Kapat

Kızlık zarım patladı mı patlamadı mı çözemiyorum

Dün eşimle ilk gece acemiliğimiz başarısız geçti. Hani içine girdi ama patladı mı patlamadı mı emin değilim bişey yırtıldığını hissetmedim kan da gelmedi.şu ançok acıyo çünkü çok kalın penisi ondan alakalı diye düşünüyorum. Yani kan gelmedi ama içine girmişse illa ki patlar mı? Bide ilk yapmayla delik hemen genişler mi genişlemez mi? Of zaten tamamen girip girmediğinide pek anlayamadım. Acemilik zor ya.

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• bu nasıl bir ağız ya..patladımı patlamadımı? balonmu patlatıyosunuz?

3|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• kanama olmadıysa ya tam girmedi ya da esnek durumdadır. önce yalattır kayganlaşsın. yalamıyorsa vazelin sürün. hem eşin hem sen. kayganlaşsın kolay girsin.

0|0
    0|0
  • bir kızlık zarı patlamaz, yırtılır,

iki penis ne kadar kalın olursa olsun vajina onu kabul eder bu yüzden acı olmaz, ıslaklık yeterli olmadığında en ince penis bile acı verir

üç vajina deliği genişlemez, ilişki esnasında gereken genişliğine kavuşur sonrasında eski haline geri döner.

dört seks ve cinsellik adına zerre kadar bilgin yok,

0|1
    0|0
  • Esnekse zarın bozulmaz..İlk yapmayla delik genişlemez.

0|0
    0|0
  • Hissetmezsin..

Canın yanar biraz, adam sor kan var mıydı kan?.. böyle yazıncada ürküyorlar dsada

1|0
    0|0
  • Az daha uğraşırsanız olur.

0|0
    0|0
  • bozulmadı.

0|0
    0|0
  • zarın esnek olabilir eğer bu durum devam ederse kızlık zarını ameliyat ile aldırabiliyorsun zaten

1|0
    0|0
  • çok mu önemli sence ? bak keyfine...

0|0
    0|0
  • kan gelmedi diye sorun çıkardımı eşin?

0|0
    0|0
  • kızın msnini patlatmışlar

1|1
    1|0
  • böyle terbiyesiz insanlarla ancak dalga geçilir. patlama olunca kanlar havai fişek gibi etrafa sıçrar öyle olduysa tamam patladın terbiyesiz insan.

0|0
    0|1
  • Eğer kanama olmadıysa muhtemelen zarın esnektir ve yırtılmamıştır. Canının yanması da başarısız bir ön sevişmeden ıslanmadan girmişse ondan kaynaklanıyordur.

0|0
    1|0
  • zarlar düşeş

0|1
    2|1
  • dupleks se patlamas yavaş yavaş yırtılır

0|0
    0|0
  • sen içine girip girmediğini anlamadın mı ?

0|0
    0|0
    • Bası gırdı ama tamamen gırdı mı bılmıyom

• başı girdiğise kalanı girmiştir bazı kızların zarları esnek olur pattlamaz sorun etme patlasa ne olur patlamasa ne olur sen zevk almana bak minimm olmadı sen üste çık daha iyi anlarsın ;)

• evet acemilik zor bende yapamamıştım korkuyorum tekrar denemeye :ÇD

0|0
    0|0
  • eğer bummm diye bir ses gelmediyse patlamamıştır:)))

0|1
    1|1
  • geç dalganııı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• pat diye ses geldimi balon patlaması gibi bir ses geldiyse patladı gitti))

2|4
    0|0
  • kızm girip çıkmadığımı bile anlayamamışsın adamın altına biz mi yattık nerden bilelim .girip çıkmadıysa zarın bozulmamıştır. asıl mal mal yazan sensin

2|1
    2|0
  • Tazecik bir geline yakisiyor mu bu uslup?

4|2
    2|0
  • Ben bir patlama sesi duydum ama beyinden geldi sandim

0|0
    0|0
    • Ben senın agzını burnunu kafanı gozunu bı patlatırsam burda boyle otemezsın sen ama lalee :)

• Tatlim kasma :)

• çok abarttınız ama sizdee

0|0
    0|0
  • içine girdiğini gördüysen tamam dır..bidaha girsin yedek olsun :D

0|0
    0|0
  • girip girmedigini fark etmis olmalisin, binevi bir anlik baski olusuyor diyim ama orda durmuyor daha devami oluyor (anlatmasi zor)

ama kan gelmemis olabilir yinede, bazi zarlar esnek oluyormus

ayrica sunu merak ediyorum, neden hafta arasi dügün yapiliyor ? bir arkadasimin yakinida dün evlenmisde ondan soruyorum, sasirdim acikcasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...