Lezbiyen ya da biseksüel olma korkum var!

bir kıza bakarım düşünürüm acaba ondan hoşlanıyor muyum acaba ona aşık mıyım... güzel kadın vücudu görünce acaba tahrik olmuş muyum diye düşünüyorum. çok korkuyorum kimseye anlatamıyorum derdimi. lezbiyen miyim biseks miyim anlamadım gitti.

Güncellemeler:
link

link

link şuna da bakın

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• unutmayınki yaradan bizleri cinsiyetimiz belli bir şekilde yaratmıştır,semud ve lud kavimleri maalesef bu taşkınlık sapkınlıktan dolayı helak olmuşlardır...dünya tıp camiasında çok ciddi kabul edilen bir dergideki makaleye göre hemcinslerle ilişkiye girmek yani gay,bisex,lşez,trav. vb urumlar tamamen kişinin kendi tercihleri olduğu hastalık olmadığı şeklinde...kim nederse desin sizin bir bayn olarka dünyaay gelmiş olduğunuz gibi bende bir erkek olarak dünyaya geldim karşı cinse ihtiyacımız olmasaydı yaradan karşı cinsi yaratırmıydı ya da bizlere karşı cinse ihtiyaç duyacak x bir duygu falan verirmiydi?

0|0
    0|0
    • bence de öyle. her ne kadar tercihtir, hastalık değildir, saygı duymak lazım denilse de bence bu bir hastalıktır doğal dengeyi bozuyor ve eşcinsel aşk diye bişey yok. eğilimim varmış gibi hissediyorum bu son 1 haftadır devam ediyor çok korkuyorum öyle olmak istemiyorum

• Sen kızlara ilgi duymayı ne zaman tercih ettin?

• sonradan değil.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiçbirşey değilsin normal bir kızsın.Sadece kendi kendine kuruntu yapıp korkutarak ve bu korkularının başına gelmesinden çekinerek kendine hksızlık yapıyorsun..Kendi kendinin kandırmasına izin verme normal olduğunu düşün..

1|0
    0|0
    • güncellemeye bakın

• o yazdıklarım hakkında ne dersin?

• Zaten onlardada sana aklının sana oynadığı oyunları yazdım..

Bunları kafaya takıp büyütme derim..Anoreksi bir kız ne kadar zayıf olursa olsun kendini kilolu görüyor neden?Çünkü kafaya takmış ve beyin onu öyle gördürüyor..

• Senin güzel bir sohbet altında kafandakileri dökmen ve içini rahatlatman lazım önce... Ben biseksüelim ve cinselliği düşündükçe daha da içine giriyorum sanki... Sende korkup, çoğunlukla bu durumu düşünürsen, kendini içinde bulabilirsin belki... Ya da zaten içinde vardır bu duygular, yeni yeni ortaya çıkıyordur bilemeyiz... Anlatmak istersen dinler ve yardımcı olmaya çalışırım, burdaki bazı arkadaşlara olduğu gibi...

0|0
    0|0
    • hiç ortaya çıkmasını istemiyorum yaa =(( hep erkeklere ilgi duydum kızlara yan gözle bile bakmazdım... ama ne oldu sonra... ben biseks olamam. olmak istemiyorum

• peki ne yapsam? akışına bırak diyorlar da bırakırsam eşcinsel olurum diye korkuyorum

• Herkese aynı cevabı veriyorsun... En kısa sürede bir psikologa git... Normalde bunu söylemem ama senin durum farklı... Psikolog homofobik olmanla ilgilenecek diğer türlüysen zaten ona bir şey yapamaz, yaparım diyen dolandırıcıdır dikkatli ol... Benden bu kadar...

• bence kafan karışık yanlış anlama kendi vücudun gelişiyorken benzerin hatunları inceleme olayı gibi bişey kafanda büyütme bul bir yakışıklı ve güzel bir ilişkiye başla

0|0
    0|0
    • bunu denemeliyim ama çevrede düzgün erkek yok olsa da beni tınlamıyorlar

• sen acele etme arkadaş su akar yatağını bulur içini rahat tut yeter

• velev ki öylesin ne olacak ki

1|0
    0|0
    • öyle olmak istemiyorum. bunu kabullenemem

• öyle mi... ama akışına bırakırsam eşcinsel olurum diye korkuyorum

• seksüel eğilimler bir seçim değildir bence, akışına bırakmazsan ne olacak, böyle bakıcaksın kızlara işte ömrün boyunca, belki de daha kötü olacak :)

• Birini öldürmeyi düşlemen seni katil yapmaz. Önemli olan aklınla doğruyu yanlışı ayırıp iradene hakim olman.

0|0
    0|0
  • Aklına öyle bir şey gelince beni getir aklına

0|0
    0|0
  • seksimisin peki sen :)

0|0
    0|1
    • ne bileyim

• hayır değil cinsellik sevgilim bile olmadı

• bence sende cinsel sapma belirtileri bir erkek ile hiç bir şey yalamadığın için gibime geliyor :)

• var içinde bşeyler..

0|0
    0|0
  • Ben de kızlardan medet bulamayınca biseksüelliğe kaydım:( Kızlar bu kadar zor olmasa sizi elde etmek olmaz mı:(

0|0
    0|0
    • sence erkeklere defalarca aşık olup da aşk acısı çektiğimden ve sevgili bulamadığımdan olabilir mi?

• Gizliliği kaldırsam beni arkadaş ekler misin?

• Biseksüelliğe kayılmaz :) İçinde varsa ortaya çıkar sadece, yeni farkında oluyorsundur...

Kızlar Ne Diyor 2

• korku varsa kesin vardır bişeyler . bak ben korkuyor muyum yok, kadınlardan hoşlanıyor muyum evet, lezbiyen miyim hayır.

0|0
    1|0
  • Neden bu kadar korkuyorsun?

0|0
    0|0
    • korkmamak için bir nedenim yok

• Zaten bu düşünceye odaklı olduğun zaman eşcinselliğe gideceksindir :) ki bu akışa bırakmak değil işte.

• iyi de ne yapsam o zaman

Yükleniyor...