Erkeğin bakir olduğu anlaşılır mı?

Erkeklerin bakire olup olmadığı nasıl anlaşılıyor ? Gözle görürülür bir belirtisi var mı ?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Merhaba arkadaşım.Önce düzeltme yapayım. Cinsel ilişki yaşamamış kıza "bakire" erkeğe ise "bakir" denir :) Bakire erkek olmaz, bakire olan kızdır diyelim.Bunu anlayabileceğin tek doğru yol onunla açık ve net konuşmandır. Cinsel tecrübede ise çok erken boşalma, utangaçlık, çekinme ve iktidarsızlık varsa %97 bakirdir, %3 rol yapıyordur.

Erkekler Ne Diyor 31

• Tecrübesinden anlarsın canım

• Anlaşılamaz.

• Majita Purita

• eczanelerde testler var onu kullanalrak anlayabilirsin

• miniğim. bu sorular aklını karıstırmasın. yoktur böyle bir sey. nerden cıkarttın.

• Kadına bakire misin diye soruyorsa anla ki bakir değildir o erkek.

• gözle görünür bir belirtisi yok anlayamazsın

• hıhım kulak zarı sağlamsa bir kadının uzun süre dırdırına maruz kalmamıştır.

• gözle görülür belirti yok ama sözlerle yani sorularla anlayabilirsin.

• sorarak anlayabilrsin

• Nereye girecek bu diye kontrol eder.Direk olarak vajinaya girmeye çalışır.Çok hızlı nefes alır.Çoğu zaman ereksiyon problemi yaşar veya erken boşalır. Hatta girer girmez boşaladabilir.

• bizde zar yok bacım.

• öyle bir kabuk testi yok maaleef

• #KafaBulaşıkTeli Vol.1.2#GeçmişDönemeAitPSATestiİstenir#ProstatEjakülasyonlaBüyüyenBirŞeydir#KSye hashtag gelsin

• Formulü yok anlayamazsın.

• sağ kaş'ı sol kaş'ın dan daha uzunsa bakiredir.Bu nasıl bir soru yaaa

• Fiziksel olarak mümkün değil soruncada anlayamazsın yatakta numarada yapabilir, sadece kelime oyunuyla anlarsın ;)

• Eğer profilindeki çocuğu soruyosan kesin bakire değil, vermiştir birine.

• gözler hafif aşağı düşüktür, anaklar pembedir. birde kemari delik sayısı azıdr

• deri yumuşaksa bakir nasırlaşmışsa kesin deyildir nasırları yok etmek lazım

• Elini tut ve yüz ifadesine bak :))))))))))cut.

• ilşkide anlarsın..tabi sen profosyenelsen

• La havle... Birincisi Cok heycanlanır.. kendını tutamaz.. yuzu gozu kıpkırmızı olur vs.. hazırlıklı değildir..

• öperek anlarsın eğer utanıyorsa tecrübesi yoktur...

• olmazmı çok basitgöbeğini farklı görüyorsa kesin bakiredir:)))))

• Anlayamadım bunu ne yazıkki.

• sahibinden az kullanılmış :)

• Hee varr. Jelatin kaplama var bakirlerin şeyinde. Jelatin yoksa ya da zarar görmüşse at çöpe bozulmuş o erkek...

• bakir olduğunu anlasan ne anlamasan ne veya bakir se ne bakir deyilse ne önemli olan duygularınız deyilmi

• yok mualesef tatlım...

• sünnetsiz ise bakirdir sünnetli ise değil çünkü ilk ilişkide kadının vajinası penis ucundaki deriyi koparır

• çok güldüm süperdi.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bakir olur , kan testlerinden ileri yöntemler var diye biliyorum

• bi bu kalmıştı :)

• bakir olarak düzelteyim.. tecrübesinden anlarsın , ama saf ayağına yatarsa onu bilemem :)

• erkegin bakıresıdemı varmıs ben bakir diye blyorum :) yatakta tecrubesinden belli ollur canım

• tecrübesinden tahmin edebilirsin sadece

• Tecrübesinden anlarsın.

Yükleniyor...