Kızlık zarı dikimi hakkında sorularım var.

6 ay sonra evleneceğim. şimdi ameliyat olsam ilk gece kan gelir mi? çok zor bir ameliyat mıdır yoksa hemen günlük hayata dönülebilir mi? 1000 tl bütçem var yeterli midir sizce?

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bakir değilse yap pezevenge iyi olur. O bütçede yeterli merak etme

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Ne tür bir operasyon tercih edeceğinize bağlı olarak değişir. Yama tabir edilen basit operasyon sonrası hemen ayağa kalkarsınız ancak ilişkiden 2-3 gün önce yapılmalıdır. Flep kaldırma denilen diğer operasyon için google araması yaptırın yazmayayım uzun uzun buraya.

Her ikisi içinde paranız yeterli olur. Flep kaldırma için uzman bir operatör bulmanızı öneririm, belki o durumda masraf biraz daha artabilir.

1|0
    0|0
  • Gel vatandaş! z*ktiren diktirene bu zarı!

Tencere kapak olmuşsunuz, mutluluklar.

3|2
    2|0
  • Yazık evliliğini daha şimdiden yalan üzere kurmayı planliyorsun. Seninle evlenec adamı önceden kandırdığına göre sonrada da aldatırsın her halde.

2|1
    1|0
    • bakir değil ama bakire istio. ben de bunu yapmak zorundaym

• Böyle bir evlilik mutluluk vermez. Çünkü zorakilik var ve sonucunda da iki yüzlülük var.

• Diğerleri açıklamış zaten. en fazla 3 gün önce yaptırabileceğin basit bir operasyon. Bence gereksiz. Daha çok kadına psikolojik bir rahatlık sağlıyor. Bu konuda erkeklerde kadınlar kadar cahil ve illa kan çıkacak salaklığı pek çoğunda hakim. Oysa bakire bir kızda da kan çıkmayabilir. Gıda boyası öneren arkadaşın önerisi çok mantıklı. Alsın kanını.

Ama benim başka bir önerim var :

Evlenme o adamla.

Seni sen olduğun için sevecek kafası daha açık birini bulduğun zaman evlenirsin.

0|0
    1|1
    • aslında bir suredır onu da dusunuorm. cnku cok sığ dusunen biri. bana övünerk anlattı su kadar kadnla oldm ama karım bakire olack o kan geleck diye.

• Al işte bu kafada bir adamla mutlu olunur mu ? İsterse dünyanın en yakışıklı, en zengin, yatakta en mükemmel adamı olsun. Bu adamla mutlu olamazsın.

• sen onun bakir olmadığını biliyosun onunda senin bakire olmadığını bilmeye hakkı yokmu sence? bence herkez bu seçimi kendi yapma hakkına sahip olmalı kandırdığın bir insanı seviyorum demen komik.

2|3
    0|0
    • eğer bakir olsa mtlaka soylerdm. saygı duyardm ama hem bkir değil hm de bana bakire olmyn kızı napayım ddi.

• burda olay bekaret değilki. istemiyorsa evlenmeye bilir o seninle veya sen onunla evlenmek zorunda değilsin zaten. sen eşin olacak kişiyi kendin seçmedinmi bakir olmasada onu eşin olarak kabul ettin onunda aynı tercihi yapmaya hakkı var ben bundan bahsediyorum. seni bir yalan olarak sevmesine gerek yok sevecekse eğer gerçeği sevsin.

• Fiyatını bilemem ama kızlık zarı dikimi fazla dayanmıyor o yüzden evlenmeden bir kaç gün önceden yaptırman daha iyi olur. iyi bir cerrahın elinden çıkmışsa gerçeğinden ayırt edilmesi çok zordur .. Bildiğim kadarıyla kan gelme olayı oluyor..

Yalnız her sağlam kızlık zarında bu kanama olayı olmamaktadır. Toplumumuzda bu yanlış anlaşılmakta ve bir çok aile bu yüzden yıkılmaktadır.

Ameliyat zorlu bir sürec değildir . Günlük hayattaki işlerinize geri dönebilirsiniz . Hatta bu işlem doğum yapmış kadınlara dahi uygulanmaktadır...

1|0
    0|0
  • Evlenmeden 1-1.5 ay önce diktirmen gerekli.Şimdi olmaz.Fiyat yaptıracağın yere bağlı.Hangi ildesin?

0|0
    0|0
  • hastalıklı bir düşünce. beyninin bekaretini nasıl diktireceksin? dürüst olmak daha ucuz, daha güvenli ve daha mutluluk verici emin ol...

1|2
    0|0
  • evleneceğin adama söle öncen canım çekdiğine hep verdim de ...oda sneı sveıyosa öyle kbl eder 350 tl de cebinde kalır böle daha karlı değilmi sence

0|1
    1|1
    • o hep kızlrla yatıp kalktı. ama bakire istio. bu adaletli mi snce? ben bir sevgilimle iliskye girdim ondan once. bunu ıstemeye hakkı yktu

• bende rabbimden biz erkekleri senin gibilerden korusun dıyorum . allah muhafaza ya neyse ben kaçdım bb

• kuranda yazıo zaten zina yapms erkek de kadın da bakir bakire ksi ile evlenemez diye. istersn hocaya imama sor. sana aynını syler. siz erkkler kuran-ı kerime bile karsı duruonuz

• adama yalan söylersen kandırırsan bişekilde çıkar ve senin her yerini yırtar iii düşün

1|0
    1|0
    • bir sey yapamz. snce haklı mı bu ksi? konusrken ben kadınlrla yattım ama karsmdaki bakire olacak. esnek zr falan da anlamm kan geleck dedi. ne kdr kötü düsünüor. dürüst davranmayı haketmıor bence.

• Niye evleniyorsun o zaman o adamla?

• EVLENME OZAMAN BU OLAYI NORMAL KARŞILAYAN BİRİNİ BUL...BU EVLİLİK BAŞLAMADAN BİTMİŞ

• olan olmuş artık önüne bakmalısın.Yapmasaydın etmeseydin namussuz seni ilerde de aldatırsın gibi laflara kulak asma.Olmuşla ölmüşe çare var mı.Bu zar diktirme denilen dava en fazla 2-3 gün dayanıyormuş.Onu düşünerekten karar vermelisin.

0|0
    0|0
    • zatn takmıyorum onları. 2-3 arkadasım da yaptırmıstı oncden. birisinde yne kanama olmams. ama sorn cıkmamıs.

• tabi ki söyleyeceklerim iyi bişey değil ama kurtuluş için kötüde olsa bir çözüm.İlk gece die tabir edilen gün koy kadehe içkileri mümkünse tekila olsun.bi kaç damla kan ile olay kapanır gider.parmağına felan bir iğne tamamdır.Sen daha iyi bilirsin oluk oluk kan akacak hali yokya.

• tbi az geliorms kan ztn sulu kan gbi

• madem ki bu kadar kıymetli bu zarın neden yırttırdın zamanında

1|1
    0|0
  • haydar amcanın anlattıklarına göre ilkgeceden 2-3 gün önce öneriyor.fiyat olark 1.000 ile 1500 tl arası diye biliyorum

0|0
    0|0
  • bilmem belki yapardık aga sende kızlık zarına zarar vermeseydin be

1|0
    0|0
  • herşeyin sahtesi var senin bakireliğininde sahtesi olacak demek

1|0
    0|0
    • o bakir değil bunu isteyemez ztn. kuran'da bile geçio. zina yapmıs biri bakire ile evlenemz diye.

• dürüstçe sylerdım o zmn bunu hakedeck bri olurdu. ondan once görstugum ksıye soyledm zaten. kibarca reddttı. ben de yoluma bktm. ama o haktmior

• bence yine dürüstçe söyle madem oda bir sürü ceviz kırmış sana bir şey demeye hakkı olmaz insaniyet namına dahada yücelirsin

• 1000 tl yeter de çok etik bulmuyorum bunu. Ama bazı evli kadınlar sırf heyecan olsun evliliklerinin 5. ve 10. yıl dönümlerinde kızlık zarlarını diktirip eşlerine yine sunuyorlar kendilerini.

1|0
    0|0
  • sen evlen onunla bütün yorumları okudum bakir deyil diyosun adam işi biliyo seninle evlendiğini 2ci gecesinde başkasıyla görürsün ben gördüm arkadaşımda çünki madem okadar dürüst bu adam neden o kızların gururuyla oynamış

0|0
    0|0
  • sonra vay efendim neden çocuklar hayırsız oldu anasına bak anlarsın :)

0|2
    0|0
    • sen cok hayırlı olmussun. ona buna laf sokmaktan baska hayat gayen yok

• sen seviyorsan mutluluğun için yap bunu. ben senin yerinde olsam yapardım. Evlendikten sonra aldatır mısın bu eşini ?

0|0
    0|0
  • kandırıcaksın yanii

0|1
    0|0
  • İşte yarın birgün bu anne olacak falan filan, komik.

0|0
    0|0
  • kandırma sevgilini

0|0
    0|0
  • üstünden geçiyolar sonra bakire diye yutturcak adama yazık ya

0|0
    0|0
  • her jinekolog yapmaz özel muayede yapılan 15 dk süren bir operesyon ilk gece kan geliyormus

yaprırıp yaşayanlar var maliyeti gecen yol 2500tl almış dr ama arastırman lazım uygun yapan birini bulursun birde çin işi kan torbası var daha ucuz kesin çözüm küçük kese vajina içine konuyor penis girince patlıyormus

0|0
    0|0
  • Bozdurmayaydın bekaretini bana ne :D

1|1
    1|0
  • bizim terzi dikiyor

bu arada kim olduğunu çaktım bide engellemiş :)

1|0
    0|0
  • hiç uğraşma, gerdek gecesi öncesi birazcık ketçap doldur içeri (acısız olsun)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence eşini kandırma bir ömür boyu bu yükü nasıl taşıyacaksın hiçmi için acımıcak seni olduğun gibi kabuledip sevmeli zarın için değil...

1|3
    0|0
  • Valla o adam bu konuda kandirilmayi sonuna kadar hak ediyor. Kendi ve kendi gibiler yüzünden geçmişi düzgün kız kalmayacak sonra da kalkıp geçmişi düzgün kız isteyecek. Peygamber Efendimiz bile siz ne kadar şerefli olursanız kadınlar da o kadar namuslu olur diyor. Önce kendi şerefli olsun bir zahmet.

0|0
    0|0
  • o bakir olmayabilir ama senin bakire olmadığını bilmeye hakkı var...

2|1
    0|1
  • canım sağlıkçıyım .. senin gibi gelenler çok 6 ay önceden yapptırırsan patlama ihtimali yüksek .. evlenmeden 3 gün önce yaptır ve 1000 tl çok fazla 350 tl ye yapıyorlar .

0|1
    0|0
  • Bu kadar karaktersz olmayin be yazik dglmi ewlenicen adama braz vicdanli olun be

2|2
    1|1
  • bu soru resmen fake ... grimoire adlı kızın oyunu atlamayın hemen :))

0|1
    0|0
  • Ben bu soruyu hocadan dineldim , kul hakkına giriyorsunuz vebali vardır 3 günlük dünya için değmez , karşındaki bakir değilse sen bilirsin evlenme ... imtihan o kadar basit değil ahirette unutmayalaım...

0|2
    0|0
    • kuran'a göre o zaten bakire biri ile evlenemz cnku zina yapms canım.

• kusra bkmasın canım

• Bakmasın işte , karar senin ne yaaprsan yap bize zararın olmayacak , hesabını vereceksen karışan yok zaten

• Uzun sureli ve kisa sureli die 2 ye ayrilio kolay bir operasyon fiyati hakkinda bir fikrim yok

0|1
    0|0
  • o da bakir değilse seni yadırgamaya hakkı yok.diktirme söyle bence

0|1
    1|0
    • ama bakire istio. bakire olmayan kızı napayım bn dedi

• öyle mi kendi niye bakir değilmiş o zaman.

• ne gerek varki.normal ilk gecede yap.esnkemiş dersin.daha önce kendinmi kaybettin?

0|1
    1|0
    • hyr ilişkim oldu bir sevglmle

• saçmalama ne cahil insan yahu.herkeste kan gelecek gibi bir durum yok.kendisi bakirmiymiş.sen dediğim gibi yap içine bir parmak kan süt boya yani.nasıl yer.

• e kendiside bakir değilmiş.neden sana ısrar ediyor anlayamadım

Yükleniyor...