Kapat

Cinselliğe ayrı bir boyut

arkadaşllar geçen hafta sözüm takıldı,sözlüomun kız kardeşi aşırı radikaldır,yani ailecek çok kapalılar,ve söz bittikten sonra sözlümün kız kardeşininn benim bakire olamadığımı öğrendiği andaki yüz ifadesini görmeliydiniz :) aa aa abii dışyebildi sadece :D canım çıkmıştı sözlüme kabul ettirene kadar siz olsaydınız böle bisiden keyif alırmıydınız ben şahsen aldım :)

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ohhh bak siz bekarete önem veriyorsunuz ama ben kız değilim geçirdim 1-0 öndeyim mi dedin :)))

0|0
    0|0
    • hahahaha

• yoooook öyleeee yama donup kalıl sonra bole

• Bu kafada olduktan sonra bu millet daha çoook sanallarda ona buna yamanır bunlar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 23

• Karaktersizliğin kitabını yazmışsın, birde gurur duyuyorsun.

2|4
    1|1
  • sen şimdi keyif aldınya . Farkın değilsin ama o daha çok keyif alacak ilrleyen zamanlarda sana boool bol eziyet ederk ;)

0|0
    0|0
  • Kızkardeşi nasıl bunu öğreniyor bana ilginç geldi ?

1|1
    0|0
    • ole sıgara içioduk konuşurken agzımdan çıktı

• Ya çok radikal delikanlısın, ya çok boşboğaz.

Birincisi doğru ise başaçıkarsın, ikincisi doğruysa o aile o oğlanı sana yedirmez. :))))

• zekice. fırsatı iyi değerlendirmişsin.

0|0
    0|1
  • aa aa abi diyebildiyse merak etme aklına girerler onun senin evlilik nişan söz artık neyse yakında biter demedi deme

1|1
    0|0
  • Bİr de överek anlatıyon mu vay be işte herkes böle rahat olcak:D

1|1
    1|1
  • bakire olmamaktan mı keyif aldınn

0|3
    0|1
  • dinine düşkün birisi senin gibisini hayatta kabul etmez ... uyduramamışsın çelişkiler var ... ama bu düşüncen bir Müslüman Türk evladına yakışacak bir düşünce değil... bir an önce kimliğini değiştir derim

0|2
    1|1
  • köprüden geçti gelin aman köprüdennn

sen hele evlen gösterirler sana öyle keyifi du sen şimdi daha ortada bişi yok :)

0|1
    0|0
  • bakıre ne lan...bakırelık kımın sıkınde kı?sen namussussun...kendı namussuzlugunun mılletı nasıl sasırttıgından mı zevk aldın...iyi yapmışşın...yakında adın da cıkar kocan da ınanmaz sana ayurılırsaında hatta evlenecegın bıle mechull..

0|1
    2|1
  • Henüz sözlüsün. Aleyhinde kulis başlamıştır sen merak etme.

0|1
    0|0
  • o kız acısını fena çıkaracak bilesin ;)

0|1
    0|0
  • sen keyif aldıysan problem yok

0|0
    0|0
  • şanslıymışsın

0|0
    0|0
  • tatlım bir laf var son gülen iyi güler diye...bence iyi olmamış öğrenmesi

0|0
    0|0
  • Ben bugün çok soru içtim beynim sulandı o yüzden bulanık görüyorum idare ediver :D

0|0
    0|0
  • hımm o yüz ifadeni görmek isterdim

0|0
    0|0
  • neden öğrendi ki böyle birşeyi bilerek mi belli ettin :D

0|0
    0|0
    • :) ole sıgara içioduk konuşurken agzımdan çıktı

• yok bılıodu sevgılım tabıkı.. kız kardeşi ve onun kankası vardı

• yalnız o laf aileye gider sizin iş sıkıntıya girebilir. yine de çok komik bir durum "o an":D

• bişey yapmazdım herkesin bekareti kendine

0|0
    0|1
  • sizler nerede yasiyorsunuz yaaa. bu yaptigindan utanacagi yere keyif almakta ne demek. pismanlik edep haya nerede kaldi. tamam yanlislar yapilir lakin bununla ovunmek hangi mantigin urunu?

0|2
    0|1
  • ağzından çıkanı kulağın duysun bir daha... öyle gelinlik kızı pat diye kalpten götüreceksin.

0|0
    0|0
  • Ben bu düşüncelere ve keyife sahip birini asla istemezdim şahsen..Evet senin gibi birini...

0|2
    0|0
  • hımm abisi mi aldı kızlığını :)

0|0
    0|1
    • yok başka bırıı

• entresan bir durum ikiniz birbirinizi seviyorsanız problem yok

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• asdadzd :D sen anlatırken gözümün önünde canlandı sahne :D inş dert çıkartmaz başına cadı görümce olup

0|1
    2|3
    • :))) abısınden korkar canım ya ama suratını gormelıydın o an...

• güzel bir senaryo. başarılarının devamını dilerim. insanların değer verdiği şeylere öyle taşşakçana dalga geçmek değil bu ülkede

1|3
    0|0
  • O kız + o kaynana varken senin evliliğin uzun soluklu olmaz gibi geliyor

0|1
    0|0
    • canbm sözlumlu 6 yıldsır beraberız zaten,çocuk u zor sosyal hayata alıştırdım

• sozlunden ınce bırıylr mı oldun yoksa sozlun le mi

0|1
    0|0
  • yarın birgün görümcenle ilk kavganızda orrrospu derse hiç şaşırma o zaman da keyif alırsın umarım

0|2
    0|0
  • Nasıl insnsın sen ya Yazık valla anana babana yazık :S

0|2
    0|0
  • biride sormuyor ki öyle radikal adam böyle kızı nasıl alır ?

4|3
    0|0
  • güzel senaryo ama , inanılabilirdi :D

3|5
    0|0
Yükleniyor...