Cinselliğe ayrı bir boyut

arkadaşllar geçen hafta sözüm takıldı,sözlüomun kız kardeşi aşırı radikaldır,yani ailecek çok kapalılar,ve söz bittikten sonra sözlümün kız kardeşininn benim bakire olamadığımı öğrendiği andaki yüz ifadesini görmeliydiniz :) aa aa abii dışyebildi sadece :D canım çıkmıştı sözlüme kabul ettirene kadar siz olsaydınız böle bisiden keyif alırmıydınız ben şahsen aldım :)

0|0
824

En İyi Erkek Görüşü

• Ohhh bak siz bekarete önem veriyorsunuz ama ben kız değilim geçirdim 1-0 öndeyim mi dedin :)))

0|0
    0|0
    • hahahaha

• yoooook öyleeee yama donup kalıl sonra bole

• Bu kafada olduktan sonra bu millet daha çoook sanallarda ona buna yamanır bunlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Karaktersizliğin kitabını yazmışsın, birde gurur duyuyorsun.

2|4
    1|1
  • sen şimdi keyif aldınya . Farkın değilsin ama o daha çok keyif alacak ilrleyen zamanlarda sana boool bol eziyet ederk ;)

0|0
    0|0
  • Kızkardeşi nasıl bunu öğreniyor bana ilginç geldi ?

1|1
    0|0
    • ole sıgara içioduk konuşurken agzımdan çıktı

• Ya çok radikal delikanlısın, ya çok boşboğaz.

Birincisi doğru ise başaçıkarsın, ikincisi doğruysa o aile o oğlanı sana yedirmez. :))))

• zekice. fırsatı iyi değerlendirmişsin.

0|0
    0|1
  • aa aa abi diyebildiyse merak etme aklına girerler onun senin evlilik nişan söz artık neyse yakında biter demedi deme

1|1
    0|0
  • Bİr de överek anlatıyon mu vay be işte herkes böle rahat olcak:D

1|1
    1|1
  • bakire olmamaktan mı keyif aldınn

0|3
    0|1
  • bakıre ne lan...bakırelık kımın sıkınde kı?sen namussussun...kendı namussuzlugunun mılletı nasıl sasırttıgından mı zevk aldın...iyi yapmışşın...yakında adın da cıkar kocan da ınanmaz sana ayurılırsaında hatta evlenecegın bıle mechull..

0|1
    2|1
  • dinine düşkün birisi senin gibisini hayatta kabul etmez ... uyduramamışsın çelişkiler var ... ama bu düşüncen bir Müslüman Türk evladına yakışacak bir düşünce değil... bir an önce kimliğini değiştir derim

0|2
    1|1
  • köprüden geçti gelin aman köprüdennn

sen hele evlen gösterirler sana öyle keyifi du sen şimdi daha ortada bişi yok :)

0|1
    0|0
  • Henüz sözlüsün. Aleyhinde kulis başlamıştır sen merak etme.

0|1
    0|0
  • o kız acısını fena çıkaracak bilesin ;)

0|1
    0|0
  • sen keyif aldıysan problem yok

0|0
    0|0
  • şanslıymışsın

0|0
    0|0
  • tatlım bir laf var son gülen iyi güler diye...bence iyi olmamış öğrenmesi

0|0
    0|0
  • neden öğrendi ki böyle birşeyi bilerek mi belli ettin :D

0|0
    0|0
    • :) ole sıgara içioduk konuşurken agzımdan çıktı

• yok bılıodu sevgılım tabıkı.. kız kardeşi ve onun kankası vardı

• yalnız o laf aileye gider sizin iş sıkıntıya girebilir. yine de çok komik bir durum "o an":D

• Ben bugün çok soru içtim beynim sulandı o yüzden bulanık görüyorum idare ediver :D

0|0
    0|0
  • hımm o yüz ifadeni görmek isterdim

0|0
    0|0
  • bişey yapmazdım herkesin bekareti kendine

0|0
    0|1
  • sizler nerede yasiyorsunuz yaaa. bu yaptigindan utanacagi yere keyif almakta ne demek. pismanlik edep haya nerede kaldi. tamam yanlislar yapilir lakin bununla ovunmek hangi mantigin urunu?

0|2
    0|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• asdadzd :D sen anlatırken gözümün önünde canlandı sahne :D inş dert çıkartmaz başına cadı görümce olup

0|1
    2|3
    • :))) abısınden korkar canım ya ama suratını gormelıydın o an...

• güzel bir senaryo. başarılarının devamını dilerim. insanların değer verdiği şeylere öyle taşşakçana dalga geçmek değil bu ülkede

1|3
    0|0
  • O kız + o kaynana varken senin evliliğin uzun soluklu olmaz gibi geliyor

0|1
    0|0
    • canbm sözlumlu 6 yıldsır beraberız zaten,çocuk u zor sosyal hayata alıştırdım

• sozlunden ınce bırıylr mı oldun yoksa sozlun le mi

0|1
    0|0
  • yarın birgün görümcenle ilk kavganızda orrrospu derse hiç şaşırma o zaman da keyif alırsın umarım

0|2
    0|0
  • Nasıl insnsın sen ya Yazık valla anana babana yazık :S

0|2
    0|0
  • biride sormuyor ki öyle radikal adam böyle kızı nasıl alır ?

4|3
    0|0
  • güzel senaryo ama , inanılabilirdi :D

3|5
    0|0
Yükleniyor...