Penis Boyu ve Boşalma Süresi

Herkese selamlar. Öncelikle nerde gezsem bizim Türk insanımızın yorumlarını görüyorum penis boyu hakkında. İşte milletin yorumlarına göre ortalama 24 cm. Benim penisimin uzunluğu 17 cm, çevresi(genişlği değil çevresi) ise 14 cm falan oluyor. Şimdi bu kısa mı? Ben kimseyi tatmin edemiyor muyum? Veya kızlar sizce yeterli midir? Diğer soruma gelecek olursak ilişki değil de masturbasyon ve p*rno izlerken erken boşaldığımı düşünüyorum. p*rnosuz masturbasyon yaparken 5 dk falan ancak p*rno olursa 1 dk bile sürmediği oluyor. Sizce bu normal mi bende mi erken boşalma var? Teşekkür ederim şimdiden.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim benımkının boyuda 19 cm genişligini ölçmedim ama elime alınca kavrıyamıyorum.. bende öyle bir sorun yok sahsen hatta bendede sanırım geç boşalma var hani p*rno izlerken 20 dkyı buluyo.. bide benı düsün yani elim yoruluyo bir süre sonra işkenceye dönuyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyu super bnce ideal:-):-)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bay bilmişlik yapmıyayım ama coğu deneyimlerime dayanarak söyleyeyım arakdaşım penisin dimdik ve sert durmasına baakr kızlar genelde uzunluğu pek önemli deyil benımkısı 16 cm öyle işkembeden atan 24 cm diyenlerden deyilim neyse penisde önemli olan dimdık durması ve sert olması analdınmı boşalma süresine gelince gerçek bir ilişki yaşamadan erken boşalmaya p*rnmo izleyerek ya da mast yaparak karar veremessin unutma bunuda

0|0
    0|0
  • boya bakma sen çoğu sallıyor. boşalmayıda ilişkiye girmeden anlayamazsın mast il e

0|0
    0|0
  • 18 cm cinsel ilişkide sevişmeden sonra içerde çalışırken 15-20 dk

0|0
    0|0
  • 1 saatta olur ama 5dk yaparsan erken boşalmaya neden olur.20 ile 50 dk uzattığımda olmuştur.

0|0
    0|0
    • Her durumda mast.dan kaçınmak gerekir o kesin.

Yükleniyor...