Benden uzak ama ona bağlanıyorum üstelik bekaretimi aldı

yeni başladık seviştik bakire olduğumu söyledim inanmamış içime girdi kan geldi... çok üzüldü. ağladım bana yanındayım üzülme dedi. bana uzak davranıyor. yanındayım üzülme diyor ama benle görüşmek istemiyor. hep bir bahane buluyor. yakında yurt dışına çıkacak ne yapacağım bilmiyorum. üstüne gitsem mi gitmesem mi? bana bağlanma sorunum var dedi.

Güncellemeler:
ne yapmalıyım... sevsin istiyorum ben ve benim olsun istiyorum
şerefsiz başka bir kızla tatile gitti...

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin bagliligin cinsel deneyimini onla yasadigin icin ilkin onunla bu ilki yasadigin icin tamamen bilinc alti ve ilkler farklidir oda bu konuda urkmus onun icin bu davranislar

0|0
    0|0
    • nasıl bağlarım onu?

• artık hiç bir denize yelken açmak istemiyorum. güvenim kırıldı erkeklere... seni bırakacağımımı sanıyorsun deli diyordu 3 gün sonra başka kızla tatile gitti. insan bu kadarda şerefsiz olamaz ya.. çok incindim.. incitildim...

• Dag daga kusmus dagin haberi yok. Bir insan bole yapti diye herkesi bir tutman sacma bence sana biraz zaman gerek yipranmissin ama bu bole dewam etmez elbette gereksinim duyucaksin birine

Erkekler Ne Diyor 6

• ya koskoca kızsın afedersinde yaptıgın salaklıga bak ya ne demek kızım dedim inanmadı girdi niye izin veriyosunki al inandı yaptı yapıcagını bide yurt dışına çıkcakmış yalan olur sizin ilişkiniz bence bağlanma sorunuda yalan amk uydurmuş şerefsiz ne yapabilirsin bilmiyorum ama üzüldüm gerçekten senin adına ya da bana numarasını ver gitmeden ben onu bir göreyim ...

2|0
    0|0
  • patladığınla kaldın , ah be kezban ne çektin

0|1
    1|0
  • boşver zevkine bak sen :D

0|0
    1|0
  • sen namusunu kaybet

bekaretini ver

sonra çocuk sana bağlansındiye bekle

insanlar boşunamı evleniyor

0|0
    1|0
  • yeni sevişmeye mi başladınız yoksa

ilişkiye yeni başlayıp mı seviştiniz orayı anlamadım ben...

1|0
    0|0
    • ilişkiye yeni başladık

• ya 3 hafta falan olmuştu. şehire yukardan bakmak istedik arabayla dağa çıktık... sonra oldu olan

• Anladım ancak karşı koyabilirdin istemediysen... 3 hafta da sevgilimin koluna bile dokunamam ben...

• baglanma sorunu en guzel bahanedır eger yurt dısına cıkarsa bırdaha bulamazsın o cocugu gıbıme gelıyor bence gozunu ac ve gıdebıldıgın kadar ustune gıt gerekırse tehdıt et bekaretımı aldı dıyosun cocuk öyle bı sorumluluga gırermı sence yurt dısına cıkarsa bulamazsın o cocugu

1|0
    0|0
    • işsizim şu ara. bana keşke işin olsaydı daha farklı bir şekil alabilirdi dedi. bahane mi bu

• çocuk senı basından salmak ıcın heryolu denıyor ıste aklın varsa ustune gıt cocugun

• ne yapacam ki zorla mı görüşeyim. gururum kalmadı ya 2 dir arıyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• inanmamak diye bişey olur mu, sen de inanmıyorsan dene mi dedin? istemediğin halde yaptıysa ciddi suç bu. sevdiğin için bu konuda da hiçbir şey yapmadın sanırım. artık olan olmuş, istediğini almış, bundan sonra yapacaklarınla bir şey değiştiremezsin. ister üstüne git, ister bırak bişey fark etmez. zaten gidiyormuş, en kısa zamanda onu unutup kendi hayatına bakman en iyisi.

0|0
    0|0
    • :((

• şimdi şunu yap bunu yapma demenin gerçekten anlamı yok. adamın niyeti belli, hani şu yurt dışı işi bile uydurma olabilir. numaracının teki. tecrübe diyip bundan sonrasına bakacaksın artık

• inanmayıp denemişmi yani? gerizekalıymış..o karaktersizin üzerine gitsen ne ,gitmesen ne..bak kaçış yolları konusunda tecrübeli sanırım..

1|0
    0|0
  • bağlanamama sorunu nedirr yenımı cıkdı buda..

1|1
    0|0
  • geçmiş olsun dicemde geçmiş zaten yapıcak bişi yok kullanılmışsın.

1|0
    0|0
  • çok büyük hata etmişsin yakında çeker gider bidaha da aramaz kimseye güvenmemen gerekiyordu...

0|1
    0|0
  • oo sen ipleri onun eline vermişsin . evlenmeden yapılıcak iş değil o

0|1
    0|0
  • aşık değil demekki, ondan sana fayda gelmez, vermicektin

0|1
    0|0
Yükleniyor...