Bakireyim ama vajinamın içine parmağım giriyor. Başka bir deliğim var da ben mi bilmiyorum?

Mastürbasyon yaparken kızlık zarımı mı kaybettim acaba, bi keresinde hafiften kanamıştı. Neden parmağım içine girebiliyor? Yoksa başka bi delik varda ben mi bilmiyorum?

Güncellemeler:
kızlığımı bi parmağa vereceğimi hiç düşünmemiştim... :S

1|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hymen denilen zımbırtı vücutta bir işlevi olmayan tek şeydir, o yüzden zımbırtı diyorum.

Ve

Bu zımbırtı tenis raketi gibi boşluklu ve esnektir.

Kafana takılacak bir konu olduğunu düşünmüyorum lakin illa hymen de hymen diyorsan bir doktora görün.

En ama en en en kötü ihtimalle diktirirsin.

2|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tüm parmak giriyorsa sevgili kardeşim.

ya bekaret ül mafiş..

ve yahut.. esnek dediğimiz zar mevcuttur.

ayna allıyoruz. inceliyoruz.

tabi evveliyatında "hymen types" şekline goo gıl amacaya vidyo aratıyoruz.

---

onu bunu bilmem ben başka bişi sölim sana. kadınların çok azı mastürbasyon yaparken içeriye bir şey sokar..

genelde kilitorisciği uyarmakla yetinirler.

sen parmağı sonuna kadar..senin tabirinle "dep derin" yere sokuyorsan.

ve bu çekilde zevk alıyorsan..

ayırca şanlsıın denebilir.

yine de en iyisini dohtur bilir.

git diyecem de

gitmen kiii

2|0
    0|0
    • Ben sert olarak okşuyordum epey bastırmıştım sonra wc gittim bi baktım bi damlacık az bi kan acaba tırnağım takıldı da eti mi parçalandı bilmiyorum :S

Evet dep derin sonsuz bi boşluk gibi. :))

• O zaman ne demeye sondaj yaptın :)

• kan görünce zarı deldim galiba dedim kontrol edeyim dedim allah kahretsin elimde patladı :))

• Yerinde olsam evdeki elektrik prizlerini bantla kapatırdım..:))) Allah muhafaza bak boyle her gördüğün yere parmak sokulmaz.. :)

3|0
    0|0
  • Kan geldiyse şüpheyle bakmalısın. Regl dönemi haricinde gelen az miktarda kan zarın yırtılmasına işarettir. Kimi kızlar kendilerini tatmin ederlerken zarlarını yırtabiliyorlar yanlışlıkla. Bir jinekoloğa görünsen iyi edersin.

0|0
    0|0
    • ama dışardan bakıldığında zar gibi bişey görünüyo

• Bu kurt beynini yiyip bitirecek, bir an önce gi bence zor mor deme :)))

• evet haklısın

• o güzel kızlıga veda partisi düzenle bence ama kesin emin olmak içinde doktora başvur

2|0
    0|0
  • kan geldiyse bence kızlık flan kalmamıştır,

1|0
    0|0
    • of ama çok fazla gelmedi bi damla :(

• ya ne sandın

• ben yarım kilo kan sanıyodum demek bi damla ha

• seninkisi esnek sakın saçma bihareket edipde başkasını altında yatayım deme dediğine göre ersnek senin kızlık zarın

0|0
    0|0
    • ne diyosun arkadaşım parmak mağduruyuz diye onun bunun altına yatacak halimiz yok!

• zaten kontrol etmek amacıyla soktum içine

• parmak hoşuna gider zaten kızlıkta gitmiştir koy ver gitsin dersin ondan diye söledim iyilikte yaramıyo napıyosan yap

• Ya da çok fazla delikli ve yapısı kızlık zarları içerisinde en esnek yapıya sahip olan bir zara sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
    • evet umarım öyledir

• Tavsiyem rahat olman gittiysede zaten geri döndürmen mümkün değil yaşamayı öğrenmelisin.

• haklısın.

• genelde kızlık zarının ortasında bir delik daha bulunur. belki sendeki biraz geniş. şüphelerinden kurtulmak istiyorsan bir jinekoloğa görün. özel muayenehanesine git ve bize yazdığın gibi ona anlat.

0|0
    0|0
  • en kolayı git bi doktora baktır

0|0
    0|0
  • hmm orta parmak+ komple alıyosun+kan= elveda bekaret

1|0
    0|0
    • off belkide gitmemiştir ya :(

• olabilir bazı zarlar daha içerde olabiliyor kontrol ettirmekte fayda var

• Ha parmak girmiş ha penis girmiş ne fark eder.

1|0
    0|0
  • ya hödüğün birine verseydin?

1|0
    0|0
    • hayatımın erkeğine vermek isterdim. :(

• neden hala parmağını sokuyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • daha sokmuyorum

• ahaha :) ben de aynısı diyecektim hoşuna gitmiştir. Farkında olmadna tabi :D Yalnız millet nasıl kızmış ne kurcalıyorsun onu der gibi .Çok güldüm ya.

• :)) ilk başta içine sokmadım zaten

• zar zaten 2 santim içeride oluyormuş elinin ne kadar içeriye girdiğine bağlı

0|0
    0|0
    • parmağımın hepsi giriyor içerisi dep derin bi yer

• bu çok adice

• o zaman ne istiyorsun olan olmuş ya bu şekilde kendini kabul ettir ya kandırırsın yada tedavi olursun secim senin

saygılarımla

• Bence sende kimsede olmayan bi delik var=)

0|0
    0|0
  • aynen kızlığın gitmiş elden bence parmak içine kople giriyorsa

0|0
    0|0
  • şimdi öncelikler parmağını ne kadar içeri soktuğuna bağlı. normal bir penis boyu kadr mı soktun yoksa sadece parmağının bir kısmını mı soktun onu bilmen lazım. tabi bir diğer konu da vajinanın yapısı yani sahip olduğun zar esnek miydi yoksa normal miydi. eğer esnekse çok şanslısın.çünkü esnek yapıdaki zar penisle bile zor yırtılıyor parmakla yırtılması daha da zor.. umarım yardımcı olabilmişimdir..

0|0
    0|0
    • evet teşekkür ederim ne tür bi zar bilmiyorum ama parmağımın tümü içine girebiliyor.

• haklısın teşekkürler.:)

• önemli değil :)

• kızlık zarı parmağının içeri girmesini engellemez ki, parmağının ne kadarı girdi içeri?

0|0
    0|0
    • komple hepsi girdi

• ciddi misin ne halt yicem şimdi ben ama dışardan bakıldığında zar gibi bişey görünüyo acaba başka bi deliğe mi soktum parmağımı

• başka bi delik falan yok orda emin olabilirsin :D

Kızlar Ne Diyor 14

• bak kizim vajina budur link ...

senin vajina deligin oldugu icin tabikide o delige bir yere kadar birseyler sokmak mümkün..3-5cm derinlikte kizlik zari bulunuyor ve bu elastik bir deri parcasidir..onu deldiginde kan akar ve igne batmis gibi bir hafif aci hissedebilirsin, sonra vajinada cis deligi var,onu cisini yaparken kullanirsin,diger delik anüs oluyor onuda tuvalete gidince büyük isini yaparken calistiriyorsun genelde,konu bukadar

1|1
    0|0
  • oraya niye gidip parmak soktun arı kovanına çomak sokmak gibi bişey bu büyük ihtimal sen zarını zedeledin az daha kurcalarsan bozulur bacım dürtme daha fazlaa

0|0
    0|1
    • yok dürtmem ama ben zaten kontrol etmek amacıyla parmağımı sokmustum annemede anlattım annemde çok kızdı oraya parmak sokulur mu hiç dedi

• Yeryüzündeki bütün anneler aynı sanırım. :))

• :d sanırım

• parmağını soktuğunda zarın bozulacağını bilmeyecek kadar cahilsen boşver bunuda dert etme

0|0
    0|0
    • uff bi öbür yorumları oku ya

• Kızlık zarının ortasında adet kanının gidip gelmesini sağlayacak bir delik zaten bulunur.Ancak bu delik ufak bir deliktir.Zarın esnekte olabilir bu durumda parmağını soktuğunda zarın kenara çekiliyordur.Ama kan geldi demişsin bi doktora görün istersen.

0|0
    0|0
    • aslında bunu adet olmadan bi gün önce yapmıştım hatırladığım kadarıyla dediğin gibi nedeni bu olabilir

• parmagını soktugunda kızlık zarının bozulacagını bılmemen garip geldi bana.

1|0
    0|0
    • off keyfi sorduğumu sanacaklar ya zaten mastürbasyon yaparken parmağımı sokmadım sadece sert olarak okşadım bastırırken sonra tuvalete gittim baktım ki parmağımın hepsini içeri alıyor.

• sert olarak oksadıktan sonra tuvalete gıdıp parmagının hepsını sokmanda garipte neyse. doktora gıt ancak oyle ogrenırsın,esnek olabılır zarın. olmadi diktir sonucta yanlışlıkla olmus

• zaten ben garip biriyim wc e gittiğimde bi damla kan geldi sonra bende şüphelendim kızlık mı gitti lan yoksa dedim parmağı biraz soktum ( kontrol etmek amacıyla ne büyük bi salaklık biliyorum. ) olan oldu yani off çok uzattım.

• Fazla kurcalama ve parmak sokma gibi birşeye neden ihtiyaç duydun ki klitoris yetmedi mi :)

0|0
    0|0
  • Çok kurcalama. Hafif zedelenmişse zorlarsan tamamen bozulur.

0|0
    0|0
  • Doktora gittin mi?

0|0
    0|0
  • Merhaba , doktora gittiniz mi sonuç ne dedi size ?

0|0
    0|0
    • gitmedim malesef alt cevaptaki gizli kullanıcı mısınız?

• Yook değilim. Ciddi bir ilişkimiz var. Aileler biliyor Allah nasip ederse 1sene içinde söz yapmayı düşünüyoruz. Ama evliliğe 3sene var. Ondan biraz içim rahat değil. Ayrılma konusu değilde , devamını isterse istemeden gebelik olursa , bşiler basitleşirse vs diye biraz düşünce var

• Bu toplumda tehlikeli işler bunlar.. Umarım hayırlısı olur.

• ee gittin mi doktora nolmuş:D

0|0
    0|0
  • Gerçekten bu kadar saf düşünceli misin onu merak ettim! Ben kanmıyorum böyle şeylere..

0|0
    0|0
    • kanmazsan kanma çokta fifi alla alla

• garıp ama bozulurken epey bı zorluyorlar sen rahat sokmussun

0|0
    0|0
  • gülüyorum ama k. bakma gerçekten yerlere yatıcam :) :) :) ne yapmışsın sen kardeşim ya bekaretini kaybetmişsin hiç sokulur mu oraya parmak .. istersen yine de muayene ol ama farklı bir şehire git muayene olmak için yakın bir ilçe olabilir

0|0
    0|0
    • evet traji komik ben bile gülüyorum halime :)) burası küçük yer zor hemen duyulur zor ya

• bu yüzden dedim başka bir yere git diye .. eğer ilçedeysen merkeze git yada başka bir ilçeye ama mutlaka git muayene ol

• bakıcaz bakalım :S

• Kanama olduysa bilmiyorum ama kızlık zarı yapısından oluyor bendede var bu şüphe ama ilk adet olduğumda sokmuştum ve kızlık zarı nerede bilmiyordum hiç acıda hisstmedim yapısıyla ilgili bazıları bozulmuyor...

1|0
    0|0
    • benim ki biraz tahriş olmuştu ya. :(

• Geçmiş olsun

• sağol

Yükleniyor...