Erkekler bakire ister çünkü hakkıdır

link burda bir cevapta gördüm

erkekler bakire ister çünkü hakkıdır diyordu siz katılıyor musunuz buna ?

0|0
6|28

En İyi Kız Görüşü

• şu zamana kadar kendisini evleneceği kadına saklamış erkekler dışında diğer erkekler ne halta konuşuyor acaba oldu paşam sen git kıçını beğendiğin hatunu yatağa atmaya çalış her boş bulduğun deliği doldurayım diye kendini parçala ama karım bakire olsun aşağıdaki yorumları okuyorum da yok başkasının altına yatmış yok bilmem ne kendileri yaptıkları zaman elinin kiri ama kadınlar yaptığı zaman o yolun yolcusu olarak bakmak çok ayıp şimdi bu kadar savunuyorsun ama kim demek sende aynısın diyeceksiniz belki ben herşeyi olması gereken zamanda kocamla yaşadım ama Allaha çok şükür inançlı bir müslümanım insanları yaşam tarzlarına göre yollu veya başka birşey olarak yargılamam bana uymasa bile saygı duyarım

2|5
    1|2

Erkekler Ne Diyor 28

• Tek kulaklı kız isterse bir gelenek , ne yapmayı düşünürsunuz ? Kendinize ait doğuştan sizin olan ve sizden başkasına da aktif bir getirisi götürüsü olmayan bir özelliğinizi , sırf adet gelenek görenek töre tek kulaklı kız erkeklerin hakkıdır diyor diye kulaklarınızdan birini keser misiniz ?

Kulaklarınız kadar bakirelik de size ait doğuştan gelen konulardan biridir ve kim demiş şunun bunun hakkıdır diye ? Yok böyle kesilmemiş taze dana eti tercihi ... Tabii bir de erkeklerin milli olma gurur ve azametini köşedeki ağaçlarla edindiğini de mi sanalım , yoksa aşığım seviyorum evlenirim valla diyerek kızın rızasıyla ırzına geçtiğini mi düşünelim ? Şimdi evleninceye kadar bir sürü sırık atlamış erkeğin bakire kız hakkı nereden geliyor ? Anayasal bir hak mı bu , çünki erkektir yapar paşaoğlum derler yoksa öyle gördük biz usulü babayasal bir hak mı çünki böyle bir olay açığa çıktığında oğluna efferim oğlum mehmet , kıza da ; oğluma 1 kere verdiğin için sana da bravo deyip asla gelin adayı görmezler .

Oğlancık da bu korumalar arasında erkek erkek sırıtır ama mertlikten bihaber öküz kalır.

Soruyu tekrar sorarsan bu açıklamalardan sonra ; böyle bir erkek bakirelik ister de hakkı mıdır ?

3|0
    2|1
    • namusu ahlakı nasıl oluyor da kulağa bağladın hiç anlamış değilim.

• Kızın namusu ahlakından değil erkeğin namusu ahlakından söz ediyor yazı .

• Hayır katılmıyorum. Birçok erkeğe göre kadının bakire olması namuslu olduğunu gösterir. Kedni yapar ve namusuna bir halel gelmez ama kadında zar olduğu için o yapınca namussuz olmuş olur. Negatif ayrımcılığın doruk yaptığı ve biyolojik olarak başka bir işlevi olan ufacık bir parçanın sanki namusu göstermek için yaratıldığı inancının meşru olduğu akıl almaz geri kafalı bir düşünceden başka bir şey değil bence bu. Ha bakire olursa kadın tamam ama bakire değil diye de o kadını almamak veya namussuz diye nitelendirmek terbiyesizliktir. Namus etek altında değildir. Bir kadın sevdiği insanla bir şeyler yaşamışsa bu yanlış bir şey de değildir eğer erkek de yapıyorsa. Her önüne gelenle yapıyorsa amenna, ahlaksızdır ve kafası oro.pu olmuştur ama aksi halde ben bir yanlış görmüyorum.

2|1
    2|1
  • bunun namusla bir alakası yoktur ileri görüşlülükle fedakarlığın bir birleşimidir. ilerdeki eşi için kendini saklamak. evet bakire kız erkeklerin daha çok hoşuna gider sahiplenme duygusu aidiyet duygusunun ihtiyacını giderir yani tamamiyle kendisine ait olduğunuzu hisseder. artı birde geleneklerimiz vardır bizim bilirsiniz gerdek gecesi kanlı çarşaf falan filan. bu konuda seni bir kişi anlasa geri kalanlardan birçok kişi o gözle bakıcaktır yani sonuçta büyük bir topluluğa giriyorsunuz gibi birşey. toplum baskısının en büyük örneklerinden birisidir. ama yinede bakire isterler aidiyet duygusu için.bazen kendimi necati şaşmaz gibi hissetmiyor değilim...

0|1
    3|0
  • tecavüze ugramış birini alırımda keyfi bekaretini veren bir tanesini almam

bekarken keyfıne bak önüne gelen ver gidene ver önden ver arkadan ver

ee sonra ne oluyor?

o kadın evleniyor bide cocugu oluyor anneligin kutsallıgını alıyor

ama o o kutsallıgı hak ediyormu ?

peygamberimizin bahsettigi cennetin ayaklarının altında olan anneler bunlar mı?

degil annelige hakarrettir annelik peygamberlikten sonraki en kutsal makamdır bence

ve günümüz cogu kadın bunu hak etmiyor

1|2
    0|2
    • sana katılıyorum...en guzel acıklama bu olsa gerek

• artıladım

• sagolda

o böyle buyurdu zerdüşt nicklinin verecegi cevabı merak ediyorum bu ne ırkçılık faşistlik nedenini acıklasaydı oda onun cevapladıgını sandım

• "Gördüğü her deliğe sokarsan seninde deliğine sokarlar." lisedeki tarih hocamlar bu bakirelik konusunu konuşurken bana dediği laftı bu.Haklı bakir bakireyi hakeder.Diğerleri bu konuda söz sahibi değil...

2|2
    2|0
  • haklılar diye birşey yok gönül bu kimi isterse hak odur hakkın yazdığı odur bakireimiş bakire değilmiş diye yaftalamaktan çok zihinde ki bekarete bakmak lazım çok insan tanıyorum bedeni bakire ama ruhu bildiğin o* ve çok insan tanıyorum bakire değil ama senden benden namuslu

0|1
    2|0
  • biz kaile almıyoruz bu tür şeyleri kafamıza göre takılıyoruz

1|0
    2|0
  • Bakir olanın hakkıdır olmayanın bunu isteme hakkı yoktur isteyende bencildir seven değer veren biri değildir, bukafada olanlar zaten erkek değildir...!

1|1
    2|0
  • Benim icin oncelik beynidir. Beyni or**pu olduktan sonra bedeninin namuslu olmasinin pek bir onemi yok

1|2
    2|0
  • Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur.

Meali : link

0|0
    1|0
  • Bazıları da erkeklikten bahsediyor... Günümüzde erkeklik sadece cinsiyet olarak var, anlamını kaybetti bence...

0|0
    1|0
  • bakir olana bakire haktır.

0|2
    2|0
  • Eğer kendi de bakir kalabilmişse hakkıdır. Eğer kendi bakir değilse ve bakire bir kız istiyorsa ona ŞERREFSİZ O. Ç. demek de bizim hakkımızdır :)

1|1
    3|0
  • her ikisi de bakir olmalı veya olmamalı. ta ki adalet sağlansın. bence bedeni bakire değil ruhu bakire olan daha efdaldir.

1|0
    1|0
  • bu konuda görüşlerim genelden biraz farklı, belli bir yaşın üstündeki bakire kızların hayattan da çok kopuk olduğunu düşünüyorum. benim için önemli olan insani değerler, bekaret diğer arkadaşların olsun.

0|0
    2|0
  • ben bakire istemiyom :( kan göremeye dayanamam yemin ederim bayılırım :D

0|1
    2|0
    • Benim içinde pek önemi yok,olmasa da olur ama sebebi kan değil :D +1

• erkeğin ne istediği önemli değil pampa kadınlar bunu erkeklere kabul ettirmeli.

kendinizle ilgili bir konuyu bile erkeklerin onayına sunuyorsunuz böyle olmaz ;)))))

0|0
    1|0
    • yo ben hem kızlara hemde erkeklere sordum :D geç yazdım tatildeydim panpa

• bakir bakireyle evlenmesi helaldir diğer durumlar ters

0|1
    2|0
  • günümüzde cok kendini geniş hisedenler bakireli önemsemez ama ben önemserim benim karım olcak ama başkasının altına girmiş olcak walla öyle bişe olsa büyük konuşmimde o kızı kapıdan diyil camdan yollarım babasının evine :)

0|1
    3|2
    • Hocam o kaslar kaç yıl sonra oldu,protein tozu kullanıyor musunuz? :D

• tamam olmuşun :D ya of hayır o değilde bakire istiyonuz sonra karım yatakta aktif değil diyonuz

• boş ver aktif olmasın sarıldımda huzur versin öyle olmasa her sarıldımda acaba kac kişi bunun neresine boşalmıştır die düşünüp huzurum kacıcak dimi :)

• kendide yapmadıysa hakkıdır tabi

1|0
    2|0
  • evet o yüzden benim bakire kız istemeye hakkım yok :)

1|0
    2|0
  • bakire olcak evet

0|0
    2|1
  • O ZAMAN EVLENENE KADAR S.KİŞMEYECEKLER BİZ ERKEKLER YANİ KATILMIYORUMM

0|0
    1|0
  • bir kızın kızlık zarının olması onun bakire olduğu anlamına gelmez...belki anal yaptı belki oral yaptı belki sevgiliyse banyo yaptı vs vs.. dolayısıyla biz neysek karşımıza çıkacak olan da odur... bu konuda daha fazla konuşmaya yorum yapmaya gerek yok herkes kendisi gibi olanı bulur... Hala bakir ve bakire olan kardeşlerim lütfen bu halimizi koruyalım ..bakın yaşım 23 hala elimle devam ... ki ben antalyada yaşıyorum siz düşünün gerisini.. cinsel ilişki güzel olabilir ama hiç bir şey evlenceğin kişinin temiz olması kadar güzel değildir. düşünsenize o dudakları ilk kez siz öpeceksiniz...bunun zevkini ve rahatlığını hiç bir şey vermez...

0|1
    1|0
  • her erkeğin hakkıdır bakire niye sıfır dururken kullanılmış akıyım..hem çok yaşlı tecrübeli bir amcam vardı bir kadın ilk yediğini bir ömür boyu unutmaz derdi.. nasıl hayat gecireceksin baskasını düşüneni

0|0
    4|1
  • İnsanlar artık ne istediğini bilmiyor.

1|0
    2|0
  • Benim kadınım olmalı. Başkasının kadını değil. Nasıl ki bir kız tek bir babanın kızı ise tek bir erğin kadını olmalı.

0|0
    4|1
  • Ben gelmişim gelceğim yaşa hiç bir kızla yatmamışım bırakında bakire kız isteyeyim.Büyük konuşmak olmasın tövbe ama hakkım diye düşünüyorum.

0|0
    2|0
    • inş rabbim sana analdan yapmış verir :D ahhaha

• :D sadece kocamla yaşadım sadece onunla

• her neyse bak bacım bana demagoji yapma.sen çıkarsın zarara

Kızlar Ne Diyor 5

• haklılar bencede sahsen ben erkek olsam kesin bakire isterdim

2|7
    3|4
  • Ben bakireyim bakire erkek isterim. Dogru olan da bu ama bazen kimle ne yapacagini yapmis hevesini bitrmis biri de olabilir diyorum. Cunku zaten o isleri yapmis evlendikten sonra merak dymayacaktir diye dusunuyorum.

Haksiz miyim?

1|2
    3|1
  • Çatır çatır s*ker evlilîğe gelince de bakire ister hahahah yok öyle dünya.

2|0
    0|0
  • bakir erkek , bakire isteyebilir ne var bunda...

1|0
    0|0
    • bakir olmayan istiyo ben onu diyorum zeka küpü

• o da isteyebilir ileri zekalı , kolunuzdan tutan yok evlenmeyin

• Bakir erkeğin hakkı bakire istemek yoktur dinimizde de böyledir

Çünkü bakir olmayan erkek zina yapmış ( zina Yapmak sadece aldatmak değildir biriyle nikah dışı iliski demek) biri kirlenmiştir ve istediği kadar tövbe etsin sadece bakire olmayan kızları tercih edebilir bakire kızları kirletmeye hakkı yoktur büyük günahtır eskiden olsa bu konu için kılıclar kelle alırlardı...

1|0
    1|0
Yükleniyor...