Japon filmi (Love Actually Sucks) hk.

Dün kız arkadaşım bana bu filmi önerdi, ben de bugün izledim , ama çok berbat bir durum vardı filmde erkeğin biri kız kardeşiyle kaçıyor diğeri gay gibi önerilmesinden utanılacak şeyler yani. telefonda bahsetmedim ama yarın buluşmamız var, ne deyim ben şimdi.

filmi uygun görmediğim için bu kategoriye koydum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar, belki tam açık yazamadım soruda, adam kız kardeşiyle ilişkiye giriyor ve kaçıyorlar evden.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ya nasıl bir sevgilin varmış seninde ayrıl ondan midef ilan yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iyide kız filmi beğenmiş olayları onaylamamış ki ne diyeceksin

0|0
    0|0
    • ama ben şahsen utanırım öyle içerikli film önermekten, hadi gay muhabbet normal oldu, kardeşler berbat ve ben bozuldum.

• konuşmak istiyorum ama farklı fikirler almak için, peki sen nasıl bu kadar normal kaşılıyorsun

• çünkü sen olaya buna eğilimi mi var acaba ayıp topluma ters gözüyle bakıyorsun ben dünyada yaşanan bilmediğimiz bir çok hayat var diye bakıyorum insanları kendi bakış açılarıyla tanımaya çalışıyorum iyi ya da kötü doğru ya da yanlış bunlar kişiden kişiye değişen kavramlar zaten.başka bakış açılarını görmek seni onlar gibi yapmaz.

• kardeşin var mıvarsa ılerde buyuk sorun

0|0
    0|0
    • benim de var onun da var, ama kardeşimin ne alaka

• geniş düşünek lazım. kız etkilendiği için önermiş işte

0|0
    0|0
    • öyle deme zaten delirdim, daha da beter yapma, erkek kardeşi var.

• hayır, güncellemeye baktın mı, gay normal oldu artık (ben tasvip etmiyorum), kardeşlerin yasak ilşkisi söz konusu.

• ya kızla ne alakası var hacı konu değişik diye yollamıştır ne taktın be

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...