Eger boyle bir seyy duyarsanizz ne yapardiniz

Uzun bir iliskiniz var ve kiz arkafasinizi cok seviyorsunuz. Onu ailenizle arkadaslarinizla tanistirdiniz ve neredeyse uc yil olmus cikali bu kiz icin eski sevgilinizide birakmissiniz . Fakat is ciddiye binmeye yakin kizin bakire olmadigi ortaya cikiyor ( bir sekilde sonradan ogrendiniz). Duydugunuzda ne hissedersiniz . Nasil davranirdiniz? NE Kadar sure sonra yeni bir iliskiye baskardiniz?

Not : bu sorudaki kiz ben degilim ona gore yazin s:

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• KIZIN TEK HATASI DÜRÜST OLMAMASI LAKİN BUNUNDA SEBEBİ MUTLAKA VARDIR NEDEN DÜRÜST OLMADIĞI SIRF EYLENMELİKMİ TAKILDIĞINDAN YOKSAN BASKICI TOPLUMUN YARATTIĞI BASKIDANMI ÇÜNKÜ NAMUSUN ZARLA OLDUĞUNU ZANNEDEN BİR TOPLUMUZ EĞER KIZ BAKİRE İSE TAM ABİ TEMİZ AL DÜŞÜNCESİ ABİ KIZ BOZULMUŞ OHO NAMUSSUZ SALLA GİTSİN BUNDAN KARI OLMAZ YANLIŞ ÖNCELİKLE HER İNSAN HATA YAPAR VE HATANIN FATURASINI KİMSENİN AĞIR KESME HAKKI YOKTUR ALLAHIM BİLE NE DEMİŞ ''EY ADEMOĞLU GÜNAHIN SEMALARADA DAYANSA GEL AMA KULUMUN BORCUYLA ASLA'' RABBİM BİLE AFFEDERKEN HEY SEN İNSANOĞLU KENDİNİ NE SANIRSIN OYSA NAMUSU KİRLENENİ DEĞİL KİRLETENİ SORGULAMAK LAZIMDIR OZAMAN ANCAK OLAYIN ARKA YÜZÜNÜ GÖRMÜŞ OLURUZ

ÜLKEMİZDE BEKARETİ SAĞLAM OLMASINA KARŞIN YEMEDİĞİ HALT KALMAYAN KIZ YOKMU VAR BU DURUMDA BAKİRE AL NASIL ALACAKSIN YARIN BİR YERDE KARŞINA ÇIKARSA NE OLACAK BU OLAYLAR YA YADA BAKİRE DEĞİL BİR HATA YAPMIŞ ALDANMIŞ KANDIRILMIŞ VS VE BEKARETİNİ KAYBETMİŞ NE YANİ ÖLSÜNMÜ İŞTE BU GİBİ DURUMLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA OLAYI DETAYLARI İLE İNCELEMEK ARAŞTIRMAK GEREK TAKİKATIN SONUCUNDA KIZ İLE YOLLARI AYIRSIN YADA DEVAM EDERSİN ÇÜNKÜ KIZ YUKARDAKİ ANLATTIĞIMIN TERSİDE OLABİLECEĞİNDEN BUNLARA KESİN YORUM YAPMAK OLMAZ OLAYI İÇİNDEN YAŞAMAK VE GÖRMEK LAZIM DİYORUM BEN...

0|0
    0|0
    • Ama uc yilda bir insan kandirilmaz ki arkadasim . Kiz bence once kendini sevmis . Sen niye acik olmadin .zamanla durumu ima edip karsindakinin tepkisinj olceydi bune o kadar yil cik adami kendine bagla sonra duyulsun . Unutma bayanlar in cogu erkegi saf yerine koyar . O yuzden burda suclu kiz. İnsanoglu basina biseyler gekebilir kimseyi kinamamak lazim ama durustlukte onemlii

• TABİKİDE AMA ŞİMDİ OLAYIN ÖZÜNÜ BİLMEDİĞİMİNDEN GENEL YAZDIM BU ÇOCUKLA İLİŞKİSİNİN BOYUTUDA ÖNEMLİ ARTI ÇOCUĞUN YAKLAŞIMIDA HANİ OLAYIN ANA ŞAHİDİ OLSAM YAŞADIKLARINI 3 YIL İÇİNDE NELER YAŞANDIĞINI NELER KONUŞULDUĞUNUN SIR OLDUĞUNDAN TARAFLARI SUÇLAMAM YANLIŞ OLUR

Erkekler Ne Diyor 7

• Kişiden kişiye göre değişir net bir cevap veren olacağını sanmıyorum şokluk bir durum çünkü uzun uzun konuşulması gerekli

0|0
    0|0
  • karşıdakini incitmem, sevgisini tam yüzde yüz sorgularım , samimiyetine inanırsam o kızı alırım

0|0
    0|0
  • yaa evlensek haberım olmasa sorna ögrenırsem vururum sıkarım deseerım

0|0
    0|0
  • Ögrendıkten sonra bana bı kal gelır dururum öyle ne oldu gıbısıne baya bı ıcıme kapanırım :)

0|0
    0|0
    • Diyelim ki yeni hos bir kizla tanistin o ara .bu kiza sans verir miydin yoksa kafa mi dinlerdin.

• bıras kafa dınlerdım malum buyuk bı ılıskıden cıkmıssın :)

• hımmmm , o zaman niye öyle davrandığı belli olduu

• 1 dk düşünmem vururdum herhalde :)))

0|0
    0|0
    • Niyee vuruyorsu yazik sana

• Muhattap bile olma derim sms atıp parmaklarını yormana değmez

• yok ne mesaj atacam , zaten adam manyağın teki. bu kız yüzünden ağlıyor orda burda , bazı insanlara böyleleri müstehak

• seviyorsam kabul ederim ama neden dürüst olmadın diye terk ederim

0|0
    0|0
  • bearet olayına girersem bir 30 sene daha sap gibi gezerim ben :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...