Sürtünme yoluyla ilişkide dikkat edilmesi gerekenler neler?

Arkadaşlar, malum bakire olanlar, özellikle genç kesim tarafından, en çok yapılan ilişki türü sürtünme. Yapan arkadaşlarımız buraya gelip yok şöyle mi hamile kaldım, böyle mi diye soruyorlar.
Benim ise sormak istediğim, sürtünme yoluyla olan ilişkide olumsuz koşulları yaşamamak için nelere dikkat edilmeli? Giysi mi önler ya da başka bir şey mi?
Açıkçası tavsiyelerinizi bekliyorum, şu korkuyu yaşamamak için.
Cinsellik nereden çıktı diyenlere hoş bir video :)
https://www.youtube.com/watch?v=1IhqBBuQH-I

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bilinmesi gereken zevk suyu dediğimiz şeffaf sıvıda da sperm bulunduğudur. Zevk suyundan hiiiç bir şey olmaz yalanına kanmayın, kıyafet ile sürtünme yolu ile ilişkiye girmek zevk alma derecesini düşürecektir, ama korunmayı arttırır. Kızlar için külot olması tam koruma demek yersiz ve risklidir, sevgiliniz külotun üstüne boşalmak isterse bunu engelleyin. Sıvı aşağıya geçerek sizin için koşullar uygunsa size süzme spermden bir çocuk verebilir.

En iyi korunma yöntemi hiç yapmamak olsa da illa yapacağız elbiseye karşıyız diyorsanız oral ilişki spermler üzerinde negatif etki yaratacaktır, vajinal bölgedeki yoğun tükürük sperm hareketliliğine balta vuracaktır ama tabii ki yüzde yüz koruma değildir. Yine de tükürük o bölgenin doğal yapısını bozacak ve bir nebze olsun hamileliğe karşı duracaktır.

Kalça arası sürtünmelerde yine makat üstüne veya altına boşalmamaya dikkat etmek gerekir.

Penis başının kızlık zarına kadar içeri sokulduğu ilişkilerde risk biraz daha artar o yüzden kondom kullanmak faide sağlayacaktır :D

Boşalmadan sonra sperm bulaşma ihtimaline karşı kızlar ve erkekler ellerini vajinaya dokundurmamaya dikkat etmeliler. Her tür ilişkiden sonra bacaklar havada duracak şekşlde bükülmemeli, uzun süre yatakta vb. kalınmamalı ilk temizlik işlemi ıslak mendil ile yapılıp hemen o bölgeler yıkanmalıdır. Vajen bölgesi için özel dezenfekte sıvıları var bunlar da faydalı olacaktır. Göbek vb. bölgeye boşalındıysa o bölge direk aşağı doğru yıkanmamlı önce ıslak mendil ile silinip kurulanmalı sonra duş alınmalı,

Spermlere dikkat edilmeli, uzun ön sevişmenin ardından direk vajinaya sürtünme yapılmamalı çünkü hem kadın çok ıslanmış hemde erkek bol miktarda zevk suyu bırakmış olacaktır.

Temizlenirken silme işlemi klitoristen vajina deliğine doğru değil, tam tersi şeklinde yapılmalıdır.

2|1
    0|1
    • çok teşekkür ediyorum yazınız için, sağ olun, oldukça bilgilendirici.

• Öyle tabi :)

• Valla adam doktor gibi yazmış +1

Erkekler Ne Diyor 12

• 1. Eğer düzenli adet görüyorsanız,2 adetin ortasındaki 4-5 günde bu işi yapmayacaksınız kesinlikle diğer günlerde ilişkide spermler vajinaya ulaşsa bile rahimde yumurta olmadığından hamile kalmazsınız.2.Adetiniz düzensizse eğer, sürtünme sonunda spermlerin vajinaya ulaşma riski vardır. Böyle bir durumda ertesi gün hapı alması gerekir bayanın.

1|0
    0|0
    • teşekkürler efendim :))

• Ben teşekkür ederim. Umarım önerilerim yararlı olmuştur.:)

• Güzelim sürtünme yoluyla orgazm yaşamakla hamile kalınması çok düşük bir ihtimal. Ama özellikle penis başının vajinanın dış dudaklarını aralayıp klitoris bölgesine sürtünmesi kadını aşırı tahrik eder. Eğer normalden fazla bir sulanma da oluyorsa erkeğin buraya yakın boşalması halinde vajina sıvısı aracılığıyla spermler rahime ulaşabiliyor. Bu nedenle sürtünme neyse de oraya kesinlikle boşalmaması gerekiyor. Ben sürtünmekten ziyade oral sex yapmanızı tavsiye derim. Hem zevk alırsınız hem bu korkuyu yaşamazsınız.

0|0
    0|0
    • burdaki amacım yapmak isteyenlere bir nevi önlem sunmaktı. yazınız için teşekkür ederim. ancak zevk suyunun da hamile bırakma riskini unutmamak gerek.

• Umarım faydalı olur kızlarımıza :)

• ben de umuyorum buradaki bilgili arkadaşlarımız sayesinde olacak.

• sürtünme yoluyla ilişki hiç yaşamadım, ama yaşayanlar bir gün alev alacaklar erkeğin çükü kızında kukusu yanacak o olacak :)

0|0
    0|0
    • anladım. sağolun yorumun için.

• sürtünmedem sürttürmen gerek...sürttüren sürtene sürttürene kadar yardımcı olması gerek ki... sürtünmeyin bence !:Pp

0|0
    0|1
    • keşke başlığı ve yazıyı okuyup ona göre cevap verseydiniz.

• bir şey diyemiyorum. ben kendim yapıyorum demiyorum sadece bunu yapan kişilere önlem konusunda bilgiler sunmak istedik. gelip buraya ben hamile miyim diye başlık açıyorlar, düşünün kıyafet üzerinden bile hamile olduğunu sanan arkadaşlarımız var. bunun içindi ama siz anlamak istediğiniz gibi anladınız.

• ben anlıycamı anladım teşekkür ederim ...

• herkes senin gibi düşünceli olsa. kamu yararına bir sürü dernek var ne halt ediyorlar belli değil...

0|0
    0|0
    • her seferinde bu yolu yapıp hamile miyim diye geliyor, iç çamaşırı, pedi ve pantolonu ya da şortu olduğu halde hamile kaldıklarını düşünüyorlar

• araştırıyorum, bu konularda cahil olmak istemem.

• iyi yapıyorsun. ben de bildiklerimi paylaşmayı severim.

• Sigortaları indirin, yangın çıkabilir

cut.

0|0
    0|1
  • kızlık gıtmasin diyosan sakın çamaşırı cıkartma cup diye kayar içine

1|0
    0|0
  • fazla zorlamayın ateş çıkabilir yanarsınızı vallaa

0|0
    0|0
  • Mutlaka üzerinde iç çamaşırı olmalı açık olursa nefsine hakim olamayabilir en azından içerde bulabilir kendini bir anda.

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• kendim için değil canım yapmak isteyen arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken hususlar

• Anlaşılmıştır.;Yapmak isteyenlere faydamız olur :)

• Neye dikkat edeceksin ki ?

0|0
    0|0
  • naylon ağılıklı bir çamalır giy pamuklu olmasın...

erkek arkdasın sadece sürtünsün içne baskı yapmasın..

gelince hemem çekilisin üstüne boşalmasın

0|0
    0|0
    • teşekkürler :))

• iç çamaşını sakın çıkarma senin ıslanman fazla olur kayganşık olur hiç fark etmeden içine girer...

eğer üstüne boşalırsa ertesi gün hapı 72 sata içinde kullan

• sağ olun :)

• Az da olsa erkek zevk suyunda sperm vadır %5 civarında dikkat etemk gerekebilir ayrıca ortalama hamile kalam olaslığı %2 falan dır bence

0|0
    0|0
    • bunun için önlem nedir acep

• önlem konusunda bişi dıyemem ama kıyafetle iken sonrun olmaz diyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç ilişkiye girmemek %100 korur. illa sürtüncem diyorsan içine boşalmadıktan nereye boşalırsa boşalsın.

0|0
    0|0
    • zevk suyu ne olacak peki

• var olması ayrı. gebe kalındı ise zevk suyu değildir boşalmadır onu diyorum

• yok sanmıyorum.

• vaginaan dudaklıysa arasına sürtmesi bile yetiyor , boşlamaya dikakt tbi :)

0|0
    0|0
  • iç çamaşırın olursa üstünde ve erkek arkadaşın peçeteye boşalırsa kafanda soru işareti kalmaz zaten normal ilişkide hamile kalma olasılığı %100 değilken sürtünme yoluyla hiç yok denilecek kadar azdır ama eşşeğini sağlam kazığa bağlamak istiyorsan dediklerimi yaparsan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • sürtünme yoluyla ılıskı nasıl oluyor ?

0|0
    0|0
    • penis vajinaya girmiyor ama vajinanın üzerine sürtünüyor. boşalmıyor erkek, ama kızlar zevk suyundan hamile kalır mıyım diye şüphe duyuyorlar, öyle bir olay olduğu için.

• çok zevkli olur böyle şeyler...

Yükleniyor...