Mucizelere inanır mısınız ?

Arkadaşlar son 2 yıldır hayatım yolunda gitmiyor . Çabalıyorum dua ediyorum Allah'a yalvarıyorum , ama yok yine olmuyor yine olmuyor . Boğuluyorum artık , Sanki her şeyin sonuna gelmiş gibiyim . Saldım çayıra mevlam gayıra modundayım resmen . Yorgun ve bitkinim . Ne aşk hayatımda ne de iş hayatımda hiçbir şey yolunda değil . 24 yaşındayım ama hala ne iş ne aşk hayatında başarılı olamadım . Her şeye karşı inancımı yitirdim , umutlarım tükendi tamamen saldım artık her şeyi . Eğer mucize denen şey varsa beklyorum o mucizeyi , ona da pek inancım yok ama neyse ... böyle ne olacak bilmiyorum . Aslında bu bir soru değil , sadece yaşadığınız mucizeleriniz oldu mu ? Nasıl gelişti ? Benim gibi son noktadayım dediğinizde tamamen her şeyi değişterecek o mucizeyle karşılaştınız mı ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• mucizelere inanmam degişiklik istiyorsan sen cabalayacaksın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayat her türlü olasılığa açıktır. Bu yüzden, ne mucize ne de talihsizlik yoktur. Bir yanda adam kıl payı ile ölümden kurtulurken, diğer taraftan kıl payı ile ölüyor.

1|0
    0|0
  • Ben inanıyorum gerçekten. herşeyi oluruna bırak zamanla olur. birşeyi çok isteyince olurmuş bende 27 yaşındayım hayatımda hiç sevgilim olmadı daha yeni normal kiloma ulaştım şu anda çok iyi fiziğim ama 53 kilo vermeden önce beğenmiyorlardı :) şimdi kölesi olabileceğim ayaklarının dibinden ayrılmayacağım bir kız arıyorum. ve bu kişiyi bulamadığım için bir mucize olmuş demekki.

0|0
    0|0
    • abi sen ne diyosun yaa :D

• bunun neresi mucize abı . kızı bulamıyorum diyorsun :D bunun neresınde mucize var anlamadım :D ayagı mayagı bıraksan normal insana dönsen abi yaa :D

• ama çok istiyorum. ben bir kıza kraliçe gibi davranmak ayaklarının altında olmak emirlerine uyup itaat etmek istiyorum. oyuncağı gibi olmak istiyorum sinirli olduğunda bağlasın ezsin dövsün eğlensin :) ama bişeyi çok isteyince olurmuş :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendinle barisik ol. Dualarini inanarak yap. Her duanin kabul olma zamani vardir. Hayirlisini iste sadece.

1|0
    0|0
  • sadece dua et iananılmaz huzur veriyo

2|0
    0|0
    • dua etmekten başka elden bir şey gelmiyor zaten . 2 yıldır ediyorum hala gelişen bir şey yok . bakalım nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum ama inan çok yoruldum artık . Teşekkürler .

• teşellür ederim canım :)

• rica ederimm

• bende aynı durumdayım seni çok iyi anlıyorum

1|0
    0|0
    • Umarım mucize dedikleri şey inşallah bizim de karşımıza çıkar .

• benim de pek yok yaa :( namaz kılıyorum dua ediyorum belki o mucizeyle karşılaşırım diye ama ne bilim dua ederken bile umutsuzum :( bir de ben 1 yıul önce 5 yıllık ilişkimi sonlandırdım . ondan sonra tamamen umutsuzlaştım . karşıma birirleri çıktı tabi ama değerlendiremedim . basiretim bağlanmış gibi yaa . hem o kadar aşık olmak isteyipte hem de neden aşktan kaçar bir insan anlamıyorum :( seni umutsuzluğa sürükleyen şey nedir ? sen kaç yaşındasın bu arada

• özelden konuşalım burdan anlatmak istemiyorum

Yükleniyor...