Genital bölgemde sürekli sivilce çıkıyor, bu normal bir şey mi?

Genital bölgemde sürekli sivilce çıkıyor şimdi de çok acıyan bir sivilcem var kıpkırmızı ve şişkin... daha önce kist şüphesiyle doktora gittim ama sivilceler yüzünden değil. ultrason temiz çıktı. bu sivilce meselesini sormayı unuttum doktora. netten baktım aşırı kiloluysanız da çıkabilir diyor 54 kiloyum normal kategorisindeyim.. neden sürekli sivilce çıkıyor anlamıyorum özellikle şu iki yana ayrılan hani yanak gibi olan kısımlarda.. üst bölgemde de çıkıyor. bu normal bir şey mi? boşuna mı panik yapıyorum? daha önce yaşayıp jinekologa giden var mı?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sivilce çıkmaması için neler yapman gerektiği ile ilgili link göndermeden önce şunu söylemek isterim.O bölgeye özgün intim losyonlar var sebamed filan o bölgede sadece onu kullan.Artı pamuklu çamaşırlar giy ve bölgeyi kuru tutmaya çalış. link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doktora sor yinede

0|0
    0|0
  • Jinekolog en iyi çözümdür. Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • dezenfektan kullan olmazsa doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer bu sivilceler çamaşırın lastiğinin değdiği yererde çıkıyorsa, veya çok sıkı, sentetik çamaşırlar kullanıyorsan küçük çıbanlar da olabilir. panik olacak bir sorun olduğunu pek sanmıyorm ben...

0|0
    0|0
  • Normaldir.Sivilce olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • normaldir , kıl dönmesi oluyor batıklar sonucu sivilce çıkıyor. Neyle alıyorsun gennitalini?

0|0
    0|0
    • jiletle alıyorum.. ağdaya gidicem ama cesaret edemedim bir de dudaklarda sarkma yapıyormuş ondan da korktum biraz

• peki denerim sağol

• ayrıca lazere yumutalıga zarar vermiyor bizzat estetisyenim :)

• Smear testi yaptılar mı?

0|0
    0|0
    • hayır sadece ayrıntılı ultrason. yani rahim kalınlığı falan onlara baktılar

• Ben sebamedinkini kullanmıştım bir ara. Eczaneden temin edebilirsin.

• teşekkürler

Yükleniyor...