Gaylerin davranışları neden böylee??

Zamanımızda cinsel tercihi farklı olan çok insan var saygı duyarım kimseyi yargılamam ama gaylerin yüzde 90nı neden pavyon kadınları gibi davranıyor? gay demek illa kadınların kötü olanları gibi olmak mı demek?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• senin dediğin ayrı gay ayrı canım. cinsel kimlik çatışması yaşamayıp kendi cinsine ilgi duyanlar var. senin dediklerin ameliyatla kadın olabilir gayet de.

1|1
    1|0
    • işte ben onlardan Türkiyede hiç görmedim mesela çok ünlü metalci ama gay adamlar var duyduğumda şok olmuştum mesela adamda kadınlıktan eser yok benim gördüklerimde hep abartı davranışlar var

• Afferim +1 de benden. Transeksüel ve gay ayrımını yapabilmel lazım.

• dean'in ismi buse bayansı erkektir lezbiyendir mesela.

Erkekler Ne Diyor 7

• erkeksi gaylere hakaret ediyorsun 90 derken

1|0
    1|0
    • yoo hakaret etmiyorum gördüğümü söylüyorum üniversitede okuyanlar böyleyse gerisini düşünemiyorum

• sert erkeksi gay çok

• Şimdi bak şöyle birşey var , bazıları hasta olduğu için cinsiyeti değişiyor , bazısı psikolojik sorunlardan (ve ameliyatla) dolayı oluyor bu tür kişiler genelde işin anormal zevkine bakıyorlar.

Sanki heterolar çok normal davranıyor ya hepisi birbirinden masum temiz tutup eşcinselleri mi buldun laf atacak ?

0|0
    0|0
    • ya adam akıllı oku ya da cevap verme tartışma yaratmıyorum herkesin yaşamı kendine tercihi kendine aklıma bir soru takıldı sordum bir dahakine senin cinsinede bulaşırım meraklanma

• Tamam fazla tepki verdim ama üsluba dikkat etmen gerekiyor.

• Sorduğun sorudan bir anlam çıkaramıyorum. Ne yazsam ne desem. Çünkü bu konularla ilgili cevap vermekten sıkıldım artık. İnsanların yaşamı birbirini neden bu kadar ilgilendiriyor. Dini dili cinsiyeti rengi cartı curtu bunları sınıflandırmaktan yüzde vermekten vazgeçin. Bu ülkede birazcık ilerleme yapsın artık...

0|0
    0|0
    • işte sorulardan bu denli korkarak yaşarsan gıdım ilerleyemezsin ki sende ilerleyememişsin belli.. ilerlememin nerde olduğunun ceteresini tutmak sana düşmez insanlar merak ederek öğrenir üç maymunu oynayarak değil

• Sana bir sır veriğim mi. Bu konuları merak etme. Bu konuları tartışma gerekirse öğrenme. Şahsen ben öyle olmasını isterdim. Her neyse iyi akşamlar..

• ben meraklı bir insanım öğrenirim araştırırım..iyi akşamlar

• erkeklere yakışmadıgı için öyle gözukuyo okadar:)

1|0
    1|0
  • Bunu film ve dizilerde mi gördün gerçek hayatta mı ona göre cevap vericem

0|0
    0|0
    • bizim okulda bolca var minibüste karşılaştıklarımı unutamıyorum zaten :D bir tanesi benim arkadaşımın kankisi benden daha kadın daha olmuş yani bn onun kadar işve yapamam :D

• Eşcinseller özgüvenleri çok yüksek kişilerdir genelde. Kadın olduğunu ortaya koymak için kendine bir model seçmiş onun gibi davranıyor: Yani içten içe ben kadınım bunu böyle bilin demek istiyor

• onlara feminen deniyor, istemsiz bokunu çıkarıyorlar.

0|0
    0|0
  • o senin dediklerin travesti olmasın gömme şimdi hepsini :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden seni alakadar etti ki gay tanıdığın mı var ?

0|0
    0|0
    • evet çok var gidip onların yüzüne soramıyosun haliyle herkesin kendi tercihi çünkü

• %90?

0|0
    1|0
  • adam kadin gibi davraniyor ve normal his erkek kadina asik oldugu icin bunun farkinda olmuyor bu tam bir hastalik dogrusu bu ve lesbi olan sacmalik tam tersi erkek gibi davranir ALLAH KURTARSIN

0|0
    0|0
  • kadınların kötü olanları demek ne demek? seks işçisi olmak zorunda olan kadınlar kötü mü oluyor?

0|0
    0|0
    • çok mu iyi oluyor? nedir bu rahatlık? işçi olacak bir çok kurum var kötü yola düştüm kader utansın diyenler işin kolayına kaçanlar

• işin kolayına kaçtıkları için fahişelik yaptıklarını sanmıyorum. nitekim kolay bir iş olmasa gerek

• yüzdeyemi döktün işi ://////////////

0|0
    0|0
    • istatistik yapmadık heralde lafın gelişi bilimsel çalışma yapmıyorum

• tespiti kes.

0|0
    1|0
    • al bir tane daha puan için cevap verme git yan bahçede oyna hadi

• ergen.

• nzckxbnşkzçbv

• Gayların erkeksi olanlarıda var.

0|0