Severek ayrılığın zehrini şişeden içtim diyenler ayrılığın geri dönüşü olur mu sizce ?

Belki bir çoğunuz bu tip sorulardan bıktınız belki de uzun gelecek okumayacaksınız canınız sağ olsun.Yoktan var ettiğim bir sevgilim vardı.Yani o beni sevmiyordu ama ben açılınca tamam dedi kendini bana aşık etmeyi başarırsan seninle varım dedi.Kısa zamanda o olayı çözdük.Çok güzel ve eğlenceli birbirimiz sadık bir ilişkimiz vardı.Cinsel anlamda yaklaşamıyordum kendime yediremiyordum böylesine delice sevdiğim kıza bunu yapamazdım öpmek dahi istemiyordum sanki ona zarar verecem diye.Tabi bir çok ilişkide olduğu gibi bizimde tartışmalarımız olurdu kısa süreli ayrılıklarda dahil bunlara.Ama her seferinde 1 hafta geçmeden birbirmizi arar sorar ve kopamayacağımızı bilirdik öylede olurdu.Bi gün geldi tartışma sonucu yine ayrıldık ve ben ayrıldım.1 hafta geçti ve deli gibi onun aramasını bekliyorum.Ama aramadı :( bende de bu iş inada bindi.O aramayınca bende aramadım.Taki 6 ay kadar sürdü bu olay ve ben askere gittim gideceğimden haberi vardı aramadı bişey de demedi.Ama sevdası içimden bir an bile gitmedi.Askerde buna mesaj attım ve bana artık biz diye bişey olamayacağını söyledi.Nedeni felan derken sürekli üsteledim ve yeniden biz diye bişey olmadı.Askerden gelince bununla karşılaştık ama konuşmadık göz göze sadece ve facebook hesabımda ekli değil fake bir hesapla beni ekledi ve biraz konuştuktan sonra hesabı dondurdu.Daha sonra ben şüphelenince onun hesabına baktım gizlilik yoktu ve bana dair paylaşımlar olduğunu hissettim.Bende ona dair paylaşımlar paylaşınca bu iş karşılıklı olarak cevap vermeye dönüştü ve benden mesaj atmaya başladık.Seni sevmiyorum ama sana karşı paylaşım yapmadan duramıyorum dedi.1 yıl kadar aralıklarla devam etti.Ben onun hoşuna gitmeyen paylaşım yapınca o kendi hesabını donduruyordu.Sonunda benden onu engellememi istedi.Ben yapamıyorum sen engelle sende kurtul bende kurtuluyum dedi.Hayır cevabı verdim arada bir vurdum duymazlık derken paylaşımlar yapılmamaya başladı.15 gün kadar paylaşım olmayınca ben bunu engelledim.Ve engeller engellemez hesabını sildi.10 ay oldu hala yok facede.Tek haberleşebileceğimiz yer facebooktu.Yaklaşık 7 yıl oldu ondan başka bir kızın eline dahi dokunmadım kimseyle ilişki içinde bulunmadım.İlk günkü gibi sevdası ciğerimi yakıyor.Saçlarım döküldü defalarca miğde kanaması geçirdim.alkolden dişlerimde kırılmalar oldu.Ciddi psikolojik rahatsızlıklar yaşadım.Unutmak istedim vazgeçmek istedim.Zamanla Allaha yalvardım çok şükür eskisi gibi değilim.Unutamasamda eskisi kadar yokluğu koymuyor bana.Herşeyi kabullendim başkasıyla yuva kuracağını çocuk sahibi olacağını.Fakat halen aklımdan çıkartamıyorum.Halen geri gelecekmiş gibi hislerden kurtulamıyorum.Geri gelse seve seve kabul ederim.Ama hiç bir kıpırtı yok o yüzden geri gelmeyecekse unutmak vazgeçmek istiyorum.Burada anlattıklarım yaşadıklarımın bir kısmı.Bana destek olacak yol gösterecek arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.Biliyorum çok uzun vaktinizi aldım kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• sen neler geçirmişsın ya böyle ılk defa bu sefer aşka ınanıyorum ama senın aşkına neler yaşandı bılmıyorum ama sevgıne çok sadık kalmışsın ama uzulen tek taaflı olmuş galıba tek taarflı üzülmşsün aşk senın aşkın sen sadece çok sevmişsın pekı o naptı senden sonrası o önemlı

0|0
    0|0
    • benden önce kimseyle flörtü olmamıştı biliyordum çünkü bunu.Bana da hep derdi ya sonuna kadar sen olacaksın ya da senden sonram olmayacak.Taki görücü usulü biri gelip ailem bunlar hayırlı kısmet deyip verene kadar derdi ve öylede oldu.Kimseyle konuşmadı şuan da bekar diye biliyorum.24 yaşındayım öyle ya da böyle 7 senem geçti onunla 4.5 yıldır ayrıyız ciğerim öyle yandı ki bana 3 aylık ayrılıkları anlattıklarında sadece gülüyorum.

• dayanacak gücüm kalmadığına inanıyordum belkide.Kendi kendime teselli vermekten başka bir çarem yoktu çünkü kimse yanımda kalıpta destek olmadı.Yanlış düşünceler içinde saplanıp kalmıştım çünkü.

• Allah herşeye yardım edıcektır siz daha fazla üzülmeyin artık ömür geçiyor koca bir ömür

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• lafa nerden başlıcam bilmiyorum ...unutmak kolay değil ama hayat okadar acımazki bir zamnlar canım dediğn inan gün geliyor yabancı oluyo bende eşimden 2 ay önce boşandım kaçaak evlenmiştim çok sevdim ama çok darbe attı bana insan sevse bile unutmak zorunda hayat kısa boşveer zaten olacağı olsaydı şuan yanında olurdu geçmişe dönüp bakarsan gelecği göremezsin

0|0
    0|0
    • ne ben ona darbe attım nede o bana attım ve bana yarı yolda bıraktın beni dedi kazık attın bana dedi.Delicesine severken bu lafı işitmek o kadar zoruma gittiki babam evlatlıktan reddetse bu kadar koymazdı belki.Çok hayal kurdum herşeyimi onunla yaşamak istedim.Farklı bir yemek yesem aklıma gelirdi keşke o da olsa o da tatsaydı bunu diye ve bunun gibi niceleri.

• o yara bendede var hemde daha yeni hemde ailemi bırakıp sevdiğim adama kaçtım ...valla ben aşka inanmıyorum artık bu yaşıma kadar kendi ayaklarımın üzerinde yürüdüm yanımdakilerin sayesinde değill..bu hayata en değeli gördüğüm şey kendim bundan sonra ...düşündükde ne oldu nie hep üzüllen taraf biz oluyoruz..sen bu yazıyı yazarken ne napıyo kimbilir aklının köşesinden geçtinmi acaba ? koca bir soru işşareti ...ölümlü dünya kafanı bişelele rahatlatmak istiyosan kalk namaz kıl :)

• Senin yaşadıklarında bir hayli acı ve zor durumlar sonuçta resmi olarakta bir evliliğin varmıştı.Büyük bir tecrübe olarak kabul ediyorum seni söylediklerini dikkate alacağım.Zaten dua etmeyip namaz kılmasam bugün burada olacağımı pek sanmıyordum.Allah seninde gönlüne göre versin karşına hayırlı insanları çıkarsın.Kimse kimsenin acısını tadamaz eminim çok zor zamanlar geçirdin ve geçiriyorsunda.Allah yardımcın olsun.

• Anlamıyorum bu milleti sevmiyorsan üzmeyin karşınızdakini dimi? Seviyosanızda neden olmuyomus sız dıye birşey. 7 yıl olmuş dile kolay.. Yol gösteremycem ask konusunda oyle fkir verebilck biri olsaydım kendıne fıkır verırdm.. Ama gurur yapma madem seviyosun yapma gurur fılan gurur denen illet belkı de 7 yılına mal oldu. Galiba sen bu kızı görmuyosun etmıyosunda ara bı o numarayı ne kaybedersın? Hiç birşey, ama belki onu kazanrsın..

0|0
    0|0
  • Telefon numarası ya da yaşadığı yerle ilgili bir iz bulman hiç mi mümkün değil :( Elimden bişey gelebilseydi çok üzüldüm Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • 7 yıl önce ki telefon numarsını kullanıyordu 7 yıl önce kendi kullandığım numaraları hatırlamam ama onun ki halen ezberimde.Ama aramam arayamam bir çok tekrarını istedim.Onundan çok sevdiğinden şüphem yok ama onun internet ortamında bana yazmaya başladığında geri dönmek anlamında hiç bişey söylemedim o sanki biraz meğilli gibiydi oda gurur yaptı bende gurur yaptım.

İPANA, 3 GÜNDE LEKELERİ %100 E KADAR GİDERİR!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...