Niye justin bieber dinleyen erkeklerle dalga geçilir?

Ben dinliyorum gayette güzel yani yakışıklı çocuk tarzı örnek alıncak biri bence gayda değilim zaten justin dinliyorum diye niye gay olcaksam millette öyle bişey telefonda justin bieber sarkısı gören dalga geçiyo sende arsız bela dinliyon gaymısın amk oda erkek , ona özeniyon küpe takmıssın , onun cap inden , kız düşürmek için dinliyon , amacın farklı olmak , ona özenmişin çok saçma bence

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• arsız belayı neyse anladın :D justin bieber ın tarzını sevmem ama dinleyen beni ilgilendirmez.Arsızlardan iyidir gene.Ama ben rock,metal dinlerim daha çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sesi güzel tipini sevmeselerde

0|0
    0|0
  • Ergen yorumu yapılıyor,çünkü Justin vb dinleyenlerin hepsi çok mal,fazlasıyla ergen..

Yoksa Justin kötü müzik yapıyor diyen kimse olamaz?

0|0
    0|0
  • Justinin kişiliği kimle cikti ne yapti beni alakadar etmez ama bazi sarkilari düetleri de güzel ve kimsede bir şey diyemez amma velakin kendisini sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yapma. yakışıklı derken? daha önce hiç erkek görmediniz mi yahu :) ayrıca bu şarkıcı çocuk eroinman ve biseksuel. yani örnek alınacak bir sürü harbi sanatçı var.

arsız bela nedir bilmiyorum ama bunların dışında yüzbinlerce sanatçı var dünyada bir sürü sevebilecek kişiyi bulabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Çünkü kaliteli müzik yapmıyor

Çünkü g.tü çok havada

Çünkü egosu cok fazla

Bu yüzden bu veleti dinleyen adam kendini sorgulamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...