Eşcinsellik yasaklanmalı mı?

videoya dikkat

link

• Ivet
    20% (4)23% (3)21% (7)Oy Ver
  • Hayır
    20% (4)8% (1)15% (5)Oy Ver
  • Kime ne mk
    50% (10)62% (8)55% (18)Oy Ver
  • Yasağlansın yoğsa bize gız galmaz :d
    10% (2)7% (1)9% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Linke bakmıyorum.

Kimsenin bir başkasının tercihleri, bedeni, istekleri üzerinde karar verme yetkisi yok.

Hayır dedim.

0|2
    1|0
  • artık milletin cinsel yaşamınada mı biz karar verceğiz ?

1|1
    0|0
  • Bu tür videolar, açılan konular bile dünyayı birlikte paylaştığımız ve tek istedikleri özgürlük olan eşcinsel insanlarımızın zaman zaman kalbini kırabiliyor. Sizi yargılamıyorum yanlış anlamayın :) Benim cevabım, kimin neye ilgi duyduğu bizi ilgilendirmediği gibi yargılamak da haddimiz değil.

0|1
    0|0
    • benim neyimi yargılayacan benim sorum sorum değil videoya bakın gülün diye.insanın duygusu bir yasa çıktı diye değişir m yaw.hani eşcinsel evlilik desenk neyse o yasaklanabilir.fiili bir durumdur.ama duyguyla alakalı bişey falakaya yatırsan yine değişmez

• banane

0|1
    0|0
  • allahın yasak dedigine biz ne diyebiliriz lut devrini hatırlatır kaçarım ben :D

1|1
    1|1
  • Daha bugun lezbiyen bir ciftin evlendigini gordum..ve bizim belediyede bunlar ilk değil ama ilk kez tanik oldum..

Bence yasaklanmamali..

0|1
    0|0
  • eş cinsellik alaya alınacak konu olarak düşünmüyorum acıkçası . herkesin kendi tercihi kendine . özel hayata müdahaledir bu .kesinlikle karşı çıkmıyorum

0|1
    0|0
  • dsfsdfsdfg...

0|1
    0|0
  • herkesin kendi hayatı bizi ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • Kisilerin yonelimlerine engel olamayiz, yasaklanmamali.

0|1
    0|0
  • Kimsenin tercihi beni bağlamaz.

0|0
    0|0
  • Kime ne bizi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • yasaklanmamalı

0|1
    0|0
  • kime ne peki ?

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi seçimi bizene.

0|1
    0|0
  • C dedim.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkeklere serbest ben hariç

kızlar bana kalsın :PPPP

0|1
    0|0
  • Erkeklere evet, bayanlara hayır.. <3

0|1
    0|0
  • yani bir zahmet artık :)

1|1
    0|0
  • Yasaklansın...

0|1
    0|0
    • senin gibi düşünenlere geri kafalı cahil falan diyolar.onlar gibi düşünmediğin için..eleştirdiğinde düşünceye saygı duy cahil diyolar.senden düşünceye saygı isterlerken düşüncen için seni ayıplıyolar .çelişkiyi gösterebildim mi..ya da bunu yapanların beyinsizliğini mi desem :)

• insanın bedeni kendine aittir ve kesinlikle elinden alınamayacak temel bir insan hakkıdır

0|1
    0|0
  • kime ne mk

0|1
    0|0
  • Yasaklanamaz ki abi birinin cinsiyeti yasaklanamaz. (eşcinsel felan değilim)

0|1
    0|0
  • cahilliğin baki kalacağı bir ülkede bunun gibi davranışları,insanların isteklerinin gerçekleşebilidiği bir zaman görmek zor.yasakların,ayıpların vs. hakim olduğu bir kafa anlayışımız var.

0|0
    0|0
  • Güneşi Gördüm filminde bunu da konu almışlardı. Bu doğuştan gelen bir şey ve bunu kendileri tercih etmedi. Bu yüzden aşağılamamak gerek. Hem kendi bile seçse bu başkalarını ilgilendirmez.

0|1
    0|0
Yükleniyor...