Bu durumda hamilelik söz konusu olabilir mi?

Arkadaşlar daha öncede hep bu konuda sorular sordum ama hala emn değilim ynede tekrar sorucamm...erkek arkadaşımla öpştk kucağna oturdm ama arada kıyafetlerde vardı yine de değdi ama kıyafetler vardı işte girme boşalma olmadı.. Olmadığı sürece olması imkansz ama hamilelk söz konusu olabilir mi? Reglim gecikti baya yani stresten olabilir mi.. Diğer sordğm sorularda hamileliğin olmycağnı sylediler ama insan işte mutlaka bir şüphe ediyorum.. Nye bu kadar geckti doktora git demeyn doğum kontrol hapı veriyormuş arkadaşlar dedi..oda tbi sonra hamile olmama riski var

• Hamilesin
    0% (0)17% (3)14% (3)Oy Ver
  • Hamile değilsin
    50% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
  • Hamile olman imkansız
    50% (2)83% (15)77% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• senin tahsilin nedir bilmiyorum. böyle defalarca aynı soruyu sorduğuna göre ve buna rağmen hala burada sorduğuna göre ilk okul bile bitmemiş.

kızım evladım bir sürü jinekolog doktorların açtığı siteler var okusana. forum sitelerinden falan sağlıkla ilgili bilgi mi alınır. sevişmeyi oynaşmayı öğrenmeden önce sağlıklı ilşki ve bu konudaki riskleri önce öğreneceksin sonra halt yiyeceksin.

içine boşaldığı halde 200 milyon spermden ancak biri ulaşabiliyor sen giyinik pozisyondan bahsediyorsun.

hala o dedi bu dedilerdesin. sana allah beyin vermedi mi. biraz aklını çalıştır ya. düşün iyi düşün.

metrobüse binerken kadınlar doğum kontrol hapı içerek mi biniyor.otobüste metroda çarşıda pazarda millet dokunduğu yerde hamile kalması lazım. saçmalıkta başta gidiyorsunuz. oynaşmada da bir numarasınız. ama okuma araştırma konusunda sıfır beynini kullanmada sıfır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• C"şıkkı dedim.

0|0
    0|0
  • hamile olabilirsin.. ikinizinde bluetooth açıksa bluetooth üzerinden hamile kalınabiliyor günümüz teknolojisinde.. hatta sağlam virüs koruma programınız yoksa bu şekilde aids bile kapılabiliyor artık.. teknolojiye dikkat...!

0|0
    0|0
  • bir ara senin sorunu Haydar Dümene sordular. Sevgilimle sevişiyordum ama üzerimde pantolon vardı boşaldı acaba hamile olur muyum diye... o da kızım daha pantolonu delip geçecek bir sperm bulunmadı korkma diye cevaplamıştı:)):

1|0
    0|0
  • hamile olman imkansız

0|0
    0|0
  • %100 hamilesin

1|1
    0|0
  • Strestendir. Giysili ve boşalma olmadan hamile kalmak o kdr kolay değil. Hatta neredeyse imkansız. Rahat ol ama için daha da rahat edicekse eczaneden al bir test :)

0|0
    0|0
  • %100 hamilesin hemen bir doktora git aldır çocuğu kurtul

1|0
    0|2
    • İyide nasıl olabilir ki oda var sonuçta boşalması ya Bi kıyafet üzerinden değdi oda 5 Sn anca

• benim dediğime hem inanmıyorsun hem de sorusunu soruyorsun.. biyoloji dersi falan hiç almadın mı?

• eğer o halde seni hamile bıraktıysa sevgilinin çükü öpülür haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Arkadaşların d.hapı verdini biliyor madem hamilie olup olmadını neden bilmiyor cuma cuma bir gidin şurdan ya düzgün sorularla gelin

0|0
    0|0
  • sakin...hiç bişi olmaz stress yapmışsın :))

0|0
    0|0
  • kıyafet üzerinden boşaldıysa içeri gider

hamile olabilirsin sen

elbiseden geçmez diye birşey yokk

0|0
    0|0
    • Yok öyle arada kat kat vardı yani boşalmadı

• boşalmadıysa niye şüphen var

alttan boşaldıysa girer içine

birde mutlaka boşalmıştır öyle bırakmaz adam

• senin allah belanı wersin emi sorduğun soruya bakale

0|0
    0|1
  • hsmile olman imkansız gibi bişi içine girip boşalmadıysa olmaz bole şey ama eczaneye git gebelik testi al bak işini garantyiye al :)

0|0
    0|0
  • Hamile olman imkansız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım, gerçek temas etseniz vajinanın üzerine boşaldığı diyelim o zaman ihtimal var deriz ya da boşalmadı ama temas etti desek o zaman da zevk suyundan kalabilirsin diyebiliriz fakat sende bunların hiçbiri olmamış, kendi kendine sorun yaratmış ve bu yüzden de reglin gecikmiş, sırf korkudan dolayı. için rahat değilse git test yaptır ama ortada bir şey yok. sen de bunun olmayacağını biliyorsun aslında ama kendini inandıramıyorsun, ya test yaptır ya da kendine hakim ol.

1|0
    0|0
  • elbiseden sperm nasıl gçsin kızm ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...