Nişanlınızın,eşinizin kardeşinizin vs bakire olmadığını öğrendiniz mi?

öğrendiniz mi , nasıl öğrendiniz ne hissettiniz ilk tepki olarak?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• yok ogrenemdim kimsenin namus bekcisi degilim cunku

3|2
    0|1
    • kimsenin namusun beklemiyorsunuz kendi namusunuza sahip çıkıyorsunuz.

• nasil

• birisi anlatırken duyarsın, kendisi paylaşmak isteyebilir mesela.. ayrıca ben de kimseyi merak ed,p sormadım ama çekinmeyen rahat biriyse sormak da kötü değil bence.

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek kardesim 17 yasnda yatmis briyle telefon mesajlarnda gordum tiksindim resmen ya cocuk daha artk onun yaninda daha tedbirli giyiniyorum buyudgunu anladm ama cok sogudum kardesimden

0|0
    0|0
    • şaka yapıyor olmalısın :)

• boy-kilo-sakal yani çocuk olarak görünmediği belli olmalı..

• ben 12.5 yaşında ergenliğe girmiştim. 14te ergenliğe girmeyen erkek arkadaşım yoktu. sanırım 18 yaş dönemin sonuydu boy uzaması filan durmuştu benim

• arkadaşım söylediğinde şok geçirmiştim hiç bir şey söyleyemedim fakat kendime geldiğimde olayı anlatmasını söyledim ve ne olursa olsun arkasında duracağımı söyledim :)

0|1
    0|1
    • sonuçta kişisel seçimini yargılayamazsın.yapacağın en mantıklı şey korunması için nasihat etmek olur

• mutluluklar dilerim:)

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Düşünmek bile istemiyorum. Bu konuda gerçekten hassasım. Cinayet bile işleyebilirim. İsteyen geri kafa desin. Umrumda bile değil. İnsanlar onuru ve namusu için yaşar.

3|0
    0|2
  • Öğrenmedim ama öğrensem de pek bir değişiklik olmayacaktır...

0|1
    0|2
  • Valla evli degilim nisamlimda yok ama eden bulur derler yani anladiniz artik siz yaparsaniz karsinizada öle.biri cikacak hadi bakalım

0|1
    0|2
  • yok daha o şerefe nail olamadık

0|0
    1|1
  • kardeşimin olmadığını öğrendiğimden beri onu sevemiyorum

0|0
    0|2
    • ? nasıl öğrendin? kendi mi öyledi

• düşman mı olacaksın peki işin kolayına kaçıp

• duygularının incinmesini anlıyorum tabii ki

• karımın kini öğrendim çıkarken veya nişanlıyken söyleseydi sorun değildi o haliyle kendini bana kaktırmaya çalışmasaydı boşamazdım

2|5
    0|1
    • bakire olmadığını mı?

• evet

• geçmiş olsun hocam. ilk gece mi öğrendin, gizlemeye mi çalıştı itiraf mı etti?

Yükleniyor...