Gay mı oluyorum ben?

Kızlar yorum yazmazsa sevinirim.

Son zamanlarda erkeklere çok ilgi duymaya başladım ve onlara bakınca içim bir his bunun nedeni nedir?

Güncellemeler:
Arkadaş kızlar yorum atmasın diyorum inadına atıyorlar açın bir soru sorun ben lezbiyen miyim diye ben cevaplıyım :D

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden bizi dışlıyorsun :(

Evet sen artık gaysin :P

0|2
    0|1
  • gay olunmaz gay doğulur

0|1
    1|1
  • bunu anlamanın en iyi yolu bir iki kadınla birlikte olman hissettiklerine göre daha iyi değerlendirirsin

0|1
    0|0
  • Gay olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyorsun.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• daha farklı hislerinde olabilir .burada yazamadığın .kendini ifade edemediğin .kendini iyi anlmaya çalış .ne olmak istiyorsun inasıl bir yaşam sürmek istiyorsun .kafanda bunları çoz ilk önce .cinsel istekte var ise o zaman kendine daha fazla dikkat etmelisin .heveslerin ve hislerin seni yanlış yola itebilir .denersin , merak edersin ,tatmin olmak isterisn .bunları iyice kafandan silip atmalısın .ileride tutku haline gelebilir .çok iyi düşün .hislerini ve kendinde olan düşüncelerini daha mantıklı olarak çözmelisin .

0|0
    0|0
  • ilgi duymaya başladım desen biraz kurtarma şansın vardı ama çok ilgi duyuyorsan git bir erkekle beraber ol. Tiksinmezsen bunu kabullenmek zorundasındır. Geçmiş olsun diyenlere aldırma bu senin hislerinle alakalıdır utanılacak veya dışlanılacak birşey değil. içindeki cinsel dürtü ne yapmanı söylüyorsa onu yap.

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun kardesim

0|0
    0|0
  • olm bu taktik çok tutuyor gay diye yanaşıyorsun sonra götürüyorsun manitayı :D hoş bu sistem bana ters ama yapanlar var :D

0|0
    0|0
  • aman kardeş bana öyle bakma da ne yaparsan yap.

0|1
    1|1
  • Bence bir piskologa git sen. Veya psigiatrist mi ne deniyorsa artik.

0|0
    0|0
  • doktora git pskiyatriye falan salma kendini hemen

0|0
    0|0
  • Yurt dışında gay diyorlar ama bir Türkiye'de erkeklere ilgi duyup ta onları arzulayanlara kısaca i*ne ya dag*tveren diyoruz.

0|0
    1|3
    • Bu da Türklerin mallığı o zaman :D

• Niye alınıyorsun ki İngilizcesini söyleyince hoşuna gidiyorda Türkçesini söyleyince mi zoruna gidiyor.

• Evet.

• düşünmen bile yeterli gaysın sen

0|0
    0|2
  • kötü bir şey toplumsal olarak çok kötü etkileneceksin hazırlıklı ol

0|0
    0|2
  • Yok kardeşim banada öyle olmuştu gaylıkla alakası yok sadece arkadaş ortamı kurmak istiyosun mesela bir ara banada öyle oldu bazı erkeklere karşı gittim arkadaş kanka oldum onlarla beraber kız tavlamaya falan gititk gaylıkla alakası yok 5 kız getirsek beşinide götürürsün :D

0|0
    0|0
  • her erkeğin böyle endişeleri olabilir, üzerinde durma. bence eşcinsel filan değilsin ve olmayacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...