Arkadaşlar sizde böyle insanlardan sıkılmadınızmı?

etrafımda öyle iğrenç öyle terbiyesiz insanlar varki. bir kız ayak bileği görseler boşalacaklar her gördükleri kıza laf atarlar saçma sapan sapık sapık konuşurlar afedersiniz ben okadar karı s*ktim ben bukadar s*ktim ben 40 ben 50 diye berbirlerine hava atarlar ama sorsan bakire kız isterler. sorsan kardeşlerine bişey giydirmezler. okadar namuslular. ben gerçekten böyle insanlarla yaşamaktan aynı havayı solumaktan hergün görmekten bıktım şurama kadar geldi lanet olsun artık gerçekten lanet olsun. biz nezaman bukadar bozulduk? biz nasıl müslüman bir ülkeyiz? nerde bizim osmanlı kültürümüz nerde bizim onurumuz terbiyemiz. benim ülkem böyle olmamalıydı. Allah'ıma hergün dua ediyorum böyle insanların yok olması için. sizin böyle şikayetleriniz varmı? bu gidişat nedir?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• iş yerinde manyağın biri aynı senin dediğin gibi iğrenç iğrenç konuşuyordu. bir süre sonra beni de konuya dahil etmek istedi. onu öyle bir bozdum ki. hani bir kelime etseydi olay çıkardı orda. o derece. hiç haz etmiyorum bu tür iğren. muhabbetlerden. yok 2 posta atmış yok 10 defa yapmış yok güzeldi yok değildi. ben daha iyi s.kerim gibisinden laflar. dediğin gibi bunların soyunun tükenmesini bende istiyorum. Gözünü sevdiğim islam ahlakı. heheyyyy!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arada kaynayan bu anlayışta olmayan erkeklerinde işi zor oluyor doğal olarak :) Çünkü bu şekilde düşünmeyince genelde dışlanma durumu olabiliyor :))) Ama genelde yöneldikleri insanlar bu tür insanlar oldugu için maalesef bu insanların değişimi zor oluyor :)

Sen kendinden taviz verme yeter, seni keşfedecek sağlam kültüre sahip insanlar karşına çıkacaktır muhakkak...

cut.

0|0
    0|0
  • ne yazık ki kişiliksiz karaktersiz sünepeler. Üstelik çoğu da sex hakkında bol bol yalan söylerler. Ne yazık ki tesisat çalışmayınca çeneye vuran tiplerdir bu şekilde hava atanlar. Olay aslında osmanlı adabı da değil tamamen aile eğitimi terbiyesi. Ve gidişat hiç iyiy değil hiç ama merak ediyorum senin nasıl bir çevren var ki etrafın bu şekilde diye de düşünüyor insan?

0|0
    0|0
  • neresi orası öyle

0|0
    0|0
  • Heryerde var merk etme

0|0
    0|0
  • senin etrafın bozulmuş, benim etrafımda yok öyleleri:D

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın. öyle olmayan çok erkek de var.

0|0
    0|0
  • öyle insanlar yok etrafımda nedense benim etrafımdakiler bakmıyo bakan görmedim

0|0
    0|0
  • hadi yandaşlar bunu da açıklayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...