsinki lezbien olan..

1|0
    0|0
    • 1.5 yıldır uğrasıyorum :/ artık sevmekte istiyorum sanki sadece ben varmısım gibi geliyor bunalım bunalımmm :D

• keşke böyle doğruyu söyleten bir ilaç olsa. ya bir kızdan hoşlanıyorum hareketler lez gibi falan derken hopp sevgili yapıyor kalbm kırılıyor :(

• Aahhh..zor dimi :(

• lezbiyenlerin takıldığı sayfalar var ordan

0|0
    0|0
Yükleniyor...