Bakire olmadığınızı babanız duysa ne hissedersiniz?

Evet soru açık ks üyeleri. Diyelim ki isteğinizle biriyle beraber oldunuz daha sonra o kişi hayatınızdan çıktı. Siz başkalarıyla hayatınıza devam etme kararı aldınız. Ama babanız bu olayı duydu. Tepkiniz ne olurdu? İntihara kalkışırmıydınız?

0|0
122

En İyi Kız Görüşü

• hiç 1 şey yapmam babam duyduysa benden duymuştur zira babamla arkadaş gibiyiz.

0|2
    1|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• intihara kalkışmazdım ama tabiki ama şayet babam bu durumu kabullenip affetse ve beni evladı diye bağrına bassa bile hiçbirşey eskisi gibi de olmazdı. babamın yüzüne bakamaz, onunla eskisi gibi konuşamaz, köşe bucak saklanır ve göz teması kuramazdım. kötü yani... Allah ayağımızı kaydırmasın.

3|2
    0|1
  • bişey yapmam ayrıca babamda olsa kimseyi ilgilendirmez ben yaşadım beni ilgilendirir ki hem babam arkadaşım gibidir

0|1
    1|2
  • kacacak delik aradm ama inthar etmzdm bnde o dot yok cnku snc olarak babam krilmdk kemk birakmz eralde

1|2
    0|1
  • Hiç bir şe yapmam benim bekaretim kendimden başka kimseyi ilgilendirmez bu konularda taviz vermem

2|2
    3|9
  • ben intihar etmezdim ama cok kötü olurdum tabi babamin yüzüne bakamazdim.

2|1
    0|2
  • onu yaptıysam intihar da ederim heralde.

Ay ALLAH kınatmasın

0|1
    0|1
  • hayırdır arkadaşına kötülük etme niyetindemisin amacın ne

0|0
    0|2
    • Çevremde böyle bir olay oldu şüpheci bayan.

• üzücü tabi Allah hiç bir anne babaya öyle acı yaşatmasın

• Yorumsuz

0|0
    0|0
  • babam kesinlikle kızardı bana ettirdiği yeminlerden sonra...

0|0
    0|0
  • Kimseyi ilgilrndirmez bir şey hissetmem.Kendi kararlarımı alabilecek yaştayım.

0|0
    0|0
  • hislerim tek kelimeyle dehşet ve korku olur. intihar etmeyi düşünürüm babamın bana yapacağı çin işkencesinden sonra tabii

1|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 2

• yananızdan öpem mii ?sen ananın koydunda ben azgınlıktan ölem mi

0|0
    2|4
  • hoş olmaz tabi. ama bilmemesi gerek gece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...