Kızlar neden erkekler gibi cinselliğe açık değiller?

ne var yani cinsellik bu herkes yapıyor bunu ve istiyor da neden kızlar daha çekinceli bu konuda ? ben öyle değilim diyenler istisnasınız bunu bilin

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• sizin ZAR ınız yok da ondannnn biz yapınca namus siz yapınca deneyim tecrübe görmüş geçirmiş erkek oluyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• istisnayım bunu biliyorum:)

0|0
    1|1
  • çünkü ayıp ve günahtır

0|1
    0|0
  • çünkü küçüklükten beri hep yasak aman yapma aman kapat aman gitme ... bundan olabilir mi acaba ezholdestroyer ? siz hep meydanda ...

0|0
    0|0
    • erkeklererde acın tecavüz edinmi diyorlar :)

• görende her evde coşkun yetiştiriliyo sanıcak ya. 10 da 100 de 1 dediğin şey

• tabiki canım ne demessin .ailede olmasa erkekler aranızda yapıyosunuz. öğğ

• erkek seks yapınca , erkeğe hçbişey olmaz hçbisey kaybetmez olan kıza olur. kızlıgını kaybeder. onurunu kaybeder. namusunu kaybeder.. size hiçbisey olmaz. olan kadına olur.

0|0
    0|0
  • çünkü erkeklerde zar yok bu yüzden cinselliği kafaya takmıyolar ama kızlarda zar oldugu icin daha çok düşünmek zorundalar bu işi

0|0
    0|0
  • çok çelişkidesiniz çok..ne istediğiniz ne düşündüğünüz belli değil...

0|0
    0|0
  • Erkeğin elinin kiri, olarak öğrettikleri için.

0|0
    0|0
  • çünkü ne yapmanız ne yapmamanız gerektigini bilmiyosunuz ve bir çok erkegin kalbi şeyinde kirletin kızları atın bi kenara elinizi yıkayınca kirde gider olan kıza olur hepiniz aynısınız işte ondan peh 3 günlük cinsellik yaşayıpta herkes yapıyor diyen özentilere herkes yapmıyor bende yapmıyorum ha halimdende memnunum gayette size inanıp güvenip veren kızlara yazık:)

0|1
    0|0
  • çünkü kullanılmış olmak istemiyoruz ..

0|0
    0|1
  • erkegın elının kırını bız cogu yerde canımızla oduyoruzda ondan!bız yapınca namussuz,yolun yolcusu oluyoruz.ama sız erkekler bunlarla ovunebılıyorsunuz bıle

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşım inan bana kadınlar cinselliği erkeklerden daha çok istiyorlar hatta sexsi bizden daha çok düşünürler kız gurupları toplandıklarında daha çok cinsellik üzerine konuşurlar hep, ama toplum psikolojisinden dolayı cinsel isteklerini ve düşüncelerini pek belli etmezler dışarıya karşı ve ilk hareketin hep erkekten gelmesini beklerler çünkü pişmanlık duysalar bile yaptıklarından kendini değil erkeği suçlayacak aksi taktirde toplum tarafından kötü gözle görüleceklerini düşünürler. mesela bayan üyelerden biri nicki açık bir şekilde şuan sex istiyorum dayanamıyorum diye mesaj atsa buradaki erkeklerin çoğu bu kız kesin kaşardır diyip mesaj panelini kitlerler aynı şeyi erkek yapsa mesaj kutusuna tekbir olumlu cevap gelmez umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur :)

1|1
    0|0
    • ve çoğu kızda tevacüz fantezisi vardır :) suçu başkasına atcak ya

• tecavüz olaylarına bakarsan kurbanların çoğu rahat ve dekolte elbiseler giymiş tecavüz için en uygun yerlerden geçiyorler hani tecavüz edecek kişi hiç zorlanmasın der gibi... bu haberlerden duyduklarımıza bakma onlar istemeyerek tecavüze uğrayan kişiler çoğu emin ol bu ülkede 5 tane tecavüz haberi duyuyorsan normalde o sayının 2-3 katı tecavüze uğrayan kadın var ama kimseye söyleyemiyorlar bu sitede bile böyle bir duruma mağruz kalmış birçok bayan üye vardır kesin

• Ablan kız kardeşin , ben cinselliğie açığım dese ne yaparsın. Kıyameti koparırsın. sen koparmasan baban koparırı.

mesele bu.. hepimiz birilerini kızını kardeşini düdüklemek istiyoruz ama bizimkini kimse ellemsin diyoruz.

oluşan toplum baskısı neticesinde de , pek azımız hariş 31 e devam ediyoruz :))

0|0
    0|0
    • ah ulan tek çocuk olmasan cevap verirdim sana ama neyse

• mesele sen ben değil sevgili kardeş. mesele toplumun meseleye bakışı. sonra bir de "müslümanlık" kılıfı geçirirler üstüne tam olur. BU modeller evde kumandayı da poşetler :)

• kızın olduğunda anlarsın.

2|0
    0|0
  • :))

0|0
    0|0
  • ben öyle degilim diyenler oros*udur kardeşim .

0|0
    1|0
  • kezbanlar işte

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde böyle çünkü küçüklükten cinselliğin kötü birşeymiş gibi gösterilmesinden kaynaklanıyor. Kadın bunu üstünden atana kadar zaten yaşı geçiyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...