Ilk deneyimim olacak

yarın sevgilimle birlikte olmayı düşünüyoz bakire ve canını acıtmadan nasıl yapabilirim tecrübeliler bakabilirmi. abuk subuk yorumunu kendine sakla

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle girmek için acele etme iyice tahrik olmasını sağlamalısın . yeterince ıslanmadığı sürece girmek için zorlama . zaten ilk defa olacağı için tedirginliği olacak sakin yaklaş. canını yakmayacağını bilsin . ve emin olun yeterince tahrik olup ıslanmışsa acısı yok denecek kadar az olacaktır. ilk defa olacağı için çok uzun saatlerce sürdürme ilişkiyi tahriş edersiniz. buda daha sonrası için onu korkutur

0|2
    1|0
    • birleşme ne kadar olmalı yani o zaman iyice sulandıktan sonra

• seninle konusurkende gülücük işareti koydum ve diyecek bişey bulamadığım için haklısın boşluğuma gelmiş bian edecekmisin yardım saat geç oluyo o kadar taktikten sonra özel olanlarıda sorup yatcam

• neyse yanlış anladın sen iyi geceler yinede çok yardımcı oldun teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• merhaba arkadaşım öncelikle önsevişmeyi uzun tut kızın iyice ıpıslak olduğundan emin ol hatta bunun için oral yap biraz. birden bire girmeye çalışma yavaş yavaş gir başı girdikten sonra kolaylaşır zaten. ilk parmakla denemek bence gereksiz parmak tam tersi tırnaktan dolayı daha rahatsız eder. mutluluklar dilerim umarım güzel geçer.

0|1
    0|0
    • umarım peki can alıcı şeyler var mı daha çok zevk aldıracak

• ona oral yap

0|1
    0|0
    • oral çok istiym ama korkum var tadı tuhaf gelirse diye

• rıca ederim keşke beni öpsen

• çık gizliden sanal tecrübe yaşayalım :P

Erkekler Ne Diyor 6

• pembe arkadaşlar san güzel tüyolar vermişler bize verecek yok :(

1|1
    0|0
  • o ımkansız müdür.. canı yanmasa korkacak canım yanacak dıye sen opüp onu ıyıce tahrik olmasını bekleyemeyeceksın . o tahrık olsa bu sefer sen bosalacaksın o tam zevk alamayacak . daha bır dunya sebeb var .. ama canını sıkma bu iş partneri tanımaktan gecer. ne bıleyım ne kadar dogru benzetme bılmıyorumda kimi yalayarak kımı ısırarak kımı somurarak kımıde iyice eriterek yer dondurmayıı ;) tanımanız lazım bırbırınızı

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• korunuyo olacak iğne ile

• tüplerinide bağlatsalar ben kullanırım müdür. ne olurrrr ne olmaz iğnenin koruma duzeyını bılmıyorum ama

• kibar ol sabırlı ol,bu ıkısını ıyıce dusun ...gerısını dogaya bırak,abartmayın ama:)

0|0
    0|0
    • erken boşalmayı nasıl geciktirebilirim peki :))

• ona bı onerım olmayacak sabırdan baska,her işin başı sabır sabır sabır,gerısını bı haydar hoca cozer:)

• frenchkiss ve bol oral yap...önce biraz alkol alın gevşemesini sağla...onun ıslaklığını hisset..acele etme ve yumuşak davran...

0|0
    0|0
  • sorumlulugunu alabilcekmisin evlenecekmisin onunla bu işi yapmadan düşün hayatıyla oynama kızın ;)

0|0
    0|0
  • Sokmadan ucuna seydir o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...