Ben lezbiyen mi oldum şimdi?

bugün arkadaşlarla toplandık. ve bir arkadaş gitar çalıyordu bir kız da ingilizce şarkı söylüyordu. ve bu şarkıdan mı etkilendim, kızın sesinden mi... Daha Fazla

Güncellemeler:
tam bu düşüncelerden kurtuldum derken yine bu olay geldi başıma. kızın yüzüne de bakamıyorum!
sadece bu olsa yine iyi. bir de bazen kıza bakarım düşünüyorum acaba ondan hoşlanıyor muyum? acaba ona aşık mıyım? ve korkmaya başlıyorum. bazen vücudu güzel olur falan düşünüyorum acaba tahrik olmuş muyum gibisinden
arkadaşlar ben çok kötüyüm resmen ağlıyorum kadınlara ilgim var diye! ya gerçekten lezbiyen ya da biseksüelsem? ben yapamam! bununla yaşayamam! kendimi kirli ve pis hissediyorum! eğer ki öyleysem hayat biter benim için. ben heteroseksüellik dışında başka hiç bir cinsel eğilim istemiyorum! iğreniyorum kendimden! kendimden nefret ediyorum!

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşlarında dediği gibi sende bir sıkıntı yok. Sadece vesvese yapıyorsun.

Hoş bir gece, güzel bir şarkı... O kadar.

Soran beğendi
    • Arkadaşım, lütfen kendini üzme. Geçen günde bir üye senin soruna benzer bir problemini paylaşmıştı. Psikolog olan bir arkadaşım, bu tür durumların normal ve geçici olduğunu belirtmişti. Sıkıntı yok, rahat ol. :)

• Öncekileri Göster
    • Hayır canım, öyle değil. Mesela, kimisi küçükken hemcinsi tarafından tecavüze uğrarken kimisi hemcinslerini model almak yerine karşı cinsten bir kimseye benzemeye çalışması sebebiyle cinsel kimliğinde sapma yaşıyor.Senin takıntı yaptığın konu ile ilgili bir şeyi kastetmemiştim.

• aynen