Sizce,artık bunun bir önemi kaldı mı?

Arkadaşlar,konum bakirelik.ve konuyuda bilerek kişiliğe açtım çünkü cinsellikle alakası yok.

benim zamanımda yani 10 sene once ben 15 yaşındayken felan bakirelik kızlarda cok onemliydi.ama şimdi goruyorum ki kimin eli kimin bi yerlerinde belli değil.

siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? artık Bakireliğin bi önemi kaldı mı erkekler ve bayanlar için?

Güncellemeler:
konu cinselliğe taşınmışdır.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• mantık evliliklerinde önemi vardır ama aşk zar işi değil yürek işidir

0|1
    0|0
    • sağlam yoruma en iyi cevap gider :)

Kızlar Ne Diyor 6

• madem önemli değil de biz niye kendimizi eşimize saklıyoruz, herkesin fikri kendine, benim fikrim ise önemli olduğu ama sadece bakirelik değil bakirlik de önemli

2|1
    0|0
  • önceden aşk uğruna dağlar delinirdi şimdi zarlar deliniyor

0|0
    0|0
  • Kimisi bakire olmayanla evlenir ve çok mutlu olur.Kimisi bakire ile evlenir ama gözü dışarda olan biri de olabilir...yani önemli olan bakirelik iki kişinin arasında anlaşmakla ilgilidir...

0|0
    0|0
  • aynı bence her zamanki gibi çok önemli

0|1
    0|0
  • önem verenlerin önemi kalmadı

0|0
    0|1
  • Bağyanlar için hala önemli.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer erkek bakirse..kadın bakire olmalı.. yani arayabilir önem verebilir..ama bence cokta önemli değil..önemli olan kişiliktir..bi insann bedeni bakireyse ruhu bakire değilse ben napaym o bedeni? ya da bedeni bakire değildir..benden önce çok sevmiştir(tecavüz olaylarını falan anlatmaya gerek yok yada kazaları) yapmıştr.. ama kişiliği sağlamdır.. nolcak? önemli olan kadınım beni temsil edebiliomu yanıma yakışıo mu? yoksa ne kadınlar var.. bakireler.. ama hep ya tersten ilişkiye girmiş.. ya da bakirelğini bozdurmadan herkesle herşey yaşamış kişilik yoksunu..böyle olmasındansa kişiliği adam akıllı olsun..önceden bi kişiyle en fazla iki kişiyle bunu yaşasın o kadarda sorun değil..(tabii ki gönül ister ki hem kişiliği düzgün olsun hemde bakire olsun..)

2|0
    0|0
    • ""benden önce çok sevmiştir(tecavüz olaylarını falan anlatmaya gerek yok yada kazaları)"" yazmssn ,tamamda bak ne dicem,başka bir konuyu açar aslında bu ama 15 yaş ila 18 yaş arasındaki insanlara şu an 26-27 yaşındaki kişiler ; bunlar genç/cocuk gozuyle bakıyor ki grcekten oyle.o yaşda olan iyi anlar beni ve asıl demek istedğm btn bunları anlatarak ; 15 ile 18 yaş arası 3 sene bir erkek/kız ile çıkıyorsn.hangi aşk bu?nasıl bir aşk?sonu evliliğe giden kaç ilşki gördn bu yaşlarda başlyn?

• insanlar gençken hata yapar..uzun süre gidip bi ilişki bitebilir de... bak bakir olan adam bakireliğe bakmaya hakkı vardır bence..bakir değilse bakireliğe çok önem vermemelidir çünkü aynı b*ku kendi yemiştir.. ve benim asıl dediğim şu.. "kişilik"..sana şunu sorcam..önünde iki kadın var..güzellk falan hepsi ikisindede on numara mantık açısından seç..birinin kişiliği yok ama bakire...diğeride bakire değil ama kişiliği on numara biri.. hangisine daha cok güvenirdin ya da hangisini seçerdin?

• zaten insan olan ; ""diğeride bakire değil ama kişiliği on numara biri""" seçer :))) ben sadece konuya farklı yerlerden bakılmasını sağladım.benim görüşümde bakirelik önemli değil ama kaşar olmadıkça.soruyu sormamdaki amaçda aslında , birtek ben mi boyle goruyorum turkiye kızları ve erkeklerini yoksa artık herkes benimle hemfikir mi diye ogrenmek istediğim için..cogunluklada cevap verdi güzel bir konu oldu :)

• kendim için önemli.

partnerimin de önemsemesini önemserim.

1|0
    0|0
  • Senin 10 seneki yaşlarında olan Kızlar için halen öyle, Merak etme bişi değişmedi. Çünkü senin 10 Sene önceki vaktinde senden 10 sene daha büyük olan kızlarda da aynen bugünkü gibiydi..desem sorunun cevabını vermiş oluyorum sanırım..kih..kih..kih..

0|0
    0|0
  • benim için önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...