• Sor
  • Bence

Ben lezbiyen mi oldum şimdi?

bugün arkadaşlarla toplandık. ve bir arkadaş gitar çalıyordu bir kız da ingilizce şarkı söylüyordu. ve bu şarkıdan mı etkilendim, kızın sesinden mi bilemedim. ki kızla çok yakın arkadaş değiliz ona karşı hoşlantı ya da aşk hissetmiyorum sesi de öyle acayip muhteşem de değildi. ya da şarkı bana çok etkileyici gelmişti. ve galiba ıslandım... çok kötüyüm ben lezbiyen mi oldum şimdi? zaten sürekli lezbiyen miyim değil miyim diye kafayı yiyorum!

Güncellemeler:
tam bu düşüncelerden kurtuldum derken yine bu olay geldi başıma. kızın yüzüne de bakamıyorum!
sadece bu olsa yine iyi. bir de bazen kıza bakarım düşünüyorum acaba ondan hoşlanıyor muyum? acaba ona aşık mıyım? ve korkmaya başlıyorum. bazen vücudu güzel olur falan düşünüyorum acaba tahrik olmuş muyum gibisinden
arkadaşlar ben çok kötüyüm resmen ağlıyorum kadınlara ilgim var diye! ya gerçekten lezbiyen ya da biseksüelsem? ben yapamam! bununla yaşayamam! kendimi kirli ve pis hissediyorum! eğer ki öyleysem hayat biter benim için. ben heteroseksüellik dışında başka hiç bir cinsel eğilim istemiyorum! iğreniyorum kendimden! kendimden nefret ediyorum!

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erkek arkadaşlarında dediği gibi sende bir sıkıntı yok. Sadece vesvese yapıyorsun. Hoş bir gece, güzel bir şarkı... O kadar.

• Arkadaşım, lütfen kendini üzme. Geçen günde bir üye senin soruna benzer bir problemini paylaşmıştı. Psikolog olan bir arkadaşım, bu tür durumların normal ve geçici olduğunu belirtmişti. Sıkıntı yok, rahat ol. :)

• Öncekileri Göster
    • Hayır canım, öyle değil. Mesela, kimisi küçükken hemcinsi tarafından tecavüze uğrarken kimisi hemcinslerini model almak yerine karşı cinsten bir kimseye benzemeye çalışması sebebiyle cinsel kimliğinde sapma yaşıyor.Senin takıntı yaptığın konu ile ilgili bir şeyi kastetmemiştim.

• aynen

Erkekler Ne Diyor 22

• İnsan beyninde ters etki diye birşey vardır ve bu ispatlanmış birşey...Mesela kalabalık önünde bir konuşma yapacaksın ve acaba rezil olurmuyum diye düşünürsem muhakkak olursun..Bu ispatlanmış birşey...Sende acaba ben böylemiyim diye takmışsın kafaya devam edersen sanırım olacak gibisin çünkü beyin insana korktuğu şeyleri başına getirecek yönde..Kuantum fiziğini bir incele..Benim sana tavsiyem böyle olmadığını ve normal bir insan olduğunu düşün kendini tedirgin etmekten vazgeç ve rahat ol..:)

• Öncelikle çok kasıyorsun kendini... Rahat ol... Yangından mal kaçırıyor gibi duygularınla oynama... Eğer erkeklere de aynı ilgiyi duyuyorsan biseksüel olma ihtimalin var... Ama bu kötü bir şey demek değildir. Bende biseksüelim ve gayet normal bir insanım... Sende kendini tanıdıkça, hayatına ona göre bir yol çizeceksin... Lezbiyen/Biseksüel mi oluyorum diye düşüne düşüne daha da saplanabilirsin bu konuya... Bence hayatını normal akışına bırak, başka şeylerle ilgilenmeye çalış... Birde sonradan eşcinsel olma söylemlerine pek inanma, senin bu yaştan sonra cinsel yönelim değiştirme şansın yok... Sadece içinde varsa o ortaya çıkacaktır... Ama tekrar diyorum, sakin ol ve normal hayatını yaşa, lezbiyen biseksüel olmak suç değil, hata değil, hepimiz insanız...

• Var sizde birseyler.

• lezbiyenim yani. ya da biseksüel öyle mi

• Öncekileri Göster
    • bir kere o yanloış ve doğa kurallarına aykırı bişey. ayrıca ben inançlı bir insanım ve bu çok büyük bir günah

• Hanimefendi eger konusmak isterseniz ve bu endiselerinizde ciddiyseniz ekleyin konusalim. Yardimci olmaya calisayim

• Belki biseksüel olabilirsin ama lezbiyen değilsin.

• bunu birçok kez düşündüm acaba biseks miyim diye. lezbiyen değilim de biseks olabilirim. ama ben hetero olmak istiyorum biseks olmak istemiyorum!

• Bence sen sadece homofobiksin :)

• Evet artık sen bir lezbiyen oldun. bundan sonraki hayatını bir lezbiyen olarak sürdüreceksin.Çocuğum sen ne diyorsun ya ? Cinsel olarak kendi cinsine ilgi duyan öte taraftan karşı cinse ilgi duymayan kadınlara lezbiyen denir. Kendi cinsinden birini beğendin diye ya da herhangi bir anda ıslandın diye cinsel kimlik belirlenmez.Kızın yüzüne bakamaman kendi hakkında bu tür düşünce geliştirip kendi utancını pompaladığın için.Hadi rahat ol herşey yolunda :))))

• Lezbiyen ya da biseksüel iç güdülerinde var. Kendini kirli pis hissediyosan yaşayamam diyosan hayatını bitir intihar et...

• ergenlik çağlarında olur böyle hisler ayık ol bırakma kendini dayan

• kendimi asla bırakmamalıyım ne olursa olsun. yoksa ölürüm

• diren lezbiyen

• sevişin geçer

• Benimkide olmadık zamnda kalkıyor buna ne demeli

• erkekler bişey yapınca şarkı söyleyince etkileyici bişey yapınca falan olur mu?

• Ne alaka ıslanmak lezbiyen olduğun anlamına gelmez

• ee kızın sesinden neden etkileneyim o zaman? güncellemeyi de oku. psikolojik olabilir mi?

• kendini bu psikoljiden ve o çevreden uzaklaştır. fıtrata uygun yaşa.

• sen hemen bir kız bulup sevişmen lazım anlaman için

• lez olduğunu düşünmüyorum o anki pisikolojik durumunla sarkıdan etkilenmissin bence. kıza karsı fantazi kurdun mu?

• yok yaa hiç bana o açıdan çekici gelmiyor. sadece bir anlık oldu. şarkı da güzel gitarla çalınan eserlerden de hoşlanırım

• yok değilsiniz biraz yakınlaşmayın kızlara geçer bence

• değilsin canım kendini böyle düşüncelerle boğma...

• Bence kızla alakalı değil, biraz hayalperestsin diye düşünüyorum.cut.

• arada böyle duygula rolur. sürekli tekrar ederse sıkıntı vardır

• gel bana:D erkekliğimi tattırrnca kendini gelirsin:D tokat gibi :D

• Eskdiden bozulan aletlerin kafasına bir tokat bir yumruk düzeliyordu. Gel gele de sana bir iki sallayak tokat yumruk düzelirsin :)

• ben herşeye razıyım yeter ki bu düşüncelerden kurtulayım

• evlenirsen düzelir.

• anne ben lezbiyen oldum :S

• işte bunu anneme demek zorunda kalırım diye ödüm kopuyor

• Saçmalama ya biraz canın istemiş ıslanmışsın diye lezbien mi oldun ? Yok öyle bir saçmalık sen taş gibi hatunsun ;) erkekler hoşuna gider sakin ol.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu kuruntular lezbiyenliğe sevk ediyor zaten acaba sorusu korkular devamlı birine bakmalar gözetlemeler kaçamak bakışlara sebep olur

• peki ne yapacam

• Öncelikle sakin olacaksın :)

• senin çok acil değil ama çabuk çabuk. bu gece değil ama sabaha kadar bir doktora görünmen gerekiyor. nazar değmiş sana

• senin ıslanasın varmış kanka, kıza denk gelmiş bence :D

• waaaowww şok oldum , artık kızlarada güven olmayacak sanırım yaa

Yükleniyor...