Prezervatifle hamile kalma durumu

Yaklaşık 10 aylık evliyim. ilk birkaç ay d.k hapı kullandım fakat sonra bıraktım. bir kaç ay geri çekilme yaptı eşim ama sonra en rahatı olacağı için prezervatif kullanmaya başladık. Dün reglim bitti ve akşam eşimle birlikte olduk. yalnız boşaldıktan sonra prezervatifin dışında sıvının olduğunu ve delik olma ihtimalinin olduğunu söyledi. Bu durumda hamile kalma riski ne kadardır ya da delik olsa bu kadar fark edilmeyecek şekilde mi olur? reglime daha 1 ay var ve hamile olup olmadığımı regle göre test yaparsak uzun süre fikir alabilir miyim?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Condomun delik olması durumunda sadece bır kısmı değil neredeyse çoğu dışarı çıkar hatta bazen hepsi çünkü gerginlik ve basınç sonucu o ufacık delik genişleyip yırtılmaya sebep olur, ayrıca condomun içindeki krem sperm öldürücü özelliğe sahiptir özellikle hazne kısmı yani oraya biriken spermler zaten ölüyor dışarı çıksa bile etkisizdir. O sıvı muhtemelen sizden gelen sıvıdır çünkü bende bu olaya çok denk geldim condom üzerinde kadınların sıvıları kalabiliyor..!

Bu gibi durumlarda şüphede kalmak yerine ertesi gün hapı kullanmak mantıklı olur, ve hamilelik testi yaparak yine sonuc alabilirsiniz regl dönemini beklemeye gerek yok.

Not: Regl bittiği gün ilişkiye girdiğinizde içeri boşalma olsa dahi hamilelik riski %5 çünkü yumurtalıklar boşaldığı için yeni yumurta üretime başlamaları en erken 24 saat buda sizin için ayrı bir rahatlama konusu emin olabilirsiniz...

0|2
    0|0
    • teşekkürler. Bazı sitelerde reglin bitiği gün hamile kalanların olduğunuda okudum ama tabiki herşeyde bir risk vardır.. açıkcası ben çocuk istiyorum. yalnızca maddi durumlardan dolayı biraz daha bekleme niyetindeyiz. yoksa çocuk olsa açıkçası hiç üzülmem

• :)) En büyük risk çocuk yapmaktır çünkü sadece sevgiyle bitmiyor ;) umarım isteklerin yerine gelir, mutluluklar.

• teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Adetin bittiği gün ise sorun olmaz.Sonuçta prezervatifin dışında başka sıvılarda olabilir.Takarken dikkat edin ama uç kısmındaki havayı mutlaka alın ve kaliteli bir marka olsun.

0|0
    0|0
  • Bim'den prezervatif alınınca olunuyor..

1|0
    1|0
  • Delik değilse ve içinde çıkmazsa kondom kullanarak hamile kalamazsın.

0|0
    0|0
  • Prezervatifler eğer üretim hatası yoksa veya kasıtlı olarak delinmedilerse kesinlikle delinmezler. Prezervatifin üzerindeki sıvı büyük ihtimalle senin vajina sıvındır. Delik olma ihtimali yok denecek kadar az çünkü. Eğer şüphen varsa hemen ertesi gün hapı al.

0|0
    0|0
  • adetin yeni bitmiş aslında hamile kalma olsılıgın çok dsuuk on bes gun kalmıs olsaydı adetıne veyahut bır hafta falan o zaman kork derdım ama sanmıyorum..cok zayıf bır ıhtımal artı o sıvı senın vajınanın salgıladıgı sıvı da olabılır..

0|0
    0|0
  • delinmiş :)

yada dandik ucuz condom :)

0|0
    0|0
  • prezervatifi takmadan önce çıplak penisle girdimi ?

0|0
    0|0
    • hayır. prezervatif taktıktan sonra birlikte olduk.

• Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

• size tavsiyem kesinlikle durex kullanın hem eşiniz hem siz daha fazla zevk alıp daha iyi korunursunuz

• made in china

0|0
    0|0
  • özel günün bitti gün ilişki ye gir yine hamişle kalmazsın ki sen özel gün bittikten 2 hafta sonra döllenme olabilir yumurtalarda bir bayan olarak bilmen gerekir bunları

0|0
    0|0
  • yok hamile kalmazsın

0|0
    0|0
  • delik deyilse zevk suydur o meraklanma

0|0
    0|0
  • tebrikler nur topu gibi bir tırtıklınız olcak

0|0
    0|0
  • o zaman hamile olabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• prezervatifte patlak olursa zaten dikkat çekebiliyor olduki minik 1 delik vardı onu da atmadan önce hava ile şişirip test etseydiniz olurdu.;) hava kaçırıyorsa deliktir. sonra ertesi gün hapı vb kullanabilirdin. Gebelik istemiyorsan dr la görüş bence

0|0
    0|0
  • Hamile kalırsan eğer reglnin bittiği gün hamile kalan kadın olarak tarihe geçersin sanırım.

0|1
    0|0
  • Eğer hamile kalmak için erken diyorsan 72 saat içinde ertesi gün hapı al :)

0|0
    0|0
    • hamile kalmak içn erken diyorum ama hamile kalmakta istiyorum bir yandan o yüzdne hap almayı düşünmüyorum :D

• bu pskoloji aynı bende var , evlendim evleneli böyleyim bende

0|0
    0|0
    • sende mi benim gibi çocuk olsun isteyenlerdensin. bir yanım mecburum biraz daha beklemem lazım derken bir yanım da bir an önce çocukolsun diyo :D

• açıkcası daha işe başlayalı 1 ay oldu. biraz borç var çok olmasa da 1buçuk milay kadar. kirada oturduğumuz için birazpara biriktirme niyetimiz borçlardan kurtulma niyetimiz vardı o yüzden erteliyorduk. ama onun dışında ben istiyorum çocuk. dün reglimin 6.günüydü. normalde 6. günün gündüzünde veya ikindisinde reglim bitiyor. gece de eşimle birlikte olduk. korunduk ama yine de prezervatifin delik olduğundan şüphelendik. o yüzden burda sormak istedim.

• maddi olanaklar için 1 sene daha erteleyin bence , kritik anlardasın , risk var tabi ki , ama şu da var bizde ilişkide kazayla da olsa bikle boşalmada bir şey olmadı , çocuk yapmak şans işi biraz da yoğun ilişkinin yanın da da şans da önemli , ama az ihitmalle gebe kalırsınız zor yine siz bilrisiniz

• daha dün birlikte olduysanız ertesi gün hapı kullanabilirsin ama biran önce al çünkü zaman arttıkça etkisi azalır yani işe yarama ihtimali

0|0
    0|0
    • açıkası hap almayı düşünmüyorum. sebebi bir tarafım çocuk için erken derken diğer tarafım çok fena çocuk istiyor. o yüzden hap almıycam ama sadece merak ettim riskini.

Yükleniyor...