Neden kız arkadaşım olmuyor?

Abartmıyorum herkes çok yakışıklısın niye sevgilin yok filan diyo bizim bile var diyolar bende anlamıyorum yolda arkadaşlarla yürüyoruz kızlar bakıyor filan arkadaşlar gidiyim numarasını istiyim sana filan diyo hayır olmaz filan diyorum heralde kendime güvenim yok 1 yıla yakındır sevgilim yok daha önce cıktıgım kızlar çok güzellerdi şimdiye kadar hiç bir kıza yavşamadım hep onlar numaramı filan istedide oldu ama ben yapamıyorum bazen arkadaşlar telefonumdan kız numarası alıp mesaj aatıyolar tanışalım diye çok garibime gidiyo ben oyle yapamam rahatsız etmiş gibi kendimi hep gerii tutuyorum hatta babamın arkadaşının kardeşinin kınası vardı orda 2 ikiz kardeş vardı önceden bir kere görmüştüm ablamdan numaramı almıs içeri gittik bana elime adını yazcam dedi tatlısın filan dedi hiç bişey demedim içeri kaçtım bidaha çağırdı kolye vardı boynumda onu istedi iyi dedim verdiim verirken dudağımdan öptü yine kaçtım içeri sonra gittik zaten iyice bakire kızlar gibi oldum malım amk

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 30yasinda gibi durmuyorsun hic :) ergen oldugun her halinden belli gecer yawrum gecer ;)

0|0
    0|0
  • :D utangaç erkek iyidir bozma böyle kal olmasada olur yani

0|0
    0|0
  • yaş 30-35 ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...