Hamileyim ve bu yüzden cinsellik yaşayamıyorum, bilgisi olan var mı?

6 aylık hamileyim eşimle ben normalde 2 günde 1 cinsellik yaşayan insanlarız fakat hamilelik dolayısıyla hiçbirşey yaşayamıyoruz ikimizde bu durumdan şikayetçiyiz yapçak birşey yok tabi ama ben eşimi tatmin etmek istiyorum ikimizde korkuyoruz bilgisi olan var mı veya önerisi?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• kadın otur 3 ayın kaldı sık işte dişini sonra ne yaparsanız yaparsınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 0|0
    0|0
  • link

Buyrun size öneri =)

0|1
    0|0
  • oral sex yapabilirsiniz.. ya da handjob da olur.. bunlar ters diyosanız biyerde okumuştum hamileyken cinsel ilişki yaşamak bebeğe zarar vermiyormuş sadece rahat pozisyonlarda birlikte olmak şartıyla.. yinede bir doktora danışın

2|0
    0|0
  • Handjob la tatmin et

0|0
    0|0
  • son 1 veya 2 ay kala kesin ilişkinizi

0|0
    0|0
  • Doğumdan önceki son bir aya kadar serbest

0|0
    0|0
  • çok önemli bi durum, doktora danışmakdan bşka çarenz yok..

2|0
    0|0
  • oral ilişkiyle idare edin bu süreçte

1|1
    0|0
  • ellerinle yap veya oral dene.

0|1
    0|0
  • Hamılelık engel degılkı gayet guzel yasayabılırsınız. Son 1 aya kadar sorun yok yanı

1|0
    0|0
    • ne bileyim korkuyoruz iste bisi olcak diye.

• Yk be bısey olmaz nolcak yanı. Penısı 30 cm degılse sorun yok

• yeterki senin canın istesin son ay tehlikeli sadece

0|0
    0|0
  • gizli kullanıcı olmasaydın önerim olurdu ama boşver keyfine bak sen...

0|0
    0|0
  • aga en iyisi eşine bir hayat kadını kirala yapcak bişey yok :D

0|0
    4|1
  • onden olmazsa ardadan devam edin ama sakın ha on duvara zarar vermeyın yoksa iflas edersiniz devamı bende saklı

0|1
    0|0
  • Oral yap yada ters ilişkiye girin bir şekilde rahatlar eşin

0|0
    0|0
  • Doktora sordunuz mu ne diyor? ilişki yok derse yok. bize 9 ay yasaklamıştı.

2|0
    0|0
  • 69 yaparak idare edin yada arkadan ilişki yapın

0|0
    0|0
  • ee canim siz zaten yapacaginiz kadar yapmissinizzz... sevismeyle yetinin bir kac ay... ama enisteye de dikkat et bu surede olmadi manuel bosalt onu.. depo full kalmasin fazla

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ne alakasi var hamile olmakla? daha dikkatli sekildede sevismek mümkün..sana hizli penetrasyon yaparak hardcore a gecmeye gerek yok degilmi? hamileyken en uygun pozisyon doggy oluyor ,yada yan yatarak,üstünede oturabilirsin mesela, anal yaparsan ,anal tavsiye ederim, diger türlü kesinlikle hayir diyorsan blowjob,deepthroat,titjob,footjob..erkegi tatmin etmenin yollari tükenmez

0|2
    0|0
  • ne alaka hamilesin diye seks yapmıyor musunuz ? üstelik 6 aydır? tamamen bilgisizlikten kaynaklı bir durum geçen 6 aya yazık

0|1
    0|0
    • 6 aydir demedim 6 aylik hamileyim dedim baslarda tabiki yapiyordum fakat iste dikkat etmeye karar verdik bundan sonra ne yapabilirim diye sordum.

• son 2 haftaya kadar devam edebilirsin mesela

• tesekkurler.

• hamilelikde sorun olmuyor hatta cinsel yasamin olmasida dahada iyi cünkü dogum yaparken daha kolay oluyor internetten biraz arastirabilirmisin veya doktora gidebilirsin

0|1
    0|0
  • doktor aksini belirtmediği sürece son 1 aya kadar sıkıntı yok. link al bunları yap :)

0|1
    0|0
  • ilk aylarda tehlikeli oluyor diye biliyorum sonrasında olabilir diye duymuştum.Doktora sormakta yarar var çocuk için riskli olabilir.

1|1
    0|0
  • Handjobı, footjobı, yüzeyseli osu busu. Bir sürü yöntem var yahu.

0|1
    0|1
  • Benim erkek arkadaşım doktordu. Demişti ki ve de benim de araştırmalarımla '' hamileliğin ilk zamanlarında ve son zamanları hariç istedğin zaman yapabılırsın'' ama o zamanlar hangı hafta ve aylara kadar gecerlı onu ogrenmen lazım.

0|0
    0|0
  • Bende hamileyim 1 aylık ama daha yeni olduğu için ben ilişkiye girebiliyorum. Son 3 ay ilişkiye girilmesi tehlikeymiş doktorum öyle demişti sende son 3 aydasın bi doktora danış.

0|0
    0|0
  • Hamilelikte herhangi bir tehlike yoksa ''hard olmamakla'' birlikte ilişkiye girebilirsiniz... Eğer ki korkuyorsan oral yollarla tatmin edin birbirinizi..

0|0
    0|0
  • iyide bebeği zarar etmicek sarsıntıda ilişkiye girilebilir hamilelikte yeni doğum yaptım bende ve cinsellik sorun değil ki evlilikte tabiki hamile olmadan önceki gibi zevk vrmese de tatmin edici oluyo birazcık..

1|0
    0|0
Yükleniyor...