On yargılı cevaplar değil de yönlendirecek cevaplar alabilir miyim?

merhaba ben 27 yaşındayım ünv mezunuyum ilişkilerim de lay löm değil de hep çiidi düşünen bir insanım 3 senedir kimseyle birlikte değilim ama öncesinde sevgililerim oldu ergenlik çocukluk..tabi bunun bir mazuru yok bir takım şeyler yaşadım anal vebirleşme hariç bişeyler yaşadım çok netim ama çok pişman oldum ve tövbe ettim şuanda da karşıma cinselliği ön planda tutumayan kimse çıkmıyor çıkmassa da evlenmicem size sorum ben şimdi bakiremiyim ?ve evleneceğim kişiye bunları anlatınca nasıl tepkiler vericek artı bir bakireyle bakır bir erkeğin evlenmesi şart ben bakır bi insanla evlenirsem bu adaletsizlik olur mu?ilerde beni bu yaşadıklarımla ilgili ne gibi sorunlar bekler?en önemlisi kendimi bakire gibi görmelimiyim?

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer yaptıklarına devam etmiş olsaydın senin kafan oro.pu olmuş derdşm ancak yaptıklarının farkında varmışsın ve beni bakir bir erkek isteemz düşüncesi bence yanlış. Ben kendi görüşümü söyleyeyim sana. Bir insanın sevdiği insanlar cinsel birliktelik yaşaması bence normal ve ben buna hiçbir şey söylemem. Bu bir ihtiyaçtır ve iki taraf da istiyorsa olabilir. Olması şart değildir ama olursa da itirazım yok. Sen bakiresin ama dediğim gibi, bu önemli değil, yan, olmamalı ama Türk erkrklerinin çoğu buna önem veriyor. Sonuçta yağtığı şeyin seni kişilik olarak ne kadar alçalttığını görmüş ve bitirmişsin ama bu demek değil ki sevdiğin kişilerle yapyıkların yanlış. Seni gerçekten seven ve senin e güvendiğin bir insanla bunu yaptığın için pişman olmana gerek yok. Kim ne düşünürse düşünsün. Beni kimse istemez diye de düşünme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• şimdi şöyle birşey var geçmiş artık geçmişte kalmış ve elbette ki geleceğe bakmaktan başka yol yok. Yapacağını yapmışsın geçmiş artık bunları sorgulamak yargılamak boş birşey. Elbette ki bir erkek kadının kimseyle olmamış olmasını ışte ama karşına çıkan erkek geçmişe sünger çekmeyi bilen geleceğe bakan birisiyse senin bu kusurların onu belli başlı rahatsız etse de ilişkiyi etkilemez. Bakire değilsin aslında doğruya doğru ama ne kadar temiz ve dürüst isen o kadar bakire olursün pişmanlık tüm hataları ve olanları şu gibi yıkar.)

1|0
    0|0
    • tesekkurler keske hıc yasamasaydım cok pısmanım

• birlikte olduğun kişiye terkedecegini bilsen dahi anlat korkuların seni yalanlara yöneltmesin seni o şekilde kabullenecek birisi mutlaka olur ve eminim sevdiğin sevildiğin insan olur:)

• bakire nin anlamı el değmemiş demek bu yüzden sorunun cevabını sen düşün bakiremisin değilmisin bana göre sadece kızlık zarın yerinde diğer kadınlardan bir farkın yok ben anlamıyorum arkadaş bizim bu türk kadınlarını cinselliği ön planda tutmamak ne demek nasıl birşey ortada bir ilişki varsa cinsellikte tatlısıdır dondurmasıdır adam gibi adam bulup yaparsanız yarı yolda da kalmazsınız fakat dürüst olmaya çalışmanı taktir ettim. Ayrıca "tabı bunun bır mazuru " değil "mahsuru" olacak üniversite mezunu olduğunu belirtmeseydin düzeltme ihtiyacı duymazdım

0|0
    0|0
    • evet yanlıs yazdım ben de farkettım ben de şunu anlamıyorum erkekler de cınsellıgı ılıskının ıcınde yasamak gayet normal dıyor sonra bır takım seyler yasayınca yukarda yazdıgım gıbı sen kırlenmıssın seklınde bakıyorlar ben de erkeklerın bu paradoksunu anlamıyorum

• öyle bakanların ruhu kirli bilinç altlarında kendilerine olan bir güvensizlik yatıyor sen kendine güzen gerisini sallama şahsen ben öyle yapıyorum

• Eğer neler yaptıgını bilirse daha kötü olur hep bunları düşünür. Yani söyleme sakın şunu şunu yaptım diye adam senden tiksinir. Herhangi bir şekilde ilişkiye girmedim dersin ciddi düşündüğüm kişiler olmuştu onlarlada fazla ileri gitmeden bir şeyler yaşadım ki zaten bunlarergenlikte kaldı diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bence bahsetme , Seni ne olursa olsun kabul edebilecek birine evet de ama şimdi belki aklından geçer geçmişte mutlaka bişeler yaşamıstır der ama konusunu açmaz unutur gider

Ama sen Bunları sözlerle yaşadım diye anlatırsan Söyledigin an kafasından çıkmaz film gibi döner durur huzursuz olursunuz.

Bende ilişki yaşadım sonuçta her erkekte yaşıyor bakir erkek çok az Kadında bir hata yapmıs olabilir

Önemli olan birbirimizle olduktan sonrası hayatımıza kimseyi almamak , geçmişi açmak sadece yıpratır geleceğe bakılmalı

0|0
    0|0
  • bakir erkek bulman çok nadir milyonda bir ihtimal bu zamanda yaşadık derken kızlığını aldımı yoksa ön sevişme mi ön sevişme ise evleneceğin kişiye anlatma sen tövbe et pişmanmışın zaten geriyi değil ileriyi düşünerek yuvanı kur yok vicdanım rahat etmez diyosan evlenmeden önce anlat olduğun gibi kabul ederse yuvanı kurarsın

0|0
    0|0
    • sevıstık sadece, evelenecegım kısıye anlatırım gıbıme gelıyor

• içim ancak öyle rahat eder diyosan anlat güven çok önemli yeterki güvenini al gizli bişey kalmasın

• hem anal ve birleşme bişey yaşamadım diyorsun hem de bakire miyim diyorsun? 27 yaşında mısın gerçekten?

0|0
    0|0
    • sen burda neyı kesettıgımı anlamıcak kadar yuzeyselsın bence

• bence sen de asabisin sanki. seni rencide edici bir şey yazmadım. Bekaretin ne olduğunu hatırlatmak istedim sana.

• Soruyun cevabı sorunda kısmi olarak var zaten,Yaşadıklarını sen daha iyi biliyosun daha ilerisi olmamışsa kocan çocukluk deyip geçecektir, ama tam anlamıyla yaşayıpta kocanı olmamış gibi kandırırsan ileride mutlaka vijdan azabına ugrarsın ne olduysa tamamıyla anlat kabul ederse evlenirsin yoksa seni anlayan birisi mutlaka karşına çıkar.

0|0
    0|0
  • gençlik erhenlik yıllarında insan merak ya da heyecala bazı hatalar yapabilir bunu yapamayan yoktur sanırım. onmeli olan bunun hata olduğunu anlayıp yanlıstan dönmektr.

hayatınıza girecek erkeğe bunları asla anlatmyı mutluluğujuz gölgelenir.

onunla hayat yeniden merhah deyin hayatın ikinci bölümü olarak yaşasın geçmiş bir silinmişlik olsun.

umarım gölünce samimi bir erkek bulursun

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim bakireliği vajinandaki zarın yırtılmaması olarak algılama. Sen bakire değilsin, birileri seni öpmüş, koklamış, okşamış belki de yalamış. Ne bakireliğinden bahsediyorsun. Evleneceğin erkeğin sorması halinde geçmişinde yaşadıklarını gizlersen onu aldatmış olursun. Bu yaştan sonra beraber olacağın erkekler zaten cinsel açıdan da yaklaşmak isteyecekler sana. Karşına düzgün biri çıktığında onunla da cinselliği yaşa ve mutlu ol derim.

0|0
    0|0
    • bu yaştan sonra yazmıssınız erkekler bı yastan sonra daha durulmaz mı farklı boyutlara önem vermez mı

• 25-35 yaş arası erkeklerin mastürbasyon dönemini geçip cinsel ilişkiyi yoğun olarak yaşadıkları aktif oldukları dönemdir. Bu nedenle sevgilisi olmasına rağmen böyle bir erkeğin cinsel yönden nasıl ihtiyacını giderebileceğini söylermisin bana. Aşk sevgi de önemlidir ama cinsellik olmazsa olmaz.

• sen sadece sevısmısın yuzeysel bır sekılde bunda kızlıgını bozan bır kavram yok zaten ama bakır erkek kavramı tamamı ıle yalan cunkı bakır bır erkek bulamazsın her ılıskıde bıseyler yasana bılır bunlar olagan seyler canım sıkma canını olan olmus yaptıgın kadarıyla kotu bır olay gıbı dusunme zevklı bır anmıs gıbı dusun

0|0
    0|0
  • sonuçta anal ya da normal yolla birleşme olmamışş bakiresin aslanlar gibi ama bakir bir erkek bulman mümkün değil gibi bişey su ortamda bakire kız bulmak bile zorken sen erkeğini arıyosun ama bakiresin bence evleneceğin kişiye hiç bişeyden bahsetmesen daha iyi olur

0|0
    0|0
    • sence bahsetmeyeyım mı bu adıl olur mu

• sonuçta yatmamışsın yani bahsedipte kendinden soğutmaman lazım yoksa ayrılık cabuk olur

• İnsallah benim karşımada senin gibi düşünen evlenbileceğim düzgün bir insan çıkar

0|0
    0|0
  • Bence gecmisi düsünerek gelecege dair planlarini erteleme

Ben sahsen cocukluk ve cahillik olarak bakiyorum olaya

0|0
    0|0
  • dürüstlüğünden bir şey kaybetme karşına senin gibi birisi çıkacak mutlaka

0|0
    0|0
  • Çok fazla kafana takıyorsun, takma.

0|0
    0|0
  • bakir erkek bulamayacana göre bulduğunu sansanda emin olamayacağna göre kasma bu kadar. seni bununla suçlayacak olan erkekte emin ol birilerinde deneme yapmıştır.

0|0
    0|0
  • ben razı gelirdim

0|0
    0|0
  • Bakire degilsin kısa ve net.tovbe etmis olman guzel ayrica

0|0
    0|0
  • sevdikten sonra bir birinizi gerisi boş anlamsız

0|0
    0|0
  • öcelikle kafana takcak bir durum yok hem cinsel ilişkiye girmiş olsan ne olacak sevmişin ilişkiye girmişin norma bence , kişide kişiye değişir ön yargılı biraz tutucu biriyle evlenirsen anlatmana gerekyok senin bence açıkçası bakire olmayan bir kızla gönül rahatlığı ile evlenirim

namus 2 bacak arasında ibaret olmadığını anlamı

0|0
    0|0
  • kesinlikle bekaretini verme. bundan sonra da elele tutuşmaya bile yanaşma bence. ne kadar seviştin, ne kadar ciddiydi bilmiorum ama benim karşıma senin gibi biri çıksa eskiden birileriyle çıktınmı diye sorarım. sordukça da 1yerlere dogru gelir, çok mide bulandırmamak için de fazla sormam, fazla da anlatmasını istemem.

0|0
    0|1
  • bir sürü soru var. Seni bundan sonraki hayatınla kabul edecek birini bul, hiç bir erkek başkasıyla öpüşmüş sevişmiş bir kızla ciddi düşünmek istemez bizim ülkemizde böyle maalesef.

erkekler isterken bayanlar da istiyor normal bunlar ama kabul edemiyor ister istemez erkek bu durumu.

ama kötü durumda değilsin, sorun yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zarın varsa bakiresin ama ruhen değil tabi , günahı sen işledin eşin değil ama ilişki yaşamadım deeyipte kandırmanın anlamı yok tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...