Hamilelik olasılığı var mı?

sevgilimle sadece sürtünme yolu ile bişeyler yaşıyoruz yani ilişki yaşamıyoruz tam anlamı ile sadece sevişiyoruz hali ile o sıra sürtünüyoruz bazen kız arkadaşım elimle seyini okşamamı istiyor elimi içine sokuyor bende okşuyorum hoşuna gidiyor elim temiz oluyor her seferinde geçen seferde yapmamı istedi yaptım ondan önce ben akmıştım elime falan gelmedi ama yinede elimi yıkadım sonra yine böyle yapmamı istedi yaptım ve sevgilim her ay regl olması 1 2 gün gecikiyor bugün 2. gecikme günü gelmesi lazım gelmedi bir türlü memeleri acıyo sivilcesi cıkıyo agrılarıda var ama bir türlü gelmiyor neden ? :S hatta dün o kadar çok hissetmiski geldi sandım diyo gelmedi bir türlü beli agrıyo kasıkları agrıyo ama bugün dünün aksine memesinin acısının azaldıgını kasıklarının agrısının olmadıgını sivilcelerininde azaldıgını söylüyor sizce hamile olmuş olabilir mi ? yoksa regl i mi geçikiyor ve sevgilim kız yani kızlık zarı bozuk falan degil :s lütfen cevaplarmısınız

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten güldüm yaa, Haydar Dümenede geliyordu bu sorular sınıfta bir arkadaş komedi olsun diye alıyordu kopuyorduk onun gibi bir şey oldu, ilahi sen çok yaşa emi

0|0
    0|0
    • yani sonuöda hamile kalamaz dimi ? :s

• O zaman korkulacak bir şey yok

• peki çok teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• parmağınla nasıl hamile kalacak bunu bana açıklarmısın?

hormon değişikliğinden gecikme olur normal bişey.

0|0
    0|0
    • yani elimi yıkadım ama belki bulaşmışsa diye düşündüm :( peki bişey sorabilirmiyim ? size

• peki çok teşekkür ederim :) artık yani hamilelik testi alcaktım nerdeyse:D

• rica ederim, gerek yok daha elden hamile kalan olmadı hiç :)

• snn elinden sperm akıyo yavrum .s sen bir dahisin !

0|1
    0|0
    • :D elimden akmıyo ama elime bulasabilir :s

• dostum saçmalama olmaz öyle şey çok streslidir bu aralar gecikmiştir bu tamamıyla fizyolojik bir olay her reglisi geciken hamile kalsaydı ortalık çocukta geçinmezdi

1|0
    0|0
    • hmm bu ara hele 2 gündür gelmiyo diye acayip stres yapıyor :S bencede streslendigi için gelmiyor :S ama ben şunu anlayamadım neden sivilceleri memesinin hassaslıgı geciyor :S ve agrısıda bugün yok :S

• her zaman olmaz o ağrı ya da şişmeler libidoyla alakalı bazen hormonlar o kadar yükseliyor ki bu da göğüslere şişkinlik olarak dönüyor sivilcelerin çıkması da genel bir durumdur fakat çıkmaz her zaman o ay çok fazla yağlı yiyecek tüketmemiştir

• peki çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Cinsel olarak yaşamış olduğu orgazmlar biyolojik dengesini etkilemiştir. Dolayısıyla adetlerinde düzensizlik olabilir.

0|0
    0|0
    • peki çok teşekkür ederim:(

• Ya sabir. Yahu cocuk yapmak bu kadar basit bisey degil. Sacmalamayin iyice

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşayında homon dengesi değişiyor regl geçikir. parmağını 1-2 cm sokuysan bir sey olmaz ama hepsi girdiuse kızlığı gitmiştir

0|0
    0|0
    • yok yok parmagımı hic sokmuyorum sadece öyle orasını oksayınca hosuna gidiyor

• sokmazsan bir sey olmaz ama ıslak mendil olsun yanında dokunmadan elini sil sperm olmasın bulaşık sperm

• elimi zaten komple yıkadım her seferindede yıkıyorum

Yükleniyor...