Böyle bir erkeği yanlış anlarlar mı

ben utangacım, güzel bir kız görünce başkalarının yanında onu süzemiyorum gizli gizli süzüyorum, kadınların yüzüne konuşmadıkları sürece bakamıyorum hatta beni süzen kızlara bile bakamıyorum soğuk bir yüz ifadesiyle başka yerlere bakıyorum, babamın bir arkadaşı kızlar hakkında ne düşünüyosun dedi mal gibi kaldım ne diyeceğimi bilemedim iyi şeyler düşünüyorum mu deseydim, bu konuları babam yaşında adama anlatacak değilim ya

böyle bir erkeğin hakkında gay olduğunu düşünürmüsünüz

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• yok gay olduğunu düşünmem, gay'ler gayet sosyal ve eğlenceli insanlar, sende çok aşırı utangaçlık var, en son senin gay olduğunu düşünürdüm :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yo güzel bişey bakmıyo vs. :) daha iyi daha ulaşılmaz gibi

0|0
    0|0
  • Ben bayılırm o tip erkeklere içmden işte zor bir erkek diye geçer :D peşindwn gidesim gelir

0|1
    0|0
  • Ne alaka yaaa

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmem..biraz içine kapanık derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• lan ne gayı abi bütün olay utangaçlıktan ibaret benim eski versiyonumsun işte..aynı ben..

ama artık kabuğundan çıkma vakti geldi kamuklarını kır ve dış dünyaya açıl mesela git hiç tanımadığın bir kıza tanışmak istediğini söyle..hele ki büyük bir şehirde oturuyorsan o kızı bir daha görme ihtimalin yok gibi birşey.. ne kaybedersin ki ?

0|0
    0|0
  • Ne alaka utangaç erkek tipi işte :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...