İlki olmanız sizi ona ne kadar bağlar?

bir kızın ilkiniz olması sizi o kıza ne kadar bağlar :) onu daha çok sahiplenir misiniz ? (aklınıza eski sevgiliniz gelse bile ? sanırım sevgilimin aklına bazen eskisi geliyoda? ) (3 aylık ilişkimiz var.daha yenimiş niye yaptın falan demeyin benim için bekaret önemli değil zaten bitse bile tınlamam yani )

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki; kız sevgilimse ve ben onun ilkiysem, muhtemelen evlenmek isterim. Bu durumda kızın da benimle aynı fikirde olması lazım. Ancak bu tek kriter olamazdı elbette...

2|1
    0|0
    • öyle diyo zaten de sanki arada eskisi kafasını kurcalıyo

• öyle yapıyorum sağol :)

• Sen de sağol, herşey gönlünce olsun...

Erkekler Ne Diyor 10

• Elbette ilk ilişkliler unutulmuyor gerçekten insan bazen haddinden fazla bağlanıyor.

Benim de hayatında ilk oldu, ondan sonra kimseyle çıkmadım, sevmedim. 4 Sene çıktık 2 yıldır ayrıyoz ama ondan başkasını düşünmüyorum. Hayatıma başka bir kızı sokamam.

2|1
    0|0
    • ilk ilişki akılda kalıyo evet

• Sadece Akılda kalsa keşke ya yürekte açtığı onca yaralar ? onlar nasıl unutulur akılda kalsa yine iyi ama yüreğin acısından aklındakı düşünleri unutuyor insan zaman zaman.

• Hacı benim çıktığım biri vardı. ilkiydim. 2 ay oldu kaçırdım daha güzel birinin ilki olmak. önceden kimseye dokunmaması benim adıma çok güzeldi güzel vakitlerdi. geniş yapılı insanlar var ondan olmadığım için beni ayrı bağlıyor. yani senin sevgilin böyleyse aşırı bağlanır kaçırmak istemez. hadi mutlu ilişkiler

1|0
    0|0
  • çok sahiplenir çok bağlanırım

2|1
    0|0
  • hiç bir etkisi olmaz.. ki hiçbirinde de olmadı öyle bir bağlanma..

0|0
    1|0
  • Bir kızın bakireliği en önemli nimeti .. Onu erkeğe sunmak büyük bir özgüven ve karşıdakine güven meselesi .. Erkekler (tabi hepsi değil) Karşıdaki kızı o zaman daha çok sahiplenir .. Şöyleki ilk evlilik aşk evliliği 2. evlilik akıl evliliği gibi..

2|0
    0|0
  • şimdi ; gitse bile derken neden cinsellikse bırak gitsin de en ufak bir olayda giderse gitsin mantığındaysan o kızdan hayır gelmez onu da söliyim yoksa bekaret kavramım yoktur yani benim için sorun değil ha dersen ki ilk olmak isterim ama olmasa da niye olmadım diye dövünecek değilim ayrıca kızla sevdiğim için çıkarım kullanmak için değil bunlar benim düşüncelerim

0|0
    0|0
  • benim ilkim olmasını istiyorsam eğer ben de onun ilki olmalıyım. işte sırf bunun için eşime saklıyorum kendimi. o hazzı beraber tadalım diye.

1|0
    0|0
  • soruya bak zaten evlilikde gözü olan kız evlendiğinde nikah kıydığında bir erkeğin ilki olur evlilik yoksa işin içinde ilkide olsan sonuncusuda olsan erkek vurmaya bakar oakdr sıkılıncada biter ilişki olay budur

0|0
    0|0
  • bekaret önemli değil diyosan iş bitmiş zaten

0|0
    0|0
  • Vicdanına düşkünse bağlı kalır amaa sadece vicdanı için :) Ben mesela bu güne kadar çok ilşkim olduu ama hiçkimsenin ilki olmamaya özen gösterdm olmadımda. Vicdan meselesi. Henüz birine bağlı kalabilceğime inanmadğm için denemedm bile. Sonuç olarak "vicdan"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya sen ? Sen onun ilkimisin ?

1|0
    0|0
  • sırf bu yüzden evlenen vicdanlı erkekler var tabi ...

1|1
    0|0
  • delimisin sen kız

0|0
    1|3
Yükleniyor...